SPOR

CANLI

Geceye damga vuran kavga! Hakan Ural, Rasim Ozan ve Ahmet Çakar...

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol adlı programda dün gece ilginç bir tartışma yaşandı.

Ahmet Çakar, Rasim Kütahyalı ve Ertem Şener ile en çok izlenen spor programlarından Beyaz Futbol'da Fenerbahçe yorumcusu Hakan Ural geceye damgasını vurdu.

RASİM OZAN: DAVA AÇARIM

Yaptığı analizler dolayısıyla kendisine yönelik Twitter'da ağır hakaretlerde bulunan Hakan Ural'a "dava açabilirim, hesabını sorarım" diyen Rasim Ozan'a en sonunda Hakan Ural sosyal medyadan sert çıktı ve "Maslak'a doğru geliyorum" tweetini attı.

ÇAKAR, ÇILGINA DÖNDÜ

Hakan Ural'ın "Ben bu varlıklara açık net diyeceğimi dedim gram ciğer yürek böbrek dalağınız varsa ..geçersiniz karsıma canlı yayında, ama yanınıza oturacağım bu Ahmet'le" tweeti sonrası ise Ahmet Çakar adeta çılgına döndü.

"GELMEZSE ADAM DEĞİL"

Hakan Ural'a meydan okuyan Ahmet Çakar "Beni mesela Belgrad ormanına götürsene, bana da göstersene. Kolayı var program 2'de bitiyor. Hakan Ural biraz erkekliğin varsa 2'yi 5 geçe kapıda bekliyorum. Adamsa, erkekliği varsa, biraz böbreği yüreği varsa 2'yi 5 geçe kapıya gelecek. Artık Riva'ya mı gideriz, Belgrad ormanına mı gideriz. Gelmezse adam değil" dedi.

"İNMEZSEN ADAM DEĞİLSİN"

Çakar'ın bu sözleri sonrası Hakan Ural yeni bir tweet atarken "Gelmezsem anam avradım olsun sen inmezsen adam değilsin" ifadelerini kullandı.

"ULAN ŞİMDİ ÇIKIYORUM" DEYİP STÜDYOYU TERK ETTİ

Bunun üzerine Çakar "Ulan şimdi çıkıyorum. Hadi Hakan bekliyorum" deyip stüdyoyu terk etti.

CANLI YAYIN ERKEN BİTTİ

Hemen ardından da program belirlenen saatinden daha erken sona erdi.

"KÜTAHYALI ARAZİ OLMUŞ"

Hakan Ural daha sonra Ahmet Çakar'la buluştuğunu duyurdu:

"Ahmet Bey'le yanlış anlama olmuş ama öteki (Rasim Ozan Kütahyalı) arazi olmuş. Bende asla geri vites olmaz. Bak geldim tek başıma yoktun. O kadar koruma ve polise gerek yok. Korkma ben sana baş başa dolaşacağız"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 115 yorum
Yahu sizi kim takar. İzleyen bile yok. Gündeme gelmek için ne yapacağınızı şaşırdınız. Sizi yorumcu diye program yapanlarda kabahat.
@medicus3291 ŞU RASİM OZAN NE AYAKTIR NEDİR.. DİN YORUMCUSU SPOR YORUMCUSU TARİH YORUMLAR MAGAZİN YORUMLAR SİYASET YOUMLAR NE AYAKTIR BU ADAM
@medicus3291 en sevdiğim kanallardan biri idi beyaz tv rasim ve ahmet çakarın ukala tavrın dan ve fenerbahçe düşmanlığın dan dolayı inanın bir yıldır izlemiyorum.size katılıyorum defalarca beyaz tv yi arayıp bu düşmanlığa son verilmesi için uyarmıştım ama malesef gs liler izlesin.
Rasim etej giysin tayyipi arkasına almış herkese salyali saldırıyor kendisinde gram delikanlılık yok adamda degil
@fgoycimen :kötüşeyin yanına iyi bir şeyi(tabii sana göre kötü) ekliyerek kötülemek zorundamısınız.(RTE.olmasaydı Fener PTT.ligindeydi mal).
kanalda programda tartısmacılarda sevıyesız
Takım
O
Av
P
Geri Dön