Çağla Şikel Haberleri Ve Son Dakika Çağla Şikel Haberleri

Çağla Şikel Haberleri Ve Son Dakika Çağla Şikel Haberleri

Çağla Şıkel Altuğ, 2 Ocak 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Annesi Asuman Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’da 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. Çağla Şıkel daha sonra ilkokul 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimi aldı.

Çağla Şıkel, 1993′te Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın Ortaokul bölümünden mezun oldu. 1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Lise öğrenimine devam eden Çağla Şıkel, 1997′den itibaren Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Yüksek Lisans eğitimi alan Çağla Şıkel ve 1999 senesinde okuldan mezun oldu.

Çağla Şıkel, Konservatuar öğrenimine devam ettiği yıllrda Atatürk Kültür Merkezinde sözleşmeli personel olarak çeşitli çocuk oyunları ve müzikallerde rol aldı. Çağla Şıkelin rol aldığı oyunlardan bazıları; Fındıkkıran Balesi, Külkedisi, Sihirbaz Oz, Yedisi birden, Arşın Mal Alan, olarak sıralanabilir.

Çağla Şıkel 1996 yılında oynadığı Odessia (Odesa) adlı filmle sinemaya adım attı.Çağla Şıkel; 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci oldu. Bu birinciliğin ardından Şeysel adalarındaki Miss World 1997 güzellik yarışması ile Europes Queen Of Beauty seçilerek dünya dördüncüsü ödülünü aldı.

Podyumlarda manken ve fotomodel olarak kariyer yapan Çağla Şıkel; televizyonda program sunuculuğu dizi oyunculusu olarak da çalıştı.Özellikle ‘Miss World’le birlikte 1997- 2003 tarihleri arasında Fransa ‘da Zeki Triko, Amerika, Almanya, Hong Kong, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır ‘da defilelerde bulundu.

Çağla Şıkel, Yurtiçi ve yurtdışında pek çok defileye katıldı.2002 yılında mankenlik mesleğinin yanı sıra Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği “Tri Peypirs Kabare”sinde oyuncu ve dansçı olarak yer aldı. Daha sonraki yıllarda2004 yılında Tv ‘de yayınlanmaya başlayan yaklaşık 3 yıl devam eden Cennet Mahallesi dizisinde görev alan Çağla Şıkel bir yandan da Atv de yayınlanan “Dansa Var mısın?” yarışma programında sunucu olarak çalıştı. Avrupa yakası isimli dizide de rol aldı. Daha önce 2000 yılında “Zehirli Çiçek” adlı dizide ve 2008′de Görgüsüzler dizisinde oynamıştı.

Televizyonda sunulan “İllede Roman Olsun” yarışma programında Alişan, Müjdat Gezen, Melek Baykal ve Hüsnü Şenlendirici‘yle beraber programı sundu. Çağla Şıkel, 9 Ağustos 2008 da şarkıcı Emre Altuğ ile evledi. Çağla Şıkel aynı zamanda Kuzey ve Uzay Tuncer adında iki erkek çocuk annesidir.

Filmografi

2008 Görgüsüzler (Sultan)
2004-2007 Cennet Mahallesi (Sultan)
Avrupa Yakası (Melek)
Zehirli Çiçek
Bugün Ne Giysem

Sunduğu programlar

Aile Boyu
Şehirler Yarışıyor
İlle de Roman Olsun
Herşey Dahil (2009-2010)
Tabu (yarışma)
Her Şey Dahil

Çağla Şıkel Haberleri

Yüzündeki değişim dikkat çekti! O yoruma kayıtsız kalamadı! Çağla Şıkel verdiği yanıtla gündem oldu

Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle her zaman adından söz ettiren Çağla Şıkel sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor. Her gönderisi binlerce beğeni ve yorum alan Şıkel son olarak çocuklarıyla çıktığı kar tatilinden paylaşımlar yapmaya başladı. Ünlü ismin yüzündeki değişim dikkat çekince takipçisine verdiği yanıtla sosyal medyayı salladı.

Magazin 10-02-2024 07:26

'Peki biz şimdi ne yiyeceğiz?' Sosyal medyanın kafası karıştı! Çağla Şıkel'den sonra o diyetisyenin sözleri konuşuluyor 'Önce süt ürünleri ve baklagili kesiyorum'

Çağla Şıkel'in beslenme rutini sosyal medyada gündem yarattı. Şıkel süt ürünleri, kuruyemiş, meyve ve gluteni bıraktığını söyleyince "Ne kaldı geriye", "Yediklerini söylesen daha kolaydı" gibi yorumlar geldi. Şıkel'in açıklamaları konuşulurken bu kez de diyetisyen Pınar Demirkaya'nın sözleri gündem oldu. Demirkaya'nın da "Önce süt ürünleri ve baklagilleri kesiyorum" demesi üzerine sosyal medya "Peki biz şimdi ne yiyeceğiz" diye düşünmeye başladı. İşte herkesin kafasını karıştıran o sözler...

Kadin 07-02-2024 16:24

Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü! Keşke yediklerini söyleseydin

Özel hayatıyla son dönemde sık sık gündeme gelen manken ve sunucu Çağla Şıkel beslenme alışkanlığını değiştirdiğini ve şişkinliklerinden kurtulduğunu belirtti. Çağla Şıkel'in beslenme düzeni sosyal medyanın diline düştü.

Magazin 07-02-2024 10:15

Çağla Şıkel'in 800 metrekarelik 4 katlı lüks evini görenler hayran kaldı! İçinde yok yok... ' Adeta saray yavrusu'

Son dönemde özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel şimdi de 4 katlı lüks eviyle gündem oldu. Ünlü ismin 800 metrekarelik 9 odalı evini görenler hayran kaldı. Çağla Şıkel'in çocuklarıyla yaşadığı bu evin içerisinde yok yok...

Magazin 13-01-2024 15:51

Spor salonundan paylaştı! Çağla Şıkel'in ayna pozuna beğeni yağdı

Son dönemde özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Çağla Şıkel bu defa spor salonundan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Ayna karşısında poz veren ünlü ismin gönderisine beğeni yağdı.

Magazin 08-01-2024 16:44

Çağla Şıkel Selen Görgüzel'den şikayetçi oldu! Ben evde yokken, kızımın babasını ziyaret ediyormuş

Şarkıcı Selen Görgüzel, Çağla Şıkel’in kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Ünlü mankenin kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu söyleyen Görgüzel şoke eden ifadeler kullandı.

Magazin 08-01-2024 07:05

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ Çok fazla paylaşmam diyerek anlattı: İlk önce boşandım... Çağla Şıkel açıklaması

Katarsis'in konuğu olan şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ "Düşüşlerin nasıl senin?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti. Yalı Çapkını dizisiyle son dönemde popüler olan Altuğ açıklaması sırasında konuşmakta da zorlandı. Emre Altuğ Çağla Şıkel ile boşanmasına dair da ilginç ifadeler kullandı.

Magazin 04-01-2024 15:08

Çağla Şıkel ile Nail Gönenli aşkı bitti mi? İlk açıklama geldi!

Manken ve sunucu Çağla Şıkel uzun yıllar gözlerden uzak tuttuğu özel hayatıyla şu sıralar gündemde. Çağla Şıkel, 1 yıldır birlikte olduğu avukat Nail Gönenli ile ayrıldığı iddia edilmişti. Ünlü sunucudan konuyla ilgili açıklama geldi. Şıkel, ayrıldığını doğruladı.

Magazin 29-12-2023 17:15

Türkan Şoray'ın kızı sevgilisiyle buz dolu fıçıya girdi!

Çağla Şıkel'den sonra moda oldu. Şimdi de Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ve sevgilisi buz dolu fıçıya girdi. Ünal, o anları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Magazin 28-12-2023 13:33

Buz dolu fıçının içine girmişti! Çağla Şıkel şimdi de karanlık inzivada! Üç gün boyunca...

Daha önce soğuk korkusunu yenebilmek için buz dolu fıçıya giren ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, şimdi de karanlık inziva adı verilen başka bir deneyim yaşadı. O anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Şıkel 3 gün boyunca gözlerine takılan bantları çıkarmadı. Konuşmadı, telefon kullanmadı ve müzik dinlemedi...

Magazin 19-12-2023 11:47

Çağla Şıkel'in dişleri sosyal medyanın diline düştü! Son hali gündem oldu

Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle her zaman adından söz ettiren Çağla Şıkel, son olarak bu sene 49'uncusu gerçekleşen Pantene Altın Kelebek ödül töreninde karşımıza çıktı. Şıkel, Cem Devran ile birlikte sunduğu geceye şıklığıyla damga vurdu. Törenden pozlarını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan ünlü ismin dişleri sosyal medyanın diline düştü. Şıkel'in son haline yorum yağdı..

Magazin 05-12-2023 17:30

Çağla Şıkel depreme canlı yayında böyle yakalandı! İşte o anlar...

Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı İstanbul başta olmak üzere çevre illerde hissedildi. Hafta için her gün program sunan Çağla Şıkel de depreme canlı yayında yakalandı. Ünlü sunucunun o anları sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 04-12-2023 17:17

Çağla Şıkel'in sevgilisi Nail Gönenli aile pozunda! Beğeni yağdı

Manken Çağla Şıkel, eski eşi Emre Altuğ’dan boşandıktan sekiz yıl sonra Avukat Nail Gönenli ile mutluluğu yakalamıştı. İlişkisini gözlerden uzak yaşamaya çalışan Şıkel sevgilisini annesinin doğum gününe getirdi. Şıkel'in sevgilisi Nail Gönenli aile pozuna girdi.

Magazin 07-11-2023 10:33

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ'un oğulları Kuzey büyüdü! Görenler aynı şeyi söyledi! 'Babasının kopyası'

Yedi yıllık evliliklerinin ardından boşanan Yalı Çapkını’nın Orhan’ı Emre Altuğ ile eski eşi Çağla Şıkel oğulları Kuzey'in doğum günü için bir araya geldi. İkili birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Çağla Şıkel ile Emre Altuğ'un oğlu Kuzey'in babası ile olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Magazin 01-11-2023 15:52

Çağla Şıkel sevenlerini korkuttu! 'O günden beri tedavi altındayım...'

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel bu defa sevenlerini korkuttu. Hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında 'Çağla ile Yeni Bir Gün' programıyla izleyicisinin karşısına çıkan Şıkel ,bir kaç gündür rahatsızlığı yüzünden programa çıkamadı. Ünlü isim sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Magazin 24-10-2023 17:32

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel'e tepkili mi? Yanıt verdi

Yalı Çapkını dizisiyle ekranlarda boy gösteren Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel'in yeni aşkıyla ilişkisine sıcak bakmadığı iddiasıyla gündemdeydi. Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu bu konuya son noktayı koydu.

Magazin 06-10-2023 07:34

Çağla Şıkel o soruyu duyunca şoke oldu! Ya ben geri zekalı mıyım?

Ünlü sunucu ve model Çağla Şıkel, Victoria's Secret'tan teklif geldiği yönündeki iddialarıyla sık sık gündeme geliyordu. Şıkel bu konudaki soruyu duyunca şoke oldu ve bakın ne yanıt verdi.

Magazin 05-10-2023 09:08

Çağla Şıkel ve Nail Gönenli aşkına eski eş Emre Altuğ tepkili mi? Çağla Şıkel açık açık söyledi

Çağla Şıkel uzun yıllar gözlerden uzak tuttuğu özel hayatıyla şu sıralar gündemde. Sevgilisi Nail Gönenli ile mutlu bir birliktelik sürdüren Çağla Şıkel eski eşi Emre Altuğ'un bu ilişkiye sıcak bakmadığı iddiasına ilk defa açık açık yanıt verdi.

Magazin 22-09-2023 11:43

Arto'ya kendisine haciz gönderen Çağla Şıkel'e sert çıktı: Göğüslerin açıldı...

Çağla Şikel, Arto'nun kişilik haklarını zedelediği gerekçesiyle açtığı 1 milyonluk tazminat davasında karar çıkmıştı. Arto'nun mal varlığına haciz koydurduğu söylenen Çağla Şıkel'e Arto'dan sert ifadeler geldi. Arto kararını üst mahkemede olduğunu söyleyip konuyu yine Şıkel'in göğüslerine getirdi.

Magazin 19-09-2023 15:34

EYT’li oldum ama primlerim eksik demişti! Yalı Çapkını'nın yıldızı Emre Altuğ 7 bin 200 gün hakkından faydalanacak

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Orhan Korhan karakteriyle büyük beğeni toplayan Emre Altuğ emeklilik için gün sayıyor. Daha önce "EYT’li oldum ama primlerim eksik" diyen ünlü oyuncu 7 bin 200 gün hakkından faydalanmak için beklediğini açıkladı.

Magazin 23-08-2023 16:13

''Göğüslerini göstermemeyi öğret'' demişti! Çağla Şıkel Arto'nun mal varlığına haciz koydurdu, tazminatı aldı

Geçtiğimiz yıllarda YouTube kanalı üzerinden "Mini etekle oturma ve kalkma" başlıklı bir video yayınlayan Çağla Şikel, Arto'nun "Sen önce göğüslerini göstermemeyi öğret" yorumu sonrası harekete geçmişti. 1 milyon liralık tazminat davası açan ünlü mankenin davasında karar çıktı.

Magazin 08-08-2023 08:50

Çağla Şıkel yine buzlu suya girdi! İnsanlar geçim derdinde... yorumuna tepkisiz kalmadı

Ünlü oyuncu, sunucu ve model Çağla Şıkel buz dolu kovaya girince gündem olmuştu. Bu deneyimi bir kez daha yineleyen Şıkel'e yorum yağdı. Bir kişi ünlü modele İnsanlar geçim derdinde..." diyerek eleştiri de bulununca Çağla Şıkel dayanamadı.

Magazin 03-08-2023 15:05

Buz dolu fıçıya girmişlerdi! Çağla Şıkel oğullarının yanında bikini ile durmasını eleştirenlere kayıtsız kalamadı

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde yer alıyor. Çağla Şıkel ‘soğuk korkusu’nu yenebilmek için kampa katıldı. Buz dolu şarap fıçısında giren Şıkel'e oğulları da eşlik etti. Şıkel, bazı takipçilerinin kendisini oğullarının yanında bikini ile durması sebebiyle eleştirenlere karşı kayıtsız kalamadı.

Magazin 27-07-2023 19:32

Çağla Şıkel buz dolu şarap fıçısına girdi! Oğlu Kuzey yanından ayrılmadı

Son dönemde özel hayatıyla gündemde olan sunucu ve manken Çağla Şıkel ‘soğuk korkusu’nu yenebilmek için kampa katıldı. Buz dolu şarap fıçısında giren Şıkel'in o halleri sosyal medyaya da yansıdı. Şıkel'e boyuna ulaşan oğlu eşlik etti.

Magazin 27-07-2023 10:46

Cennet Mahallesi'nin Beter Ali'si Özkan Uğur'a rol arkadaşlarından hüzünlü veda! Alişan, Melek Baykal, Çağla Şıkel...

Sanat dünyası bugün bir ölüm haberiyle sarsıldı. Türk müzik tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan MFÖ grubunun solistlerinden Özkan Uğur hayatını kaybetti. Müzisyenliğinin yanı sıra oyunculuk da yapan Özkan Uğur için Cennet Mahallesi dizisinde beraber rol aldığı oyuncu arkadaşlarından veda mesajları geldi. Alişan, Melek Baykal, Çağla Şıkel gibi isimlerin paylaşımları yürek dağladı.

Magazin 09-07-2023 13:02

8 yıllık aşk orucunu onunla bozmuştu! Çağla Şıkel ile Nail Gönenli barıştı! Fotoğraf geldi

Ünlü manken Çağla Şıkel, 2008 yılında evlendiği Emre Altuğ ile 2015 yılında ayrılmıştı. Bu evliliğin ardından kendisi işine ve oğullarına adayan Şıkel uzun süre hayatına kimseyi almamıştı. 8 yıllık aşk orucunu Avukat Nail Gönenli ile bozan ünlü mankenin geçtiğimiz haftalarda ayrılık haberi gelmişti. 6 aydır birliktelik yaşayan ünlü çift ayrılığa fazla dayanamadı.

Magazin 08-07-2023 14:14

Nail Gönenli ile ayrılığı olay olmuştu! Çağla Şıkel'in 800 metrekarelik 4 katlı saray yavrusu evi şoke etti

Ünlü manken Çağla Şıkel, 2008'de evlendiği Emre Altuğ ile 2015 yılında boşanmıştı. Bu evlilikten iki oğlu olan Şıkel, boşandıktan sonra uzun bir süre kendini çocuklarına ve kariyerine adamıştı. 8 yıllık aşk orucunu Avukat Nail Gönenli ile bozan Çağla Şıkel ayrılık haberiyle magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü manken şimdi de 800 metrekarelik 4 katlı saray yavrusu eviyle gündeme geldi.

Magazin 08-07-2023 10:40

Emre Altuğ'dan sonra ilk kez sevgilisini göstermişti! Çağla Şıkel ve Nail Gönenli ayrıldı

Yalı Çapkını dizisiyle dikkat çeken Emre Altuğ ile evliliği bittikten sonra aşk hayatını gözlerden uzak tutan Çağla Şıkel Nail Gönenli ile aşk yaşarken ilk kez pozlarını paylaşmıştı. Ancak bu ilişki uzun sürmedi. İddialara göre çift ayrılık kararı aldı.

Magazin 03-07-2023 11:47

Çağla Şıkel’in annesini görenler inanamadı! ''Güzellik genetik''

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, 8 yıllık aşk orucunu yakışıklı avukat Nail Gönenli ile bozmuştu. Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isim oğulları ve annesinin fotoğrafını paylaştı. Çağla Şıkel’in annesinini görenler gözlerine inanamadı. Şıkel’in annesini gören herkes ''Güzelliğin nereden geldiği belli oldu'' yorumunu yaptı.

Magazin 23-06-2023 16:28

Yalı Çapkını’nın Orhan'ı Emre Altuğ'un oğlu Kuzey babasının boyuna ulaştı! Çağla Şıkel'i de paylaştı

Yalı Çapkını’nın Orhan'ı Emre Altuğ son dönemlerde özel hayatıyla gündeme geldi. Emre Altuğ son olarak Çağla Şıkel ile olan evliliğinden dünyaya gelen çocuklarıyla pozlarını paylaştı. Emre Altuğ'un oğlu Kuzey babasının boyuna ulaştı

Magazin 18-06-2023 07:53

Tescilli güzel Çağla Şıkel 'Herkes fit kalabilir' dedi ve sırrını açıkladı

Güzelliği, kusursuz fiziği ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen tescilli güzel Çağla Şıkel 'Herkes fit kalabilir' dedi ve formda kalmanın sırrını açıkladı. Bakın nasıl formda kalıyormuş...

Magazin 30-05-2023 14:47

Çağla Şıkel karın kaslarını açıkta bırakan elbisesiyle sosyal medyayı salladı!

ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel kusursuz fiziğiyle gündem olmaya devam ediyor. Ünlü model katıldığı bir açılışta giydiği dekolteli elbisesiyle karın kaslarını açıkta bıraktı sosyal medya yıkıldı.

Magazin 05-05-2023 00:11

Çağla Şıkel 200 bin TL'lik ayakkabıyı görünce eline alıp bakın ne yaptı

Son dönemde aşk hayatıyla gündeme gelen Çağla Şıkel oğluyla alışverişe çıktı. Çağla Şıkel, 200 bin TL'lik ayakkabıyı görünce almaktan vazgeçti ve ayakkabıyı eline alıp fotoğrafını çekti.

Magazin 06-04-2023 10:48

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ eski eşi Çağla Şıkel hakkında konuştu

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ iki oğlunun annesi Çağla Şıkel hakkında konuştu. Emre Altuğ eski karısı model Şıkel hakkında "Ayrılırken aramızda kavga gürültü olmadı" dedi.

Magazin 03-04-2023 11:46

Emre Altuğ ile 'Sevgiliyle görüntü vermeme' sözleşmesi imzaladı mı? Çağla Şıkel bakın ne dedi

Boşandıktan sonra özel hayatını gözlerden uzak tutmaya çalışan model Çağla Şıkel son günlerde Avukat Nail Gönenli ile yaşadığı aşkla gündemde. Çağla Şıkel'in Emre Altuğ ile boşanırken 'Sevgili ile görüntü vermeme' sözleşmesi imzaladığı iddia ediliyordu. Şıkel sonunda bu konuya noktayı koydu.

Magazin 30-03-2023 11:17

Çağla Şıkel canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! 'Deprem anında hayatta kalmak için...'

Fox Tv'de hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkan Çağla ile Yeni Bir Gün programına bugün Dönüştürücü Doğal Nefes Eğitmeni Neslihan Yavuzcan konuk oldu. Özellikle depremin getirdiği psikolojik yükü azaltmak için doğru nefes almanın öneminin vurgulandığı canlı yayında duygu dolu anlar yaşandı.

Magazin 07-03-2023 13:47

Yalı Çapkını'nın Orhan'ı Emre Altuğ paylaşınca eski eşi Çağla Şıkel kendisini tutamadı!

Yalı Çapkını adlı dizide Orhan karakterine hayat veren Emre Altuğ sosyal medyadan oğlunu paylaştı ve yeni yaşını kutladı. Altuğ'un paylaşımına eski karısı Çağla Şıkel dayanamayıp bakın ne yazdı. İşte sosyal medyada gündem olan o paylaşım...

Magazin 03-03-2023 10:49

Özel hayatını gizli tutuyordu... Çağla Şıkel artık kaçmıyor! Sevgilisiyle görüntülendi

2015 yılın şarkıcı Emre Altuğ ile evliliğini sonlandıran Çağla Şıkel, özel hayatını gizli yaşamaya her zaman dikkat etti. Ancak Şıkel son dönemde sevgilisi Nail Gönenli ile gündemde. Ünlü model sunucu geçtiğimiz akşamda sevgilisiyle görüntülendi.

Magazin 24-02-2023 14:36

Biliyorum konuşmak çok güç ama... Çağla Şıkel'den depremzede çocuklar için çağrı!

Çağla Şıkel Kahramanmaraş depremi sonrası depremzede çocuklar için bir çağrıda bulundu. Şıkel, sosyal medya platformu Instagram üzerinden bir video paylaştı. Paylaşımında vatandaşlardan yardım istedi.

Magazin 11-02-2023 08:58

Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın açıklaması şoke etmişti! Mehmet Ali Erbil'den Çağla Şıkel açıklaması

Mehmet Ali Erbil katıldığı canlı yayında şoke eden bir açıklama yaptı. Yayında Çağla Şıkel hakkında konuşan Erbil, Şıkel'inÇarkıfelek'te hosteslik yaptığına dair konuşmamasına sinirlenerek "Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın" dedi. Erbil bu sözlerden kısa süre sonra ise güzel mankenden özür dileyen bir paylaşım yaptı.

Magazin 02-02-2023 08:31

Mehmet Ali Erbil'den Çağla Şıkel hakkında şok açıklama! ''Kulisimden çıkmazdı...''

2015 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile evliliğini sona erdiren Çağla Şıkel, özel hayatı ile gündeme gelmemeye dikkat ediyordu. Ünlü manken Şıkel, 8 yıl sonra kural bozdu ve ilk defa sevgilisi avukat Nail Gönenli ile el ele görüntülendi. Mehmet Ali Erbil Çağla Şıkel hakkında öyle bir açıklama yaptı ki duyan herkes şaştı kaldı. Erbil'in ''Kulisimden çıkmazdı...'' sözleri dikkat çekti.

Magazin 01-02-2023 16:26

Birlikte görüntülenmişlerdi! Çağla Şıkel sevgilisi hakkında ilk kez konuştu

Emre Altuğ’un eski eşi manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel’in aşk hayatı gündemden düşmüyor. 44 yaşındaki güzel isim geçtiğimiz günlerde uzun süre sonra ilk kez bir erkek arkadaşıyla görüntülenmişti. Şıkel’den beklenen açıklama geldi.

Magazin 31-01-2023 17:34

Aman Emre Altuğ duymasın! Çağla Şıkel yeni aşkıyla ilk kez görüntülendi

44 yaşındaki başarılı oyuncu ve sunucu Çağla Şıkel, uzun zamandır aşk yaşamıyor ama sık sık ismi dedikodulara karışıyordu. Şıkel uzun süre sonra ilk kez bir erkek arkadaşıyla görüntülendi. Ünlü modelin bir süredir avukat Nail Gönenli’yle beraber olduğu iddiası magazin kulislerinde konuşuluyordu. Dün akşam ikili ilk kez görüntülendi...

Magazin 28-01-2023 18:10

Çağla Şıkel ile Emre Altuğ arasına kara kedi girdi!

Podyumların ve ekranların aranan tescilli güzeli Çağla Şıkel, 2015 yılında iki oğlunun babası Emre Altuğ ile evliliğini noktalamıştı. Boşandıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmeyen Çağla Şıkel'in uzun zaman sonra aşk orucunu bozduğu konuşulmuştu. Çağla Şıkel'in, şarkıcı Edis ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Çağla Şıkel, iki çocuğu için eski eşi Emre Altuğ ile örnek bir dostluk sergilemişti. Ancak ikili, son aylarda gerilim yaşadı.

Magazin 17-01-2023 14:47

Çağla Şıkel fotoğrafını paylaşıp açıkladı! Aman dikkatli olun

Çağla Şıkel, hastalandığını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Evine kapanan oyuncu, takipçilerini de İnfluenza virüsü hakkında uyarırken, köpeği Tarçın'ın kendisini yalnız bırakmadığını söyledi.

Magazin 12-12-2022 09:08

Geceye Zeynep Bastık ile gelmişti! Edis, Çağla Şıkel ile evlenmek istiyormuş

Altın Kelebek gecesine Zeynep Bastık ile gelerek dikkat çeken Edis hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Edis Görgülü, Emre Altuğ ile boşandıktan sonra evliliğe sıcak bakmayan Çağla Şıkel ile evlenmek istiyor. İddialara henüz taraflar yanıt vermedi.

Magazin 09-12-2022 08:13

Canan Karatay anlattı, Çağla Şıkel şaşırdı! Yıllarca kötü hastalık olarak biliniyordu... 'Daha uzun yaşarsınız'

Ezber bozan açıklamalarıyla tanınan Prof. Dr. Canan Karatay, bu kez kadınlara yönelik 'kolesterol' sözleriyle ses getirecek bir açıklamaya imza attı. Kelle paçanın kolesterolü yükselip yükseltmediğine değinen Karatay, halk arasında yükselmesinin olumsuz değerlendirildiği kolesterole sahip kadınlara "Korkmasın" diyerek seslendi. "Kolesterol olmasa hayat olmaz" diyen Karatay kadınlarda yüksek kolesterol ile ömür arasındaki ilişkiye değindi. O anlarda Çağla Şıkel'in şaşkınlığı dikkatlerden kaçmadı.

Haber 05-12-2022 12:19

Şenol İpek'in eski karısı Bircan Bali Tostumu yedim, bekliyorum diyen arkadaşına sert çıktı

2002 senesinde Şenol İpek ile Çağla Şıkel arasındaki mesajlaşma magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çağla Şıkel, Şenol İpek'e "Tostumu yedim seni bekliyorum" mesajını atmıştı. Arto canlı yayında konuşurken İpek'in eski karısı Bircan Bali'ye bu şakayı yapınca hiç beklemediği bir yanıtla karşılaştı.

Magazin 21-11-2022 15:20

Çağla Şıkel gençlik fotoğrafını paylaştı! Arzum Onan'dan Azra Akın'a ünlüler yorum yağdırdı

1997 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birinci olan manken Çağla Şıkel gençlik fotoğrafını paylaştı. Kendisi gibi model olan Arzum Onan'dan Azra Akın'a ünlüler Çağla Şıkel'in o hallerine yorum yağdırdı. Şıkel'in takipçileri de "Hep güzelsin", "Hiç yaşlanmıyorsun" yorumlarında bulundu.

Magazin 14-11-2022 17:46