Koç Haberleri

Bu kişilerle sevgili olanlar yandı! Asla sevgili olunmaması gereken burçlar...

Burçlar kişinin karakteristik özelliklerini belirliyor. Bir ilişkiye başlamadan önce çoğu kişi karşı tarafın burcunu merak eder. Burç yorumlarına bakarak nasıl bir kişilikte olduğu, olaylar karşısında ne tepkiler verebileceği önceden analiz edilebilir. Astrolojide öyle burçlar var ki onlarla anlaşmak çok zordur ve bir ilişkiye başlamadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. İşte asla sevgili olunmaması gereken 4 burç ve özellikleri...

Kadin 24-09-22 13:33

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-22 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20

Denizli'de koçun süstüğü çoban hastanede öldü

Denizli'de koçun süstüğü çoban hastanede öldü

Yurthaber 27-06-22 14:29

Satılan koç eski sahibine geri döndü! '2 bin 500 liraya sattım, 3 bin 500 liraya geri aldım'

Eskişehir’den Kütahya’nın bir köyüne satılan koç, kaçarak eski sahibine yaklaşık 30 kilometre mesafeden geri geldi. Sattığı koçun 5 gün sonra kendisine geri gelmesiyle şok geçiren Ahmet Kök, hayvanını tekrar satmaya kıyamadığını söyledi. Sattığı kişiden koçunu geri satın alan Kök, Koçu Kütahya’da bir köye satmıştım. yaklaşık 25-30 kilometre yol gelmiş. Evimin önüne gelince durmuş. Satmaya kıyamadım. 2 bin 500 liraya sattığım koçu 3 bin 500 liraya geri aldım'' şeklinde konuştu.

Haber 21-06-22 12:51

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden üreticilere damızlık koç desteği

Gönen'de düzenlenen törende, üreticilere yüzde 75 hibeli 154 damızlık koç hibe edildi

Yurthaber 12-04-22 17:09

20 Ağustos 2021 Cuma burç yorumları! Bugün ay boşlukta ilerliyor!

Bugün ayın saat 11:48’e kadar boşlukta ilerlemesi farklı olayların yaşanmasına neden oluyor. 20 Ağustos 2021 Cuma günü Terazi, Kova, Başak, Aslan, Oğlak, Balık, Yay, Akrep, Boğa, İkizler, Yengeç ve Koç burcu için Astrolog Merve Rençber, önemli noktalara dikkat çekti.

Kadin 20-08-21 08:36

Hepsi seyircinin kalbinde taht kurdu! Türk takımlarını çalıştırmış efsane yabancı teknik direktörler

Bugüne dek birçok önemli yabancı ismin yolu Türkiye'den geçti. Kimisi Türk seyirciler tarafından fazlaca sevildi. Kimisi de havalimanından yalnız ayrıldı. Unutulmaz şampiyonluk maçları, kupa sevinçleri, taktik savaşlarına şahit olan Türk seyircisi yabancı antrenörlere hep saygı duydu. Gelin, birlikte Türk takımlarını çalıştıran en başarılı antrenörlere bakalım.

Spor 03-08-21 09:35

4 boynuzlu 'Bereket' 10 bin liraya satışta: Pahalı ama görüyorsunuz ki farklı bir koç

Adana’da besici Mikail Satılmış’ın kurbanlık pazarında satışa çıkardığı 'Bereket' adlı 4 boynuzlu koç, görenleri şaşırtıyor. Bereket’in doğduğundan beri yanında olduğunu dile getiren Satılmış, “Bu sene Kurban Bayramı’nda sahibini arıyor. Fiyatını 10 bin lira civarı olarak belirledik” dedi.

Haber 16-07-21 10:45

Kurban pazarının gözdesi: 5 boynuzlu koç alıcısını bekliyor

Osmaniye'de Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala satışa çıkan kurbanlıklar arasında yer alan 5 boynuzlu koç alıcısını bekliyor. Boynuzlarından dolayı koçun dikkat çektiğini belirten besici Ali Gönüler, kurbanlık almaya gelen müşterilerin koçla fotoğraf çektirmeden gitmediğini söyledi.

Haber 09-07-21 10:12

5 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları! Bugün fedakârlıklar olabilir

5 Temmuz Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, aşktan paraya, kariyerden sağlık konularına kadar önemli konularda Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.

Kadin 05-07-21 07:27

26 Haziran Cumartesi burç yorumları! Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gün! İşte burç yorumları…

26 Haziran Cumartesi günü; Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Koç burcunun beslenme düzenine dikkat etmesi gerekirken, boğa burcu ise bazı sırlar ve dedikodularla karşılaşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in 26 Haziran Cumartesi gününe özel burç yorumları…

Kadin 26-06-21 03:46

Eğitim ve öğrenci koçu ne yapar? Eğitim koçu arayanlar için tüm detaylar

Eğitim ve öğrenci koçluğu, çocukların akademik hayatlarında başarı sağlarken yaşam becerileri elde etmelerini destekleyen gerçekleştirmek istedikleri hedefleri için yapmak istediklerine odaklanan ve bu odaklanma sürecinde elde ettikleri sıra dışı farkındalıkları hayata geçirdiği bir interaktif süreci yönetmeyi kapsar. Konu ile ilgili bilgi veren Yaşam Koçu Elgiz Henden, süreçte çocukların kendi kararlarını almalarının sağlandığı ve davranışları hakkında sorumluluklarının arttığı söyledi.

Haber 23-06-21 11:51