KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Arkadaşınızın burcu sizin hayatınızı etkiliyor! Duyunca çok şaşıracaksınız

  Arkadaşlık ilişkilerinde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. Birçok kişi karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Öte yandan arkadaşınızın taşıdığı burç sizin hayatınızı da etkileyebiliyor. İşte duyunca şaşıracağınız arkadaşınızın burcunun hayatınıza etkileri...

  Astrolojiye göre burçlar kişinin karakteristik özelliklerinin belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Bir kişiyle tanışırken genellikle ilk sorulan sorulardan biri de hangi burcu taşıdığı oluyor. Yapılan araştırmalara göre arkadaşınızın taşıdığı burcun sizin hayatınıza da etkileri olabiliyor.

  KOÇ, ASLAN VE YAY

  Hayatında koç, aslan ve yay burcu insanlar varsa ateş elementin eksik olabilir. Bu burç insanları seni girişimci olmaya, harekete geçme enerjini aktive etmek için gelirler. Tepkiselliği, elini çabuk tutmayı, sahnede olup alkış almanın mutluluğunu öğretirler sana. Sende eksik olanı tamamlarlar ve sana girişimciliği, hareketi öğretirler.

  astroloji

  BOĞA, BAŞAK VE OĞLAK

  Hayatında boğa, başak, oğlak burçları insanlar varsa toprak elementin eksik olabilir. Bu insanlar sana sağlam, emin adımlarla ilerlemeyi, bir yere ait olmayı, sorunlarına kalıcı çözümler üretmeyi öğretirler ve sende eksik olanı tamamlarlar.

  astroloji

  YENGEÇ, AKREP VE BALIK

  Hayatında yengeç, akrep ve balık burçları insanlar varsa su elementin eksik olabilir. Sana duygudaşlığı, empati kurmayı, sezgilerine güvenmeyi ve duygularınla iletişim kurmayı öğretmek için gelirler.

  Astrolojide Hava Burçları

  İKİZLER, TERAZİ VE KOVA

  Hayatında ikizler, terazi ve kova burçları varsa sana düşünmeyi, bilgi edinmeyi, iletişim kurmayı, merak etmeyi öğretmek için hayatına girerler. Sende eksik olanı tamamlarlar.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler