SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İlk kez açık açık söyledi! Galatasaray'ın yıldızı Dries Mertens futbolu bırakma kararını duyurdu

Galatasaray'ın 37 yaşındaki Belçikalı yıldızı Dries Mertens, verdiği bir röportajda sezon sonunda futbolu bırakmayı planladığını söyledi. Tecrübeli oyuncu "Bu kariyerimin son sezonu mu olacak? Evet sanırım öyle." ifadelerini kullandı.

İlk kez açık açık söyledi! Galatasaray'ın yıldızı Dries Mertens futbolu bırakma kararını duyurdu
Dries Mertens

Dries Mertens

BEL Belçika
Yaş: 37 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Galatasaray

Belçikalı futbolcu Dries Mertens, 37 yaşında olmasına rağmen, futbol kariyerini sezon sonunda noktalama kararı aldığını açıkladı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

VTM'ye yaptığı bir açıklamada, "Bu kariyerimin son sezonu mu olacak? Evet sanırım öyle. Geleceğin ne getireceğini bilemezsiniz ama... Ben de çok heyecanlıyım. Görünen o ki kariyerimi Galatasaray'da sonlandıracağım. Garip gelecek belki ama futbolu bırakmak için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı.

"DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK İSTİYORUM"

4a9b568f70574afaa0cf43e64593560b

Belçikalı milli yıldız, konuşmasını "Her gün, her zaman futbola açık, çok seviyorum. Dünyadaki en iyi işi yapıyorum. Ancak, aynı zamanda hayatımda daha fazla özgürlük istiyorum." sözleriyle noktaladı.

12 GOL 9 ASİST

5e9c9697-2qy579rjbiea4nrp6ae48e

Galatasaray'a 2022 yazında bedelsiz olarak transfer olan Mertens, sarı kırmızılı formayla çıktığı 65 maçta 12 gol atıp 9 asist yaparak önemli bir katkı sağladı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler