KADIN

balik Balık Burcu Aylık Yorumu

Bu ay hayatınızın temel noktalarında önemli gündemler karşınıza gelebilir. Ayın ikinci yarısında hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir. Mayıs ayının ilk yarısı boyunca daha içe dönük, yakın ilişkilere odaklı bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren evinizle, ilişkilerinizle daha fazla ilgileneceksiniz. Kardeşlerle ilişkiler iyileşebilir, aile üyeleriniz ve dostlarınızla daha sık iletişim halinde ve ilişkide olabilirsiniz. Süregelen ilişkinizi bazı noktalarda gözden geçirebilirsiniz. Ay içerisinde zaman zaman umursamaz yanınızla öne çıkabilir, sıkılganlıklar yaşayabilir, değişim ve farklılık ihtiyacında olabilirsiniz. Tembellik, dağınıklık, erteleme ve kaçma hali hayatınızda bir dağınıklığa sebep olabilir. Yaşam alanınızdaki dağınıklıklar, motivasyonunuzu düşürebilir.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren hem iş hem özel hayatınızla ilgili yeni dengeler, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Jüpiter artık sizin burcunuzda ilerleyeceği için ayın geri kalanı sizin için oldukça önemli olacak. Beden sağlığına daha fazla önem verme zamanı. Dış görüntünüzle ilgilenebilir, estetik değişiklikler ve tarzı değişimi yapmak isteyebilirsiniz. Kilo alımına açık olabileceğiniz bir süreç olacağı için beslenme düzeninizde dengeyi korumaya dikkat edin. Jüpiter'in doğası gereği abartılı olan her şeyden uzak kalmaya çalışmalısınız. Abarttığınız, abartılı ve aşırılıkla yaşadığınız her duygu ve deneyim abartılı veya aşırıya kaçan durumlarla sonuçlanabilir.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Evinizde yenileme ve tadilatlar yaptırabilir, eviniz ve aileniz için gerekli ve ihtiyaç odaklı harcamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili önemli bitiş ve başlangıçlar kapınızı çalabilir. İşinizde süregelen rutin artık son bulacak ve çalışma şekliniz, çalışma rutininiz, sorumluluklarınız değişecektir. Dönemsel tatiller ve molalar gündeme gelebilir. Rutinleriniz bu yolla da değişebilir. Çalışanların değişimiyle ilgili kararlar alabilirsiniz.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında hayatınızda uzun vadeli etkilere neden olacak bitişler ve başlangıçlar karşınıza gelecek. Yeni bir başlangıç için eski bir gündemi bitirebilir, kapatabilirsiniz. Yeni başladığınız bir girişimi geliştirmek ve ilerletmek için eski alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Aile büyükleri, ebeveynler hayatınızla ilgili alacağınız kararlarda daha etkili olabilir. Yöneticilerinizle ilişkilerinizde dengeler aniden değişebilir. Zıtlaşma, inatlaşma iletişimde uzlaşmaları zora sokabilir. Uzun vadeli düşündünüz her noktada kazançlı çıkabilirsiniz.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum