Balık Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Balıklar, 19 Şubat tarihi, hedef belirleme ve daha iyi şartlarda yaşama arzunuzu yükseltir. Şu andaki mevcut problemlere çözüm bulma yönünde karar verebilirsiniz. İş hayatı, sosyal ilişkilerin yoğun olduğu, görüşmelerin etkili olduğu bir haftadasınız. Sizi ancak dağınıklık ve gelgitli duygular engeller. Kendinize güvenin.

21 Şubat tarihi yapılacak görüşmelerde geleceğe dönük düşünün. Şu andaki görünen olumlu gelişmeler ne derece kalıcı veya sağlam. Mutlaka gözden geçirelim. Olumlu bir gündesiniz. Ancak tedbirli olmayı da ihmal etmeyelim.

25 Şubat tarihi, işimizde farklı bir şeyler yapmak, belki de başka bir işe yönelmek, fikir üretmek, denemek yönünde etkilidir. Özellikle sanatsal becerilerimizi dış dünyada değişik bir tarzda ortaya koymak isteriz.

27 Şubat tarihi, kişisel planlarımızı kendi istediğimiz şekilde yönetmekten yanayızdır. Sorumluluklar bir hayli artar. Adım attığımız veya kararını verdiğimiz her ne ise, çok iyi düşünelim. Bu bize fazladan yük getirmesin. Bir de şu noktayı belirteyim. Özgürlüğünüzü hiçbir şeyin kısıtlamasına izin vermeyin. Hani bir şeyler hoş görünür. Fakat bir bakmışsınız nefes alacak zaman yok. Onun için iyi analiz edin.

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler