basak Başak Burcu Aylık Yorumu

Bu ay tatiller yapabilir, kısa molalar verebilir, dinlenmeye ve rahatlamaya daha çok önem verebilirsiniz. Yaşamdan aldığınız huzuru arttırmaya çalışmalı. Spiritüel ve dini çalışmalar, yardım kuruluşları ve hayır işleri içinde olabilirsiniz.

4-13 ve 24 Ağustos tarihlerinde çocuklarınızın hayatıyla ilgili daha korumacı olabilir, yönetme ihtiyacının artışıyla daha baskın olmak isteyebilirsiniz. Aynı dönemlerde ise çocuklarınızın daha çok bildiğini okumak istediği, agresif tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde aşk ilişkilerinde güven, değer konuları önem kazanıyor. Finansal paylaşımlar, kişilerin finansal dengeleri ilişkilere etki edebilir. Tutkular, arzular artıyor olacak. Bu tarihlerdeki tanışmalarda hızlı karar vermemeli.

19 Ağustos'ta Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu tarih civarında şaşırtıcı gerçekleri öğrenebilir, çevrenizle ilgili ilginç haberler alabilirsiniz. Uzaklardan bir vefat haberi gelebilir. Aşk ilişkilerinde aldatılma, saklanan durumların açığa çıkması söz konusu olabilir.

Yine bu dönem civarında yaşama ektiklerinizin sonuçları, yaptığınız iyilik ve yardımların karşılığı gelebilir. Şaşırtıcı ve net, işaretçi olan rüyalar görebileceğiniz için bu dönemde rüyaları dikkate almalısınız. Çocukların sağlığında güçlenme ve toparlanma olabilir.

20 Ağustos'a kadar Merkür, 22 Ağustos'a kadar ise Güneş Aslan burcunda olacak. Bu süreçte rahatlamaya

22 Ağustostan itibaren Güneş sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Bu tarihe kadarki rahatlama, içe çekilme, mevcut çevreden uzaklaşma haliniz bu tarihle birlikte son bulacak. İş, ilişkiler gibi yaşamın farklı alanlarındaki hedeflerinize odaklanacaksınız. Fakat kaygı ve evham, başarı isteğiyle birlikte gelebilir. Finansal başarılar elde edebilirsiniz.


Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler