KADIN

basak Başak Burcu Aylık Yorumu

Bu ay gelecek planlarınıza odaklanacak, ileriyi düşünecek, hayatınıza bazı farklılıklar getireceksiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren geleceğinize yönelik planlarınıza odaklacak, hem iş hem özel hayatınızda ilerisini düşünerek hareket etme eğiliminde olacaksınız. Burcunuzun doğası gereği her durumu farklı seçenekleriyle düşünen, değerlendiren siz Başak burçları bu dönemde fazla seçenekler, olasılıklar üzerine kafa yoracaksınız. Bu da beraberinde zaman zaman kararsızlıkları getirebilir.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ilişkiler alanınızda yeni enerjiler, yeni dengeler kurulmaya başlıyor. Zira Jüpiter artık ilişkiler alanınızda ilerleyecek. Bu gezegenin doğası gereği her türlü ilişki, dostluk ve ortaklıkta hızlı ilerleyen, aniden değişen, hızlıca büyüyen durumlar karşınıza gelebilir. Uzun süredir yalnız olan Başaklar için yeni bir ilişki fırsatı kapınızı çalabilir. Daha flörtöz olacağınız bir döneme girebilirsiniz. İlişkilerde ikili durumlar, iki farklı seçenek veya iki farklı yol gibi durumlar karşınıza gelebilir. Müşteri bazlı iş yapanlar için müşteriler artabilir.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Ayın geri kalan zamanında yöneticilerinizle önemli görüşmeler içinde olabilirsiniz. İleriye yönelik kararlarınızda yöneticilerden, eş ve baba gibi eril figürlerden destek alabilirsiniz. İşinizde, kendi mesleğinizde ve alanınızda daha çok öne çıkabilir, dikkat çekebilir ve konuşulabilirsiniz. 3 Mayıs tarihinden itibaren düşündüğünüz, araştırdığınız veya kafa yorduğunuz gündemlerle ilgili bu tarihten itibaren aydınlanma, sonuçlanma durumları ortaya çıkabilir. Süregelen bir davanızda adalet çalışabilir, özgürlüğe kavuşabilirsiniz. Davalarınız sonuçlanabilir.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında evinizde tadilat ve yenilemeler yapabilirsiniz. Bir süredir taşınma gündemi olan Başaklar bu tutulmanın desteği ile planlarını hayata geçirebilir. Aynı zamanda tatil ve seyahat organizasyonları yapabilir, bir süreliğine evinizden uzaklaşabilirsiniz. Her tutulma 6 aylık zaman dilimleri açtığı için 26 mayıs civarında gündeminizde olan konularda 6 aylık süreç içerisinde yenilikler ve yeni gündemler de oluşacaktır.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum