KADIN

Başak Burcu Aylık Yorumu

BAŞAK

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Başaklar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, yüksek eğitim tercihiniz, akademik konular, yurtdışı yolculuklar, hayata bakış açınız ve dünya görüşünüzle ilgili olarak kendinizi güvende hissediyor musunuz? Bunları gerçekçi şekilde gözden geçirme vaktiniz geldi. Belki de bakış açınızı değiştirmeniz, şöyle bir etrafınıza bakmanız, aksayan ne varsa görmenizde yardımcı olur. Çünkü maddi açıdan bir şeyleri dengeye kavuşturmak için bu şart. Güvence istiyorsanız, sizin de tutarlı olmanız gerekir. Hem şikayetçi hem sabit görüşte olmak, çözüm değil. Lükse düşkünlük, aşırı harcama, dengesiz bir bütçe, tutarsız ilişkiler yanlıştır. Hep aynı çizgide yürümek, yenilikten kaçmak ve inatla bunu sürdürmekle rahata kavuşamazsınız. Kredi kartlarına yüklenmek, borçlanmak, destek aramak, üç kuruşla idare etmeye çalışmak da kendinize haksızlık olur. Bu Dolunayda öncelikle, şu borçlarınızı kapatacak, sizi rahatlatacak, girişimlere açık olunuz. Partnerinizin maddi katkısına bakınız. Sizi zorluyor mu, bir faydası var mı veya ilişki tercihlerinizi gözden geçiriniz. Yanlış bir ilişkide, ortaklıkta sürekli dalgalanmalar yaşayarak zor duruma düşmeyiniz. Girişimci olunuz, tecrübenize göre seçim yapınız. Kendinizi engellemeyiniz. Çevrenizdeki diğer iş veya eğitim olanaklarını gözden geçirerek doğru bir tercihte bulunabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Ev satın almak konusunda birkaç kez düşünün. Mali anlamda ödemelere ve gücünüze göre tüm planlarınızı gözden geçirin. Hesap kitap yapın, dağılmayın. Bir ofis açmayı mı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak mı yapacaksınız. İyi düşünün. Gurbette misiniz, yurdunuza mı dönmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa orada yerleşmeyi mi? Şartlarınızı gözden geçiriniz. Proje, tasarım, elle yapılan tüm çalışmalar bu dönemde ofis veya ev içinde yoğun olacaktır. Ailede, doğru iletişimin, dürüst ve mantıklı konuşmaların önemi büyük. Bir karar alınacaksa, mutlaka iyi etüt yapılmalıdır. Bu geçiş Zihnimizin fazlasıyla çalışmasına neden olur. Mükemmeli isteyen biz, daha fazla derinlikli düşünmeye, her durumu duyarlı bir şekilde incelemeye, çok fazla okumaya, çok fazla öğrenmeye çalışırız. Ancak bunun sınırını bilmezsek, dağılırız, dalgınlaşırız, çabuk unuturuz, stres yükleniriz. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Genel olarak tutkulu ve bir hayli arzulu davranırız. Çevremizdeki insanların bize karşı olan davranışları çok önemlidir. Zengin bir çevreye girmek, aradığımızı bulmak, evlenmek, finansal anlamda geleceğimizi garanti altına almak isteriz. Genelde ilişki kurma tarzımız çekici yönlerimizi öne çıkarmak, karşı cinsi etkilemek şeklinde gelişir. Eğitimde, iş hayatında, tüm bağlantılarda güçlü insanlarla temas etmekten yana oluruz. Çünkü böyle kişilerin bizi üst noktalara taşıyacağını düşünürüz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Başaklar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, bize söylenen sözleri, çevremizle olan ilişkimizi, bilgimizi, sırlarımızı, hislerimizi derinlikli bir analizden geçirmemizi sağlıyor. Söz ağzımızdan çıkarken, sözcükler dikkatlice seçilecek. Pusuya düşürmesin diye bizi insanlar, her sözün altında ne olduğuna önem verilecek. Belki tuhaf gelebilir bunlar size. Ancak garip bir dünyada yaşıyoruz. Dostu, düşmanı bilmek, çıkarlarımızı korumak durumundayız. Kardeşlerimiz, komşularımız, sevdiğimiz, alıştıklarımız bizim için kıymetli olacak. Yakınımızda bulunuyorsa birileri, bu onlara güvendiğimiz için olacak. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Maddi konularda bütçemiz şartlarını iyi gözden geçirmek lazım. Birilerine destek olurken, kendimizi de düşünmeliyiz. Güvenmediğimiz insanlara borç vermeyeceğiz. Risk olgusunu mutlaka gözeteceğiz. Tabii ki güzelliklere düşkünüz. Sevdiğimiz bir şeyleri görünce dayanamayız. Ancak hemen hesaba vuracağız. Değer mi diye bakacağız. Sevdiklerimize destek olacağız. Fakat bu, bizim için çok kıymetlilerse yapılacak. Bu Yeniayın bir başka özelliği, evimizde yapılacak değişiklikler, farklı bir yerde yaşam arzusu, bilgilenmek, araştırmak amaçlı çalışmalar, evimizde önemli misafirler ağırlama şeklinde gelişebilir. Bu Yeniayda, farklı bir şeyler öğrenmek arzumuz yoğun olacak. Evimizde sevdiklerimizi ağırlamaktan zevk duyacağız.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aileniz ve yuvanızı ilgilendiren konularda bu yıl ciddi bir şekilde düşünmenizi sağlar. Sorumsuz davranılmamalı, yapıcı olunmalıdır. Evin içinde problemler varsa, bunlar ancak inançla, hoşgörüyle çözüme kavuşabilir. İnsanlarla birlikte çalışabilme, bütünleşme yolunda bize kuvvet veriyor. İşimize geleni saptadığımızda, onun iyice kritik ederek, yönümüzü kolayca belirliyoruz.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-8-12-13-17-22-23
Zayıf Enerjili Günler : 6-19-20-27
Aşkta En Şanslı Günler : 22-23
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 14-15
Yeniay : 11-12-13-14
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-26-27-28
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç