İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili İkizler, 19 Şubat tarihi ilişkide uyum ve geleceğe dönük düşünülmesini sağlıyor. Karşı cinsi etkileme gücünüz yüksek. Böyle bir günde önemli kararlar alınır. Olumlu ve talihli bir gün.

21 Şubat tarihi, sanatsal ve ruhsal anlamda ilham gücüne dayalı tüm mesleklerde başkalarına rehberlik yapabilirsiniz. İşiniz gereği insanlarla iletişiminiz güçlüdür. Genelde işinizden, yaptığınız uğraşılardan beklentileriniz bir hayli yüksektir. Fakat bu beklentinin şartlara göre gözden geçirilmesinde yarar var.

25 Şubat tarihinde dış etkiler üzerinizde baskı kurabilir. Arzularınız bir hayli yoğun. Ancak söylenen sözlere kafanızı fazla takabilirsiniz. Partnerinizle ve iş hayatında birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda yanlış anlamalar oluşabilir. Rekabet bir hayli yükselir.

27 Şubat tarihi, iş hayatımız, ilişkimiz ve parasal konularda istediğimiz bir şeye sahip olmaktan bizi uzak tutar. Düşündüğümüz ve inandığımız bir şey, başkaları tarafından uygun karşılanmaz. Neden olmuyor neden böyle davranıyorlar diye içerleriz.

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler