KADIN

ikizler İkizler Burcu Aylık Yorumu

Bu ay ilişkileriniz ve sosyal çevrenizle ilgili önemli gündemler olacaktır. Güven, sadakat ve bütünleşme konuları ilişkilerinizde ön planda olacak. Gözlemci olma ve farkındalığı arttırma zamanı.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren daha fazla kendi hayatınıza odaklanacak, daha çok yenilik arayışında olacaksınız. Eskiye dair konular, eski alışkanlıklar ve rutinler sizi zaman zaman sıkabilir, sıkılgan yapabilir. Her zaman sık karar değiştiren siz İkizler burçları, bu dönemde daha hızlı karar değiştireceksiniz. Finansal gündemlerinizle ilgili aniden yeni kararlar alabilirsiniz. Küçük riskler alarak paranızı arttırma adına yatırımlara girebilirsiniz.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren kariyer süreçleriniz, geleceğe dair hedefleriniz ön planda olacak. Bu alanlarda ikili durumlar, iki farklı yol veya aynı anda iki farklı seçenek söz konusu olabilir. Sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek, sevdiğiniz işi yapmak, işinizde ve kariyer sürecinizde ön plana çıkmak, ön planda olmak sizin için daha önemli hale gelebilir. Tembellik, keyfi hareket etme isteği, ertelemeler veya boşvermişlik hali ara ara ortaya çıkabilir. Bu karanlık taraflara düşmemek için ideallerinizi korumalı, kendinize sizi heyecanladıracak güçlü idealler yaratmalısınız.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Sizin burcunuza geçen Güneş ile ay başındaki dağınıklıklar son bulmaya başlayacak ve bu tarihten itibaren şans ve başarı sizden yana çalışmaya başlayacak. Dağılan yaşam enerjinizi toparlayacak, hayata dair yeni hevesler içinde olacaksınız. Duygularınızı canlandıracak bir tanışma yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde ikili durumlar karşınıza gelebilir. Bir kişiyle ilgili kararsızlık yaşadığınızı hissedebilirsiniz.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. İlişkiler alanınızda gerçekleşecek bu tutulma ile bu tarih ve civarında her türlü ikili ilişkinizde önemli gündemler ortaya çıkabilir. Kadersel bir ilişki süreci içinde olabilirsiniz. İlişkilerde karmik durumlar, ilahi adalet deneyimleri, emeklerinizin ve niyetlerinizin karşılığı karşınıza gelebilir. Bu tarih öncesinde her türlü ikili ilişkide yaşadığınız kararsızlık aniden veya ani bir gündemle sonlanacaktır. Belirsizlikler son bulacak, karşınızdaki kişileri daha iyi tanıyacaksınız. Dolandırılma durumlarına karşı bugünlerde dikkat edin.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum