KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10
  Yengeç Burcu Yorumları
  Yönetici Gezegeni/Yıldızı: Ay
  Gruplar: Su, öncü, negatif, dişi
  Astrolojide Temsil Ettiği Ev: 4. Ev
  Vücutta Temsil Ettiği Yer: Mide, göğüs kafesi, kadınlarda göğüsler

  Yengeç Burcu Genel Özellikleri

  Su grubuna ait olan Yengeç burçları duygusal yapıları ve ailelerine düşkünlükleriyle bilinirler. Annelik denildiğinde Yengeç burcu akla gelir. Her zaman kendinden önce sevdiklerinin ve çocuklarının güvende olmaları onlar için önemlidir. Sevgiye, güvene çok değer verirler. Bu verdikleri değeri de aynı şekilde karşı taraftan beklerler. Hiç karşılık beklemeden kendilerini adayabilirler. Onlar için her şeyin huzur içinde ilerlemesi önemlidir. Hisleri çok kuvvetlidir. Duygusal hayatlarında hep güven arayışı içindedirler. Bu durum bazen kıskanç olmalarına neden olabilir. Duygusal olmaları bazen karamsarlığa sürükleyebilir. Kırılgan yapıları olduğundan kimseye belli etmeden içerleyebilirler. Zaman zaman içlerine kapanabilirler. Ne yaşadıkları dışarıdan anlaşılmasa da içlerinde büyük fırtınalar kopuyor olabilir. Milliyetçi duyguları ön plandadır. Yaşadığı ülkeye, bölgeye sahip çıkarlar. Gelenekselci yapıları vardır. Köklerinden getirdikleri gelenekleri sürdürmeyi severler. Eski her zaman onlar için bir yol göstericidir. Bu eskiye bağlılık bazen modern dünyaya şüpheci bakmalarına neden olabilir. Yuva kurmak Yengeç burçları için önemlidir. İçgüdüsel olarak bu eğilimde olmaları bazen hatalı tercihler yapmalarına neden olabilir. İyi niyetleri suistimal edilebilir. Dostluk ilişkileri önemlidir. Evlerinde vakit geçirmeyi, misafir ağırlamayı severler. Yemek yapmaya yetenekleri vardır. El lezzetleri mükemmeldir. Muhtemelen birine yemeğe misafirliğe gidiyorsanız bu Yengeç burcu olmalıdır. Kesinlikle doymadan kalkamazsınız.

  İş hayatı ve Yengeç burcu

  Toplumu ilgilendiren konulara duyarlı olmaları geniş kitlelere hitap edecek iş ortamlarında başarı getirebilir. Halka ilişkiler, politika, danışmanlık, çevre duyarlılığına dair meslekler onlara göredir. Ayrıca el lezzetlerinden ötürü restoranda şef olmayı da tercih edebilirler. Paraya olan keskin zekaları da gayrimenkul yatırımı, bankacılık sektörlerinde başarı getirir. Denizcilikte, edebiyatta da kendilerini gösterirler. Aile mesleğini devam ettirmek de onlara güven verir.

  Sağlık ve Yengeç burcu

  Duygusal yapıları sebebiyle sağlık problemleri olmasa da zaman zaman kendilerini düşük enerjili hissetmelerine neden olabilir. Sebep yokken hasta olduklarını düşünebilirler. Mideleri hassastır. Kadınlarda özellikle göğüs bölgesi problemleri oluşabilir. Hayat boyu dikkat etmeleri gerekebilir. Solunum yollarında da problemler meydana gelebilir. Göbek çevresi yağlanmasına açık olabilirler. Sürekli egzersiz yapmaları faydalı olacaktır.

  Yengeç burcu ünlüleri

  Prenses Diana, Tom Cruise , Sylvester Stallone , Frida Kahlo, Nelson Mandela, Angela Merkel, Gaudi, Meryl Streep , Anthony Bourdain, Lionel Messi, Ariana Grande, Elon Musk, Margot Robbie, Mike Tyson, Giorgio Armani, Selena Gomez, Gisele Bundchen, Lindsay Lohan, Liv Tyler, Pamela Anderson, Nikola Tesla, 50 Cent, Müslüm Gürses, Vehbi Koç, Serenay Sarıkaya, Yıldız Tilbe, Sezen Aksu, Türkan Şoray, Deniz Seki, Tuba Büyüküstün, Ata Demirer, Müjde Ar.

  İlişkiler ve Yengeç burcu

  Hisli bir burç olduğundan sevilmek, sevmek hayatlarında önemli bir yer taşır. Sevdikleri kişiyle ömür boyu sürecek bir ilişki isterler. Geçici heveslerle vakit kaybetmezler. İlişkide duyguları incindiğinde farklı bir karaktere bürünebilirler. Bu naif burç intikam almak isteyen bir karaktere dönüşebilir.

  Yengeç Burcu Kadını

  Romantik bir kadındır. Elde etmek istediği her kimse her zaman amacına ulaşır. Bunu kendini ön plana atarak değil sessiz ve içten tavırlarıyla yapar. Kendine göre üstün olan erkekleri tercih edebilir. Kendinden noksan erkeklerin onu taşıyamayacağını düşünebilir. Aileyi yöneten taraf kendileri olabilir. Eğer bir Yengeç kadını eski ilişkilerinizden veya başkasından şüphelenirse tavırları bir anda değişebilir. Gerçeklik payı olmasa dahi bunu hissetmesi yeterli olacaktır.

  Yengeç Burcu Erkeği

  Bu erkek aşık olduğunda bilin ki hayalindeki dört dörtlük partneri bulmuştur. Hem güzelliğiyle hem hamaratlığıyla bir bütün olarak karşısındakini görür. Sadece güzellik veya sadece yetenekli olması yeterli değildir. Yengeç erkeği evine bağlıdır. Çocuklarına ve eşine sahip çıkar. Tutucu ve maço tavırları bazen ilişkide sorunlar yaratabilir. Kıskançtır. Onun ailesine karşı da saygılı olmanızı ister. Eğer bir Yengeç erkeğinin evdeki huzurunu kaçırırsanız o da yavaş yavaş sizden uzaklaşmaya başlar.