KADIN

yengec Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Bu ay yaşam düzeniniz, rutininiz ve alışkanlıklarınız değişiyor. Çalışma düzeninizde, iş hayatınızda veya mesleğinizde bir kırılma noktası yaşanabilir. Sınırlarınızı aşabilir, özgürleşebilir, cesaret gerektiren bir konuda adım atabilirsiniz.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren ruh ve beden sağlığınızı korumak ve geliştirmekle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Olayların, karşınıza gelen gündemlerin daha sık arka planını sorgulayabilirsiniz. Anlık duygu ve düşüncelerle harekete geçmeye daha açık olacağınız bir süreçte olacaksınız. Fakat anlık duygular, anlık sarf edilen sözler sonrasında kayıp ve pişmanlıklara sebep olabilir. Bu sebeple ay boyunca uzun vadeli düşünerek hareket etmeye, önemli konularda ani karar almamaya, önemli konuşmalarda sözlerinizi seçmeye özen gösterin.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yurtdışı, eğitim ve yasal süreçler gündeminizde olacak. Miras, nafaka, alım-satım konularıyla ilgili adli veya yasal bir süreç içinde olabilirsiniz. Süregelen ilişkileriniz artık resmiyete ve evliliğe doğru gidebilir. Aileler tanışabilir, aile içinde sizden veya aile üyelerinden yana kutlama ve merasimler gerçekleştirilebilir. Bu dönemde ayrıca aile üyelerinin sağlığıyla ilgili hizmetler alınabilir, tedaviler gündeme gelebilir. İşinizle bağlantılı bir eğitim sürecine girebilir, kariyeriniz için eğitim alabilir, mesleğinizle ilgili bilgi birikiminizi paylaşmak için bir eğitim planı başlatabilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Gizli kalan konular, gizli işler bu tarihten itibaren ortaya çıkmaya açık olacak. Sezgileriniz, hisleriniz size doğruyu gösterecek. Zaten hissettiğiniz, içinize doğan bazı şeylerin gerçek olduğunu göreceksiniz. Bu dönemde kendi karmanız adına gizli saklı işlerden, etik dışı durumlardan kaçınmalısınız. Zira sizin de gizlediğiniz işler ve adımlar tutulma zamanıyla ortaya çıkabilir.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında iş hayatınızda var olan bir gündem tamamlanma ve sonuçlanmaya gidecek. Bu tarih öncesinde yaptığınız iş görüşmeleri tutulma zamanıyla olumlu sonuçlanabilir, başlangıç yapabilirsiniz. Kendi işinizi açmak, iş yerinizi taşımak veya işinizi geliştirmek & büyütmekle ilgili planlarınızı bu dönemde hayata geçireceksiniz. Tutulmalar her zaman 6 aylık zaman dilimleri açacağı için bugünlerde gündeminizde olan her konuda, 6 aylık süreç boyunca yeni gündemlerin oluşacağını bilmelisiniz.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum