YURTHABER

Kilis’te motosiklet parkları sorun oluyor

Kilis’te, gelişi güzel park edilen motosikletler nedeniyle vatandaşlar cadde ve sokaklarda yürüyemez hale geldi.Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, Parkomat’a para vermek istemeyen araç ile motosiklet sürücüleri, ev ile iş yerlerinin girişlerine araçlarını bırakmaları nedeniyle vatandaşlar ne yapacağını şaşırıyor.Vatandaşlar İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, düzensiz parklara cezai işlem uygulamasını istediklerini, gelişi güzel park edilen motosiklet ile araçlar nedeniyle Cumhuriyet Caddesine kesişen sokaklarda sorun yaşandığını ifade ettiler.

Kilis’te motosiklet parkları sorun oluyor

Kilis’te, gelişi güzel park edilen motosikletler nedeniyle vatandaşlar cadde ve sokaklarda yürüyemez hale geldi.
Türkiye’de nüfus ortalamasına göre en çok motosikletin bulunduğu Kilis’te, Parkomat’a para vermek istemeyen araç ile motosiklet sürücüleri, ev ile iş yerlerinin girişlerine araçlarını bırakmaları nedeniyle vatandaşlar ne yapacağını şaşırıyor.
Vatandaşlar İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, düzensiz parklara cezai işlem uygulamasını istediklerini, gelişi güzel park edilen motosiklet ile araçlar nedeniyle Cumhuriyet Caddesine kesişen sokaklarda sorun yaşandığını ifade ettiler.

Kilis’te motosiklet parkları sorun oluyor

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön