YURTHABER

Komşusunun evinde ölüme atladı

Komşusunun evinde ölüme atladı

Kayseri'nin Talas İlçesi'nde 46 yaşındaki Kadriye Tekin, misafirliğe gittiği komşusunun 12'nci kattaki dairesinden atlayarak intihar etti.

Kayseri'nin Talas İlçesi'nde oturan evli ve 2 çocuk annesi 46 yaşındaki Kadriye Tekin, misafirliğe gittiği komşusunun 12'nci kattaki dairesinden atlayarak yaşamına son verdi.

Bahçelievler Mahallesi'ndeki 12 katlı Asmalı Konak Aparatmanı'nın zemin katında oturan ev kadını Kadriye Tekin, en üst katta oturan İmran- Gülhan Gözükara çiftinin evine oturmaya gitti. Ev sahiplerinin olmadığı, ancak yakınlarının çocuklara baktığını gören Kadriye Tekin, "Biraz oturayım" diyerek içeri girdi. Balkona çıkan Kadriye Tekin, burada oturmak için sandalye ve su istedi. Evdeki kadın, mutfağa su getirmeye gittiğinde ise Kadriye Tekin kendini boşluğa bıraktı. Binanın bahçesinde park halindeki 38 UN 398 plakalı otomobilin üstüne düşen Tekin, olay yerinde yaşamını yitirdi.

Psikolojik tedavi gördüğü ve ilaç kullandığı öğrenilen Kadriye Tekin'in eşinin ise Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde öğretim görevlisi olduğu ve 2 kızının bulunduğu belirtildi. Tekin'in cesedi, otopsi için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi morguna kaldırıldı.

Komşusunun evinde ölüme atladı | video.mynet.com

Geri Dön