YURTHABER

KPSS'de skandal olay!

KPSS'ye giren kadın aday, tuvalet izni alamayınca altına kaçırdı

KPSS'de skandal olay!

Mersin Üniversitesi'nde işçi olarak çalışan T.E.K, Yenişehir ilçesindeki bir lisede girdiği sınavın ortalarına doğru sıkışınca salon görevlilerine tuvalete gitmek istediğini söyledi.

'TUTANAK TUTTURARAK AYRILDI'

Tuvalete gitmesine izin verilmeyen 36 yaşındaki kadın, dayanamayınca altına yaptı. Girdiği durum karşısında sınav çıkışına kadar salonda sürekli ağlayan kadın aday, görevlilere tutanak tutturarak salondan ayrıldı.

'DAVA AÇACAĞIM'

Yaşadığı sıkıntıdan dolayı çok kötü duruma düştüğünü, uzun süredir hazırlandığı sınavın böylesi bir olaydan dolayı boşa geçtiğini belirten T.E.K, 'Beni bu duruma düşürenler ile ÖSYM'ye dava açacağım' dedi.

'YAZIKLAR OLSUN'

Telefon açarak durumunu anlattığı bir arkadaşının yardımıyla üzerini değişen genç kadın, 'Yazıklar olsun' diyerek tepkisini dile getirdi.

AKŞAM

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
ben işim gereği yoğunluktan 6-7 saat tuvaletimi beklettiğim oluyor. 2 saatlik hayati bir sınava giriceksin sonra da tuvalete gidemedim diye altına yapacaksın.. en sonunda da şikayet edeceksin. sen çişini tutamıyorsan devlet ne yapsın. provakasyondan başka birşey değil.
sen ne alçak birisin
tabı sızın zıhnıyetınızın bır sucu yok bunda,,,,hem soruları dagıtacaksınız,,hemde insanları altına yaptıracaksınız,,,,ayrıca 6 saat çişini tutamazssın bıraz az at
sizin tuzunuz kuru nasıl olsa iki yalakalıkla istediginiz yerde memur oluyorsunuz.
zaten sorular çalınmıştır yada atanıcak adaylar bellidir neden girdim sınava bilmiyorum senin gibi şuursuzlar adiler yüzünden memleket gitti elden YAZIKLAR OLSUN
Robot haline getirdiler insanları sınav sınav sınav yeme içme işeme yaşama bile
36 yaşında uzun süredir sınava hazırlanmış.Çok uzun olmuş :))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın