MasterChef Türkiye'de kağıt havlu krizi! Mehmet Şef ceza verdi! MasterChef 13. son bölümde kaptan kim oldu?

MasterChef Türkiye 13. son bölümüyle TV8'de ekrana geldi. MasterChef'in son bölümünde ödül ve kaptanlık oyunları heyecanı yaşandı. Peki MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef'te ödül oyununda ise yarışmacılar vegan menü hazırlayarak mücadele etti. İlk takım oyununda kırmızı takımda yer alan Müge, yeri silmek için kağıt havlu kullanınca Mehmet Şef'i kızdırdı. Mehmet Yalçınkaya, Müge'ye 5 dakika cezası verdi. İşte MasterChef 15 Eylül son bölümde yaşananlar.

TV8'de yayınlanan ve jüri üyeliklerini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanni'nin yaptığı MasterChef'in 2. sezon 13. yeni bölümünde yarışmacılar kaptanlık için mücadele etti. En iyi mantıyı yaparak kaptan olmak için mücadele eden yarışmacılar arasında şeflerin oyları ile kaptan olan isimler belli oldu.

KAPTAN KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'nin 15 Eylül Pazar akşamı yayınlanan bölümünde; yarışmacılar kaptanlık için mücadele etti. En iyi mantıyı yaparak kaptan olmak için mücadele eden yarışmacılar arasında şeflerin oyları ile kaptan olan isim belirlendi. Cemre,Eda ve Suna en iyi 3 tabağı çıkarmayı başardI. Yarışmacılar arasında şeflerin oyları ile kaptan olan isim Cemre oldu.

MEHMET ŞEF'İ YİNE KIZDIRDILAR!

MasterChef Türkiye 13. bölümde takımlar ödül oyununda mücadele etti. Kırmızı takımda yer alan Müge arkadaşına yardım etmek isterken yaptığı hatayla Mehmet Şef'i kızdırdı. Mehmet Yalçınkaya, yere dökülen pisliği kağıt havlularla silen Müge'ye 5 dakika oyun dışı kalma cezası verdi.

MASTERCHEF TAKIMLARI BELLİ OLDU

MasterChef'te seçmeler sonucunda mavi takım, Cemre, Suna, Güzide, Murat, Yasin, Açelya ve Mustafa'dan oluştu. Kırmızı takımda ise Batuhan, Rıfat, Ekin, Eda, Müge ve Orhan yer aldı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 13. bölümde takımlar ödül oyununda mücadele etti. Zorlu vegan menüsünü başarılı bir şekilde sunarak ödül oyununu kazanan takımı Somer Şef açıkladı. MasterChef ödül oyununda kazanan mavi takım oldu. Ödül ise Somer Şef'ten masterclass eğitimi olarak açıklandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Artistler nefret ediyorum insanları aşağılayıp ego tatmin etmeden başka bişey değil!! Aşağılanmak isteyen gitsin yarışsın!İnsanların nasıl aşağılanıp hor görüldüğünü izlemek isteyen bu programı izlesin...
İSRAF DİYORSUNDA YA ÇÖPE GİDEN ONCA YEMEK VE MALZEMELER NE OLACAK AZ BİR KAĞIT PEŞİNE DÜŞMÜŞSÜN
yine tv8 ve yine çemkirme aşağılama kaos tipik tipik hareketler saçma sapan konuşmalar neydü belirsiz kalibresiz tavırlar bıktık artk yarışmak bu değil sonrra sporda şiddet var küfür var hakaret var bunda ne var rtük ne yapıyo ama olmaz acunn var dipten tepeye bi anda yazık ülkenin haline rezalet sırf adam bağırıp anırıp çığırıp hakaret etsin aşağıladın diye insanları para alıyo sonrada ben bilmem ne şefim diyo millette bunu izliyo zıkkım yapında yiyin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler