MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 10. son bölümde şaşırtan final sahnesi! Masumlar Apartmanı'nda Safiye'nin eski sevgilisi Naci ortaya çıktı!

Masumlar Apartmanı 10. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı'nın son bölüm final sahnesinde, Safiye'nin lise yıllarında öldüğünü sandığı eski sevgilisi Naci ortaya çıktı. Neriman'ın karşı apartmana taşınan öğretmeni Naci, Safiye'nin unutamadığı aşkı çıktı. Naci'yi yıllar sonra gören Safiye büyük şaşkınlık yaşadı. Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın yaptığı paylaşıma ise beğeni yağdı.

Başarılı oyunculukları ve senaryosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı'nın 17 Kasım Salı akşamı ekrana gelen 10. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, Safiye'nin lise aşkı Naci ortaya çıktı. Yıllar önce kendisinin sebep olduğu bir kaza sonucunda, lise aşkı Naci'nin öldüğünü sanan Safiye, hayatının şokunu yaşadı. Safiye bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Naci'nin yaşadığını ve karşı apartmanlarına taşındığını gördü.

EZGİ MOLA'DAN SAFİYE PAYLAŞIMI

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Safiye'nin eski aşkının ortaya çıkmasından sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Safiye'nin fotoğrafını paylaşan Ezgi Mola, "Ahh kavaklar ah kavaklar, bedenim üşür yüreğim sızlar ! Beni hoyrat bir makasla ahhh eski bir fotoğraftan oydular... " notunu yazdı.

ezgitwitter

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterir. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiler. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çeker.

3c4a0269-717d-4434-9b4f-9da30c44d79d

Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek bambaşkadır.

9335acb5-bd93-4573-b007-e36152c101c6

Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurmaktadır.

28a63f77-018e-4769-b8d6-86e431816a0c

Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemektedir. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başlar.

58f46fd7-435e-4028-90dd-835dd9b2e88a

Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırır.

376c397d-8eb2-4a8b-b1e8-0e505c417615

Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst edecektir.

26620716-0df5-466d-8a0f-ed32bba57460

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
bu dünyada sevgi büyük ihtiyaç. herkes sevmeye sevilmeye muhtaç. bunu en güzel anlatan dizi. aslında her insanın bir hikayesi var, hiç kimse birden bire dengesiz ve kötü olmuyor
farkında mısınız tüm haberler yrma kapalı.acin artık bırakın insnlar küfür hakart etmeden içindeki siniri bosaltsn.br katl bir çete lideri ülkede milynlrca oy almış bir parti liderini kazığa oturtmakla tehdit ediyr ve bu konu yrma kapalı.ulkede hukuk adalet 2002 den sonra öldü bunu bilyrz ama korkmuyorum ben sizde korkmayn bunların korkdn beslendklrini untmyn
Sen tineri vazla kaçırma o kadar yüreğin varsa cumhurbaşkanına bu tip mesajları at ama sakın mahkeme de ben değildim hesabım çalınmıştı yok sarhoşdum diye kıvırmalara girme senin gibi klavye delikanlılarının hakim karşısında ki acizliğini çok gördük burası haber edinme yeri yorum yeri değil çok meraklıysan yorum yazmaya bir sürü siyasi hesaplar var sosyal medyada git orada yaz sonra hakim karşısına çık sonra dansöz gibi kıvır
Yapanin yazanin cekim ekibinin oynayanlarin yureklerine ellerine saglik. Bu saglik sebebiyle zor gunler geciren ulkem halkinin az da olsa kafasini dagitip guzel duygular yesermesine sebep oldunuz. Kardeslik aile sevgi saygi aşk konularinda herkesin bir ders cikarmasi lazim tabi. Aileye SAYGI Esine saygi SAYGI Etrafina SAYGI... KUCUKLER EVLAYLARIMIZ ONLAR ALLAH IN EN BUYUK HEDIYESI SEVELIM SAHIP CIKALIM KORUYALIM. ONLARA EZIYET ETMEYELIM ESLERIM IKE SORUN VARS INTIKAMI ONLARDAN ALMAYALIM
Geri Dön