MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil'e soru üstü kapalı geldi! Cinsel ilişki iması mı? Yanıtı olay oldu

Ece Ronay'a attığı taciz mesajları ifşa olan Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta açtığı canlı yayında ilginç anlara imza attı. Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta katıldığı Onur Sermik'in canlı yayınında üstü kapalı olarak sorulan, 'Bugüne kadar kaç kişiyle birlikte oldunuz?' sorusuna yanıtı gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay'a attığı mesajlar ortaya çıkan Mehmet Ali Erbil TikTok'a merak sardı. Hakkında "elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz", "sesli yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret" ve "tehdit" suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapis istemiyle dava açılan Erbil ve Onur Serbik arasında TikTok'ta ilginç bir diyalog yaşandı.

ŞAŞKINA ÇEVİREN DİYALOG

Bu diyalog sosyal medyada üstü kapalı cinsel ilişki itirafı olarak yorumlandı. Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta katıldığı Onur Sermik'in canlı yayınında üstü kapalı olarak sorulan, 'Bugüne kadar kaç kişiyle birlikte oldunuz?' sorusunu cevapladı.

"YILLARCA HAFTANIN HER GÜNÜ YAPTIM"

Mehmet Ali Erbil sorulan soruya "Dünya rekoru bendedir. Yıllarca haftanın 6 günü yaptım, pazar günüm boştu, bir mecra beni kapatmıştı" şeklinde cevap verdi.

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (12.08.2022)

Ayakkabı ve çantalarda yaz fırsatı

Kozmetikte fırsat ürünleri

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Küçük ev aletleri ve aksesuarlar

Nike ürünlerinde %10 indirim

Mangallar, barbeküler ve aksesuarları

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler