Mehmet Ali Erbil Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Ali Erbil Haberleri

Mehmet Ali Erbil Haberleri Ve Son Dakika Mehmet Ali Erbil Haberleri

8 Şubat 1957 İstanbul doğumlu olan Mehmet Ali Erbil oyuncu, sunucu, yapımcı, seslendirme sanatçısı, komedyen ve şovmendir. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Kariyerinde çok sayıda filmde, dizide ve tiyatro oyununda oynamış, popüler televizyon programlarının sunuculuğunu yapmıştır. Özellikle Çarkıfelek sunuculuğu ile hafızalara kazınan Mehmet Ali Erbil, ünlü oyuncu Saadettin Erbil’in oğludur. 3 çocuk babası olan Erbil; Muhsine Şehnaz Kamiloğlu, Nergis Kumbasar, Sedef Altuntaş ve Tuğba Coşkun ile evlenip boşanmıştır.

Mehmet Ali Erbil Haberleri

Kaçış Sendromu nedir, neden olur? Kaçış Sendromu belirtileri

Kaçış Sendromu nadir görülen ve hâlâ anlaşılması gereken bir tıbbi durumdur. Bu neden ile Kaçış Sendromu belirtileri olan kişilerin uzman bir sağlık ekibinden destek alması ve tedavi edilmesi önemlidir. Kaçış Sendromu'nun bilinmesi, hızlı tanı ve etkili müdahale ile hastaların hayatını kurtarabilir ve yaşam kalitesini artırabilir.

Haber 17-02-2024 14:34

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'e genç sevgilisi Gülseren Ceylan'dan Sevgililer Günü sürprizi!

Gülseren Ceylan, aşkı Mehmet Ali Erbil'in adını dövme yaptırdı. Gülseren Ceylan'ın 'Mali' dövmesine Mehmet Ali Erbil "Aşkımın sevgililer günü hediyesi seni seviyorum" notuyla karşılık verdi.

Magazin 14-02-2024 14:28

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil paylaştı! Yiğit Poyraz dokunulmazlık ödülünü kazanınca bakın ne yaptı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile oyuncu Nergis Kumbasar'ın 28 yaşındaki kızı Yasmin Erbil, bir süredir 'Survivor' yarışmasıyla ünlenen Yiğit Poyraz ile aşk yaşıyor. Sevgili ile paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Yasmin Erbil son olarak sevgilisi Poyraz'ın dokunulmaz ödülünü kazandıktan sonraki anlarını paylaştı. Poyraz'ın o halleri sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 14-02-2024 11:13

Yasmin Erbil sevgilisi Survivor Poyraz'ı özledi! Aşk pozlarıyla Sevgililer Günü göndermesi

Son dönemde babası Mehmet Ali Erbil hakkındaki sözleriyle dikkat çeken Yasmin Erbil Survivor'da yarışan sevgilisi Poyraz'ı özledi. Yasmin Erbil sevgilisiyle pozlarını paylaşarak sosyal medyada dikkat çekti.

Magazin 13-02-2024 09:40

Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Mehmet Ali Erbil Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil sevgilisi Yiğit Poyraz ile ilgili paylaşım yaptı! Paylaşımı gündem oldu

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil bir süredir Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz'la aşk yaşıyor. Erbil, son olarak Instagram hesabının hikayeler bölümünden şuan Survivor'da yarışan sevgilisi Yiğit Poyraz'la ilgili bir paylaşım yaptı. Erbil," Çok mutsuzum" dedi.

Magazin 09-02-2024 15:37

Özel hayatı aile kriz çıkarmıştı! Mehmet Ali Erbil çocuklarıyla bir araya geldi

Son dönemde özel hayatı hakkındaki açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat itibarıyla 67'nci yaşına girdi. Kendisinden 40 yaş küçük aşkı için çocukları ile gerilim yaşayan Erbil doğum gününde çocukları ile bir araya geldi. Ünlü komedyen Sezin, Yasmin ve Ali Sadi ile pasta önünde poz verdi.

Magazin 08-02-2024 16:51

'Ev almadığı için ayrıldı' iddiası vardı! Mehmet Ali Erbil'e genç aşkı bakın ne hediye aldı

Mehmet Ali Erbil’in evlenme hazırlığı yaptığı, kendisinden 40 yaş küçük nişanlısı Gülseren Ceylan’dan ayrılması gündeme bomba gibi düşmüştü. Erbil'den ev almadığı için ayrıldığı söylenen Gülseren Ceylan'ın pahalı hediyeler istediği söyleniyordu. Bakın Erbil'e genç sevgilisi ne hediye aldı.

Magazin 08-02-2024 07:37

'Kendimi balkondan aşağı atarım' dediği söyleniyordu! Mehmet Ali Erbil genç aşkını ve oğlunu alıp tatile gitti

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil "Babamın yeni sevgilisinden çocuğu olursa Ali Sadi kendini balkondan aşağı atacağını söyledi" demişti. Mehmet Ali Erbil bu açıklamalar gündemdeyken genç aşkını ve oğlunu da yanına alıp tatile gitti.

Magazin 04-02-2024 11:49

Nefise Karatay yıllara meydan okuyor! Kızı Maya ile kayakta pozlarına yorum yağdı

Bir dönem Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı ilişkiyle gündem olan ve pozlarıyla hafızalara kazınan Nefise Karatay yıllara meydan okuyor. Gözlerden uzak bir özel hayat süren Karatay kızı Maya ile kayaktan pozlarını paylaşınca takipçilerinden yorum gecikmedi.

Magazin 01-02-2024 13:59

Özel hayat açıklaması ailede kriz çıkarmıştı! Mehmet Ali Erbil'den genç sevgilisiyle aşk dolu paylaşım

Son dönemde kızı Yasmin Erbil'in açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in özel hayat açıklamaları ailesinde kriz çıkarmıştı. 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile aşk yaşayan Erbil'in 'Yeniden bebek istiyorum' sözleri olay olmuştu. Mehmet Ali Erbil'den genç sevgilisiyle aşk dolu paylaşım geldi.

Magazin 01-02-2024 12:03

Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil'in telefon görüşmesi! Survivor Poyraz'dan bahsedip ağladı

Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil babasının özel hayatına dair konuşarak "Bana babalık yaptığını düşünmüyorum, yaram var ve asla kapanmayacak" deyince babasını üzmüştü. Asiye Acar, Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil’i telefonda buluşturdu.

Magazin 28-01-2024 11:35

Yasmin Erbil babası Mehmet Ali Erbil'in özel hayat açıklamasının ailede kriz çıkardığını açıkladı! Ali Sadi, 'Öyle bir şey olursa camdan aşağıya atarım' demiş

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil hakkında çarpıcı açıklamalar yapmış, "Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum" demişti. Yasmin Erbil'in bu açıklamalarının üstüne ünlü şovmen 'tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim' demişti. Yasmin Erbil babasının özel hayat açıklamasının ailede kriz çıkardığını söyledi.

Magazin 26-01-2024 10:38

Kızı Yasmin Erbil'in sözlerini umursamadı! Mehmet Ali Erbil'in özel hayat açıklaması gündem oldu

Son dönemde garip açıklamaları, genç kadınlarla ilişkileri ve paylaşımlarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil, ilk kez babasına dair konuştu. Babasının kendisinden daha küçük kadınlarla birlikte olduğunu duyunca rahatsız olduğunu itiraf etmişti. Konuk olduğu bir programda ünlü şovmen özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Erbil, tekrar evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Magazin 23-01-2024 13:45

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'in 'Bana babalık yapmadı' sözleri gündem olmuştu! Ünlü şovmenden yanıt gecikmedi

Yasmin Erbil, babası Mehmet Ali Erbil hakkında çarpıcı açıklamalar yapmış, "çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum" demişti. Erbil'in bu sözleri ise sosyal medyada gündem olmuştu. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil o açıklamaya sessiz kalmadı ve kızına cevap verdi.

Magazin 23-01-2024 10:50

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den Survivor Yiğit Poyraz ve bikini itirafı: Kıyafetlerime bile karıştığı oluyor

Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil babasına dair söyledikleriyle gündemdeydi. Bir süredir Survivor Yiğit Poyraz ile beraber olan Yasmin Erbil sevgilisinin zaman zaman kıyafetlerine karıştığını itiraf etti.

Magazin 23-01-2024 09:22

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den bomba ifadeler! Bana babalık yapmadı deyip sert çıktı: Etrafında genç kızlar olması...

Son dönemde garip açıklamaları, genç kadınlarla ilişkileri ve paylaşımlarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in küçük kızı Yasmin Erbil, ilk kez babasına dair konuştu. Babasının kendisinden daha küçük kadınlarla birlikte olduğunu duyunca rahatsız olduğunu itiraf eden bombayı patlattı ve "Babalık gördüğümü düşünmüyorum" dedi.

Magazin 21-01-2024 20:20

Mehmet Erbil'in kızına aşkından Survivor'a odaklanamadı! Yiğit Poyraz adaya veda mı edecek?

Mehmet Erbil'in kızı Yasemin Erbil'in sevgilisi Yiğit Poyraz Survivor ekibine katılmıştı. Erbil Survivor'a giden sevgilisi Yiğit Poyraz'ın doğum gününü kutlamıştı. Poyraz, performansında düşüş yaşadığını ve adaya uyum sağlama konusunda zorluk çektiğini ifade etti. Bunun nedenin ise bir suredir birlikte olduğu Mehmet Erbil’in kızı Yasmin Erbil’e duyduğu özlem olduğunu belirtti.

Magazin 10-01-2024 15:12

Artık bıktım! Yeter ki benden uzak olsun demişti... Gülseren Ceylan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'le barıştığını bu kareyle duyurdu!

Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılık kısa sürmüş karşılıklı olay açıklamalar gecikmemişti. Gülseren Ceylan iki ay ayrı kaldığı Mehmet Ali Erbil ile barıştıklarını paylaştığı fotoğrafla ilan etti.

Magazin 06-01-2024 14:08

Artık bıktım! Yeter ki benden uzak olsun demişti! Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan barıştı

Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündemini karıştırmıştı. Ayrılık kısa sürmüş karşılıklı olay açıklamalar gecikmemişti. Genç kadın son olarak "Bıktım artık" dese de Erbil ile yeniden buluştu.

Magazin 04-01-2024 09:58

Serveti ve Adnan Oktar iddiaları sonrası... Cüneyt Özdemir sordu Acun Ilıcalı cevap verdi! 'AK Parti'ye oy verdim'

Son günlerde Mehmet Ali Erbil'in iddialarıyla gündeme gelen Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir'e konuştu. FETÖ, Adnan Oktar ve oy verdiği parti konusunda açık olan Acun Ilıcalı açıklamalarıyla dikkat çekti. Acun Ilıcalı konuşmasında "Benim cumhurbaşkanımıza çıkarsız bir sempatim var" dedi.

Magazin 30-12-2023 06:57

Evimin değeri 10 milyon dolar eder demişti! İşte Mehmet Ali Erbil'in lüks evinden görüntüler

Mehmet Ali Erbil Acun Ilıcalı'nın servetine dair konuşurken kendisinin de servetinin çocuklarına ve torunlarına yeteceğini söyledi. Erbil "Şu anda oturduğum ev bile toplasan 10 milyon eder" deyince evi merak edildi. İşte Mehmet Ali Erbil'in lüks evinden görüntüler...

Magazin 29-12-2023 07:35

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmıştı! Ece Ronay'ın ifadesinde dikkat çeken detaylar: Gürcistan'daki kumarhane sahipleri ile...

Eski eşi Mehmet Bilir'e ait iş yerlerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın ifadesi ortaya çıktı. Ece Ronay'ın eski kocasına dair iddia ettiği sözler gündem oldu.

Magazin 28-12-2023 14:02

Mehmet Ali Erbil ve Acun Ilıcalı arasında soğuk savaş! Allah yürü ya kulum sadece Acun'a mı dedi! diyerek servetini açıkladı

Son dönemde genç kadınlarla yaşadığı aşklarla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil ve Acun Ilıcalı arasında yaşanan gerilim gündem oldu. Ilıcalı hakkındaki iddialara "Çarkıfelek'i ona sundurmadık diye sinirlendi" deyince Erbil'den yanıt gecikmedi. Komedyen açıklamasında sert ifadeler kullanırken servetine dair de ilginç ifadeler söyledi.

Magazin 27-12-2023 08:12

Yasmin Erbil ve sevgilisi Yiğit Poyraz havuzda aşka geldi! Seni çok özlüyorum

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil Survivor'a giden sevgilisi Yiğit Poyraz'ın doğum gününü kutladı. Mehmet Ali Erbil'in kızı sevgilisiyle havuzda aşka geldiği anları paylaşarak dikkat çekti.

Magazin 26-12-2023 12:32

Acun Ilıcalı'dan kendisini kara para aklamakla suçlayan Mehmet Ali Erbil'e sert yanıt! Atışmaları olay oldu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil katıldığı bir programda Acun Ilıcalı'nın muhabirlikten buralara nasıl bu kadar hızlı geldiğini sorgulayarak kara para aklama imasında bulunmuştu. Acun Ilıcalı için "Kapımda yatıyordu" diyen Mehmet Ali Erbil açıklamalarıyla gündem oldu. Başka bir programa konuk olan Acun Ilıcalı ise o sözlere sert yanıt verdi.

Magazin 22-12-2023 09:56

Mehmet Ali Erbil'in 44 yaş küçük eski aşkı Nevide Çiçek Zahide Yetiş'e katıldı! Bomba açıklamalar

66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son yıllarda özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Erbil, geçtiğimiz günlerde kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek ile samimi bir şekilde görüntülenmişti. Mehmet Ali Erbil, Nevide Çiçek'le hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla yalanladı. Nevide Çiçek ise son olarak soluğu Zahide Yetiş'in programında aldı.

Magazin 14-12-2023 13:54

Mehmet Ali Erbil'in 26 yaşındaki eski aşkı Ben artık bıktım diyerek isyan etti! Gülseren Ceylan'dan olay sözler

Özel hayatıyla adından sıkça söz ettiren Mehmet Ali Erbil'in kızı yaşındaki eski aşkı Gülseren Ceylan sosyal medya açıklamalarıyla dikkat çekti. Ceylan, sosyal medya hesabından ünlü şovmenle ilgili konuşarak; "Ben Mehmet Ali'den vazgeçtim" dedi.

Magazin 14-12-2023 10:09

Survivor Yiğit Poyraz kimdir, kaç yaşında, evli mi? Survivor Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında ne oldu? Kadrolar belli oluyor!

Survivor Yiğit Poyraz ile ilgili aramalar hız kazandı. Survivor 2024 All Star kadrosunun belli olduğu gecede Poyraz Yiğit en dikkat çeken isimler arasında yer aldı. İlk olarak 2021 yılında yarışan Yiğit, Mehmet ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil ile birlikteydi. 'Survivor Poyraz Aleyna' ekranı da yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Peki, Survivor Poyraz Yiğit kimdir, kaç yaşında, evli mi? Survivor Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında ne oldu? Kadrolar belli oluyor!

Magazin 10-12-2023 20:41

Aşk iddialarını yalanlamıştı! Mehmet Ali Erbil'in 44 yaş küçük sevgilisi Nevide Çiçek mesajlarını tek tek ifşaladı

66 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son yıllarda özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Erbil, geçtiğimiz günlerde kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek ile samimi bir şekilde görüntülenmişti. Mehmet Ali Erbil, Nevide Çiçek'le hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla yalanladı. Bunu gören Nevide Çiçek'ten ise açıklama gecikmedi.

Magazin 06-12-2023 15:44

Ece Ronay silahlı saldırı hakkında ifade verdi! Benim bu olaylarla bir alakam yok

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay son günlerde gündemden düşmüyor. Kadıköy'de bulunan iş yerine yapılan silahlı saldırıyla ilgili ifade veren Ronay'ın ifadesinde "Birileri beni bu yaşanan olayların içine çekmeye çalışıyor. Benim bu olaylarla bir alakam yok" dediği öğrenildi.

Magazin 05-12-2023 10:05

Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi kızından daha küçük! 22 yaşındaki genç aşkı bakın kim çıktı! Zahide Yetiş detayı şaşırttı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Son olarak kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'la evliliğin eşiğinden dönen Mehmet Ali Erbil şimdi ise küçük kızı Yasmin Erbil’den 6 yaş daha küçük 2001 doğumlu yeni sevgilisiyle görüntülendi. Erbil'in yeni sevgilisi Nevide Çiçek hakkında ortaya çıkan bir gerçek herkesi şoke etti.

Magazin 02-12-2023 17:04

İçerisi Şampiyonlar Ligi gibi denmişti! Kolpaçino 4'ün fragmanı yayınlandı! Yorum yağdı

İlk filmi 2009 yılında vizyona giren Kolpaçino film serisi 4. filmi ile geri dönüyor. Ünlü isimler, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç, Kolpaçino 4 filmine konuk olup kendilerini oynadı. Bir araya gelen oyuncu kadrosuna sosyal medyada "İçerisi Şampiyonlar Ligi gibi" şeklinde yorumlar gelmişti. Şafak Sezer tarafından paylaşılan filmin fragmanına yorum yağdı.

Magazin 30-11-2023 00:05

Mehmet Ali Erbil yeni sevgilisiyle görüntülendi! 40 yaş küçük aşkı bakın kim çıktı

Son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme gelen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, 26 yaşındaki Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündemini karıştırmıştı. Evlenmeleri beklenen çift, ayrılık kararı ile herkesi şaşırtmıştı. Ünlü şovmen, Gülseren Ceylan'ı çabuk unuttu yeni sevgilisi ile görüntülendi.

Magazin 28-11-2023 14:22

Çarkıfelek'in efsane hostesi Özlem Yıldız EYT'den emekli oldu! Aldığı maaşı açıkladı

Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programıyla ünlenen Özlem Yıldız sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme geliyor. Ünlü sunucu bu defa EYT açıklamasıyla gündem oldu. EYT'den emekli olduğunu söyleyen Yıldız aldığı maaşı açıkladı.

Magazin 22-11-2023 15:52

Mehmet Ali Erbil TikTok'tan ne kadar kazanıyor? 'Dilan Polat'lı yanıt

Mehmet Ali Erbil ve Serdar Ortaç son dönemde TİkTok yayınlarıyla gündeme geliyordu. Kazançları da konuşulan ikiliden Erbil'in ne kadar kazandığı merak konusu oldu. Erbil Dilan Polat yanıtıyla dikkat çekti.

Magazin 21-11-2023 15:40

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil imaj tazeledi! Son haline yorum yağdı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa imaj değişikliğiyle çok konuşuldu. Yasmin Erbil'in son haline yorum yağdı.

Magazin 20-11-2023 17:14

Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle ayrılığı olay olmuştu! Gülseren Ceylan sessizliğini bozdu! 'Elini üzerimden çekmedi'

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Evlenecekleri konuşulan çift ani ayrılık kararıyla da uzun süre gündem olmuştu. Ayrılık sonrası ilk kez konuşan Gülseren Ceylan açıklamalarıyla yine şaşırttı.

Magazin 17-11-2023 16:08

Mehmet Ali Erbil din hocasıyla yayın açtı! Öpüşme sorusu şoke etti

Son dönemde aşk hayatıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, TikTok yayınlarına devam ediyor. Bir din hocası ve 2 kadınla yayın açan Erbil yine gündem olmayı başardı. İşte komedyenin din hocasına sorduğu soru...

Magazin 16-11-2023 08:03

Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'in pozlarına yorum yağdırdı!

Son günlerde kızı yaşındaki sevgilisiyle ayrılık haberleriyle gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil'in pozlarına yorum yağdırınca yine adından söz ettirdi.

Magazin 14-11-2023 14:50

Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle ilgili bomba itirafta bulundu!

Kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile evlenme hazırlığı yaparken ayrılık kararını alan Mehmet Ali Erbil genç kadının kendisinden ev, araba istediğini söylemişti. Erbil geri adım attı ve genç kadının ailesi tarafından reddedildiğini itiraf ederek bakın ne dedi.

Magazin 12-11-2023 07:50

6 milyon yatırım yaptı! Ece Ronay aylık kazancını açık açık anlattı... Bakın Dilan Polat'a ne kadar ödemiş

2. Sayfa'nın konuğu Ece Ronay güzellik merkezine dair açıklamalarıyla dikkat çekti. Dilan Polat'a özenerek güzellik merkezi açtığını ifade eden fenomen bu iş için 6 milyon TL yatırdığı söyleyip aylık kazancını açıkladı. Ece Ronay ayrıca ilk açılışta cihazları Polat ailesinden aldığını da söyledi.

Magazin 10-11-2023 13:55

Trafik kazası geçiren Mehmet Ali Erbil o anları anlattı: Şaka gibi! Verilmiş sadakamız varmış

Son dönemde kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile birlikteliğiyle gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil son olarak genç sevgilisinin para hırsı yüzünden ayrıldıklarını açıklamıştı. Ev ve araba isteklerine yetişmediğini açıklayan Mehmet Ali Erbil sevgilisine hediye ettiği 180 bin TL'lik yüzüğü de geri alamadığını söylemişti. Cumartesi gecesi Fenerbahçe-Trabzsonspor maçını izleyen ünlü şovmen evine dönerken trafik kazası geçirdi.

Magazin 08-11-2023 14:09

Gülseren Ceylan, Mehmet Ali Erbil'in aldığı 180 bin liralık yüzüğü neden vermedi?

Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük 26 yaşındaki genç aşkı Gülseren Ceylan'dan ayrıldı. Evlilik teklifinden kısa süre sonra gelen ayrılık haberinde iade edilmeyen 180 bin liralık yüzük gündem oldu. Genç kadın yüzüğü neden vermediğini bakın nasıl açıkladı.

Magazin 03-11-2023 12:14

Genç aşkından ayrılan Mehmet Ali Erbil'den olay sözler! “Giderken 180 bin lira değerindeki yüzüğü istedim vermedi”

Kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile evlilik hazırlıkları yapan Mehmet Ali Erbil'in genç aşkıyla ayrıldığı ortaya çıktı. Ayrılığın ardından açıklama yapan ünlü şovmenin "'Ben onurlu bir kadınım kimseden bir şey almam' demesine rağmen giderken yüzüğü istedim vermedi" sözleri dikkat çekti.

Magazin 31-10-2023 16:20

40 yaş küçük genç aşkı dikkat çekmişti! Mehmet Ali Erbil Serdar Ortaç'la canlı yayındayken hüngür hüngür ağladı

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile evlilik hazırlıkları yaparken sık sık gündem oluyor. Adından sıkça söz ettiren Erbil Serdar Ortaç ile sosyal medya canlı yayınında sohbet ederken gözyaşlarını tutamadı. Görüntülere sosyal medyada yorum yağdı.

Magazin 30-10-2023 12:53

Çarkıfelek'in efsane hostesiydi... Özlem Yıldız ekim ayının sonunda denize girdi! Mayolu pozlarına yorum yağdı

Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programıyla ünlenen Özlem Yıldız sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman gündeme geliyor. Ünlü sunucu bu defa ekim ayının sonunda denize girmesiyle gündem oldu. Ünlü ismin beyaz mayosuyla verdiği pozlara sosyal medyada beğeni ve yorum yağdı.

Magazin 25-10-2023 15:41

Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan hakkında yeni iddia! 70 bin TL hesap gelince...

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile evlilik hazırlıkları yaparken sık sık farklı iddialarla da gündeme geliyor. Son olarak Mehmet Ali Erbil iş insanı arkadaşı ve sevgilisiyle gittiği eğlencede gelen hesabı görünce ortamı terk ettiği iddiasıyla olay oldu.

Magazin 16-10-2023 06:58

Ebru Şancı'dan bomba Mehmet Ali Erbil yorumu! 1200 dolar maaş vereceğine...

Eski manken Ebru Şancı, 2. Sayfa'ya konuk oldu. Ebru Şancı, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle gündem olan Mehmet Ali Erbil hakkında bomba bir yorumda bulundu. Şancı'nın sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 12-10-2023 15:43

Cinsel ilişki açıklaması çok konuşulan Mehmet Ali Erbil'in genç aşkı konuştu! Yatağa yattığımızda...

"Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim" dedikten kısa süre sonra kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan ile aşk yaşamaya başlayan Mehmet Ali Erbil gündemden düşmüyor. Ceylan son açıklamalarıyla dikkat çekti.

Magazin 12-10-2023 14:04