MAGAZİN

Orman yangınıyla mücadele eden İbrahim Çelikkol'dan mesaj: Dualarınız sayesinde Turgut'ta bir dağı kurtardık

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, Muğla Marmaris'teki orman yangının en ön saflarda alevlerle mücadele ediyor. Şarkıcı Mustafa Sandal arkadaşı İbrahim Çelikkol'dan gelen mesajı paylaştı.

Şarkıcı Mustafa Sandal Instagram hesabından, oyuncu İbrahim Çelikkol'un Muğla'daki yangın söndürme çalışmalarına katıldığı görüntüleri paylaştı. Alevlerin ortasında çekilen görüntülerde İbrahim Çelikkol'un en ön safta yangına müdahale ettiği dikkat çekmişti.

Sandal, sahada ekiplerle birlikte görev yapan Çelikkol'dan gelen mesajı ve kareyi de paylaştı. 'İbrahim ve Onur kardeşimden mesaj var' yazan Sandal o mesajı paylaştı:

sandal2

"Burada, yazılanları pek takip edemiyoruz ama Mustafa ağebeyimiz iyi dilek ve dualarınızı iletti. Dün akşamki dualarınız sayesinde Turgut'ta bir dağı kurtardık. Dualarınız için minnettarız. Şimdi biraz yorgun düştük ve soluklanmak için ara verdik. Allah razı olsun sizlerden. Biz ve dostlarımız tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz"

sandal3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Dua ile yangın sönmez kendinizi kandırmayın. teknoloji gerek çaloşma gerek icraat gerek. saçla sakalla sarıkla da kadın açıkmı gezsin kapalımı gezsin demeklede yangın sönmez. boş şartlanmışlıklardan kurtulup gerçeklerle yüzleşmeliyiz.
senin inancına göre olabilir Allah CC herşey istenir bizleri yaratan rızık veren sihat ve hastalık veren Allah CC emirlerimi tuan cennet tutmayan cehenneme mal mülk bizler bütün canlılar Allah CC ümmete uyanma şuuru versin Allah CC bizleri ve bütün inanlari kör amin
Sanane isteyen istedine inanır. Ben dua ederim sen etme kimse sana karışmaz sende karışma. Git istersen aynaya bak kendine tap istediğine inan ama kimsenin inancına karışamazsın
Hani inançlara saygılıydınız? mesele inanç olunca nasıl da canınız yanıyor, ee mahşer korkutuyor tabi..
@dost963 böyle yorum beğenilmemiş , hayret doğrusu.
Önce dua sonra gayret. Tedbir ve çaba senden, takdir allahtan. Herşey allahın izniyle olur. Sana teknolojiyi de, sağlığını da, tüm imkanları da veren Allahtır. Maneviyatın boş ise bu laflarda sana boş gelir.
@dost963 yağmurla sönermi ? peki rabbim allah cc istese orada o an yağmur yağdırma kudretine sahip değil mi ki tabiki sahip ozaman böle yorum yapmıcaksın. teknolojide gerekli kimse inkar etmiyor fakat en sonunda allah c c nasip ederse söner. hayatımızda herşey de öle değilmidir.
@dost963 inşaallah bir gün duaya muhtaç kalırsın da dua edenin olaz!
Sanatçı dediğin böyle olur, akil adamlar gibi gereksiz değil.
Bu yardımın fakiri zengini,meşhuru olmaz herşey insanlık vede gelecek için
Geri Dön