YURTHABER

Öğrencisine oral seks yaptı

Çanakkale Gökçeada'da meslek lisesinde vekil öğretmen İ.F.E., erkek öğrencisine oral seks yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Öğrencisine oral seks yaptı

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesindeki meslek lisesinde vekil öğretmenlik yapan 21 yaşındaki İ.F.E., erkek öğrencisine oral seks yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

Gökçeada Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ndeki Elektrik- Elektronik öğretmeninin ücretsiz izine ayrılması üzerine yaklaşık 2.5 ay önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İ.F.E.’yi ücretli öğretmen olarak okulda görevlendirdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Biga Meslek Yüksekokulu Elektrik Programı Bölümü’nden mezun olduğu belirtilen İ.F.E.’nin erkek öğrencilerinden biri, dün öğlen saatlerinde okul yönetimine gidip, öğretmenin odasında kimsenin bulunmadığı sırada, kendisine oral seks yaptığını iddia etti.

Okul yönetimi şikayet üzerine durumu polise bildirdi. Öğrencisine cinsel istismarda bulunmakla suçlanan İ.F.E., polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen, suçlamaları kabul etmeyip kendisine iftira atıldığını savunan vekil öğretmen İ.F.E., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bir gece Gökçeada İlçe Emniyet Amirliği’nde tutulan İ.F.E., bugün saat 07.00 sıralarında Kabatepe Limanı’ndan feribota bindirilip Eceabat İlçesi’ne getirildi, orandan da Çanakkale E-Tipi Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

Gökçeada Kaymakamı Kamuran Taşbilek, lisedeki cinsel istismar olayının çok yönlü araştırıldığını, soruşturmanın savcılık tarafından yürütüldüğünü ve vekil öğretmenin görevine de son verildiğini belirtti.(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 76 yorum
bu ne ya yoldan geçen biri beni taciz etti dese yandık desene kanıt yok taciz yok at içeri
öğretmenlerin genel olarak kaderi bu... hakkınızda bir ihbar varsa önce ceza verilir sonra olay araştırılır. Şimdi bu arkadaş masumsa (umarım masumdur) bunun vebalini kim ödeyecek bu öğretmen bir daha hangi okulda görev yapabilecek
bence öğretmene iftira etmiş, biri oral sex yapacak bana 17 yaşımda bende şikayet etcem yok yaaa daha neler .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın