YURTHABER

Osmancık Ömer Derindere MYO' dan Girişim

Osmancık Ömer Derindere MYO Türkiye’de sesini duyurmaya devam ederek, Ulusal Meslek Yüksekokulları Çalıştayı’ na katıldı

Osmancık Ömer Derindere MYO' dan Girişim

Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu, Nevşehir Üniversitesi tarafından hazırlanan Ürgüp’te düzenlenen Ulusal Meslek Yüksekokulları Çalıştayı’nda bilimsel çalışmanın sunumunu başarı ile gerçekleştirdiler.

Hitit Üniversitesi Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı öğrencisi Bülent Soylu, Nevşehir Üniversitesi tarafından 13-15 Haziran 2012 tarihleri arasında Ürgüp'te düzenlenen Ulusal Meslek Yüksekokulları Çalıştayı ve Öğrenci Sempozyumunda Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu'nun başarılı hocası Öğr. Gör. Aytaç Altan ve Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Dr. Serhat Oğuzhan Kıvrak ile birlikte çalışarak hazırladıkları "Web Tabanında C# Programlama Dili İle E-Yıllık Programı Kaynak Kod Yazılımı ve Program İçerisinde Yer Alan Anketlerin SPSS 17.0 Paket Programı İle İstatistiksel Analizlerinin Yapılması" konu başlıklı bilimsel çalışmanın sunumunu başarılı bir şekilde yapmıştır.

Öğr. Gör. Aytaç Altan ve Bülent Soylu katılım belgelerini, Sempozyum Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ersan Kabalcı' dan aldı.

Osmancık'a bilim adına daha fazla katma değer sağlamak istediklerini, bunun içinde özverili bir şekilde öğrenci-hoca işbirliği içerisinde proje odaklı çalıştıklarını belirten Öğr. Gör. Aytaç Altan çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler