YURTHABER

Otel yöneticileri Midyat’ta turizmi masaya yatıracak

Yurt içi ve yurt dışında bulunan bazı otel yöneticileri Mardin’in Midyat ilçesinde bir araya gelecek....

Otel yöneticileri Midyat’ta turizmi masaya yatıracak

Yurt içi ve yurt dışında bulunan bazı otel yöneticileri Mardin’in Midyat ilçesinde bir araya gelecek. Yöneticiler bölgeler arası turizmi masaya yatıracak.
Grant Estel Otel’de bir araya gelecek olan otel yöneticileri bölgenin turizmini masaya yatıracak. Grant Estel Oteli’nin ev sahipliğinde yapılacak olan toplantı hakkında gazetecilere bilgi veren otel Genel Müdürü Serkan Özdemir, "Kardeş Oteller projemiz, oteller arasında bilgi alış verişi, Turizmci olarak tanışma, birlikte hareket ederek yaptırım gücü kazanmak amacıyla toplana cağız. Grup ve münferit müşterileri kardeş otellere yönlendirme, acentelerle ortak sözleşmeler yapmak ve oluşacak yeni fikirleri uygulamaktır. Amacımız her ilden bir otel katılımcı sağlamaktır. Şu anda 30 civarı otelle irtibat içerisizindeyiz. Amacımız ülkemizin turizm zenginliğini ön plana çıkarmak." dedi.
Proje kapsamında bir araya gelecek otel yöneticilerinin ayrıca, bölgelerindeki tarihi güzellikleri ön plana çıkarmak ve tanıtmak olduğunun altını çizen Özdemir, "Bölgedeki inanç turizminin gelişmesi hakkında fikir alış verişi ve beyin fırtınası yapılacak." dedi.
22-23 Ekimde 4. olağan toplantısına katılacak olan oteller şöyle: Zinciriye Butik Otel (Mardin), Sürmeli Otel (Adana), Prestige Otel (Diyarbakır), Barbarossa Otel (Mersin), Jiyan Otel (K.Irak), Grand Hotel (Silopi), İsias Otel (Adıyaman), El Ruha Otel (Şanlıurfa), Zorlu Otel (Trabzon).

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın