YURTHABER

Polis Evi’nin önündeki şüpheli paketten elbise çıktı

Erzurum Polis Evi önünde şüpheli paket paniği yaşandı. Bomba imha ekiplerinin müdahale ettiği şüpheli paketten...

Polis Evi’nin önündeki şüpheli paketten elbise çıktı

Erzurum Polis Evi önünde şüpheli paket paniği yaşandı. Bomba imha ekiplerinin müdahale ettiği şüpheli paketten ayakkabı ve elbise çıktı. Polis Evi’nin bulunduğu cadde trafiğe kapatılmasına rağmen vatandaşları olay yerinden uzaklaşmadı.
Akşam saatlerinde Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Polis Evi'nin yakınında şüpheli bir paket fark edildi. Bunun üzerine noktaya birçok ekip sevk edildi. Bölgeyi kısa sürede güvenlik çemberine alan polis, caddeyi araç trafiğine kapattı.
Polis Evi’nin havalandırmasının hemen yanında duran şüpheli paket fünyeyle patlatıldı. Paketin içinden bir çift spor ayakkabı ve elbise çıktı. Şüpheli paketin fünyeyle patlatılma anını yüzlerce meraklı vatandaş izledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
bu sahne bana tanıdık geldi :)) 2007 ocak ayındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Bankaya gidiyordum sınav harcımı yatırmaya ve aynı yerde polis güvenlik kordonu oluşturmuştu. dönüşte fünye ile patlatmalarına şahit olmuştum ve elbiseler havada uçuşmuştu. Yalnız dikkatimi çeken şüpheli paketin bulunduğu yerin hemen üstünde bulunan pencereden içerideki insanların gayet rahat gidip geldiklerinin görülmesiydi. Ben bu paketleri haber amaçlı olarak polislerin yaptıklarına inanıyorum. Geçen sene de aynı yerde yolun karşısına koymuşlardı. Sarhoş bir vatandaş da polise aldırmadan poşeti kaldırıp atmıştı.
arkadas sen yanlıs düşünüyorsun polis neden haber amaçlı böyle bişey yapsın akıl var mantık var gecen sene böyle bi kaç yere koymuslardı asılsız çıkmıstı ama sonra akp binasının önüne gercek bomba koymuslardı hatırlıyormusun sayın kardesim budamı polisin haber amaçlı yaptıgı bişeydi bu serefsizler böyle yerlere asılsız seyler koyup bigün gercegini koymak için yer hazırlamktadırlar ve amaçları ses getiremedikleri sehirlerden ses getirmek unutma sizler ve biz polisler bu memlekete sahip çıkarsak bu serefsizlere göz açtırtmayız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın