SPOR

Beşiktaş'tan Quaresma'ya yanıt!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ricardo Quaresma'nın alacaklarından dolayı kulübe ihtarname çekmesine büyük bir tepki gösterdiği iddia edilirken, Quaresma da Instagram'dan bir açıklama yayınladı. Yaşanan bu durumun ardından Beşiktaş da Quaresma'ya yanıt verdi.

Beşiktaş'tan Quaresma'ya yanıt!

Beşiktaş'ta Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma, Fikret Orman'ın, "Parasını verin, gönderin gitsin" sözlerine Instagram'dan yanıt verdi.

QUARESMA, KAGAWA VE GÜVEN ŞUT YARIŞMASINDA KOZLARINI PAYLAŞTI

Portekizli oyuncu, "Başkanın verdiği açıklamaya yönelik bir yorum yapmayacağım. Benimle mutlu değillerse toplantı yapmaları yeterlidir. Şu anda tatildeyim, gelince İstanbul'a gelince gerçekleri açıklayacağım. İsteyen, istediğini düşünmekte özgürdür" sözlerini kullandı. **BEŞİKTAŞ'TAN QUARESMA'YA YANIT** Siyah beyazlılar ise böyle bir ifadenin kullanılmadığını duyurdu. Quaresma'nın sözleri de taça çıkmış oldu. **Beşiktaş'ın yaptığı açıklama şöyle;** "Fanatik Gazetesi'nde bugün Orhan Yıldırım imzasıyla 'Parasını verin, gönderin' başlığıyla yayınlanan haber yine yalan ve gerçek dışı masa başında üretilmiş bir haberdir. Başkanımızın da İkinci Başkanımızın da haberde yazdığı gibi bir ifadesi olmamıştır. Daha önce de defalarca yalanladığımız ve kendi kafasında ürettiği kurgu haberlere devam eden Orhan Yıldırım isminin camiamıza zarar vermekten başka hiçbir amacı olmadığı maalesef kolayca görülmektedir. Büyük Beşiktaş camiasının şimdiden bundan sonra da bu isim tarafından yapılacak haberlere itibar etmemesini önemle rica ederiz." **FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?** Siyah-Beyazlılar'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Şubat ayından beri maaş ödemelerinin yapılmadığı gerekçesiyle kulübe avukatı aracılığıyla ihtar göndermişti. Yaklaşık 1 milyon Euro'luk alacağının ödenmesi için verdiği süre bugün dolacak olan Q7, bu hareketiyle Başkan Fikret Orman'ı adeta çıldırttı. İddiaya göre; konuyu İkinci Başkan Serdal Adalı'yla birlikte değerlendiren Başkan Orman'ın, "Kulüpten adeta servet kazandı. En kritik maçlarda takımı yalnız bıraktı. Bir de kalkmış şikayetçi olmuş. Ödemelerdeki gecikme her kulüpte olduğu gibi bizde de var. Parasını verin, gönderin gitsin" dediği öğrenildi. Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'a ilk transferinde büyük rol oynayan ve tecrübeli kanat oyuncusuyla arasındaki abi-kardeş ilişkisi bilinen Adalı'nın da ilk etapta bu oyuncunun kalması yönünde görüş bildirmesine rağmen son gelişme sonrasında kararını değiştirdiği kaydedildi.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Ormancı Fiko, başka kulüpleri ayartıp deklarasyon yayınlayacağına oynattığın oyuncuların parasını öde her şeyden önce.. yarın UEFA'ya giderse donsuz gezersiniz valla.. Çarşıyı çok seviyorum yoksa Fiko'ya söylenecek çok şey var.. BJK'yi şu adamdan kurtarın ya!
parasını vereceksen, niye şartları zorlaştırıyon.klasik Patron zihniyeti
fikret efendi hak ediyorsun sen bunları.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler