SPOR

Raffaella Fico: Ronaldo tecavüz etmez

Cristiano Ronaldo ile bir dönem ilişki yaşayan İtalyan manken Raffaella Fico, eski sevgilisi ile ilgili tecavüz iddialarına yanıt verdi.

Raffaella Fico: Ronaldo tecavüz etmez

Geçtiğimiz senelerde eski sevgilisi Cristiano Ronaldo ile bir dönem sevgili olduğu Balotelli'yi cinsel ilişki yönlerini kıyaslayarak "Balotelli yatakta Ronaldo'dan daha iyi" diyen ünlü model Raffaella Fico, şimdi de eski aşkına sahip çıktı. Fico, tecavüz iddiasıyla yargılanan Ronaldo için "Tecavüz edecek biri değil" dedi.

"RONALDO TECAVÜZ EDECEK BİR İNSAN DEĞİL"

Ronaldo'nun eski nişanlısı Raffaella Fico, Portekizli yıldız hakkında konuştu. Ronaldo'nun eski nişanlısı Raffaella Fico, tecavüz soruşturması devam eden futbolcunun tecavüz edecek bir insan olmadığını söyledi.

"BENİMLEYKEN ÇOK CENTİLMEN BİR İNSANDI"

Güzel model, ''Ronaldo ile aşk dolu 11 ay geçirdik. Kendisi benimleyken çok centilmen bir insandı. Evde bile çalışıyordu'' sözlerini kullandı. (MİLLİYET)

1545

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Dünyanın en Basarılı Futbolcusu Dünyanın en madyatik Sporcusu Dünyanın en çok kazanan Sporcusu ne ararsan var Simdi böyle biri Kendine kadınmı bulamıyacak? Allah adama ne ararsan vermiş Kadın reklamını yapıyor hazır İtalyaya gelmis ken
Bu whore'lar CR7'ye tecavüz etmiştir iyi araştırın.
kadına helal olsun.. kadında centilmence yanıt vermiş
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler