SPOR

Rıdvan Dilmen'den Mesut Özil yorumu

Rıdvan Dilmen, Arsenal ile sorunlar yaşayan ve kadro dışında kalan Mesut Özil'in sezon başında ayrılması gerektiğine inandığını söyledi.

Rıdvan Dilmen'den Mesut Özil yorumu

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Mesut Özil'in Arsenal'de kadro dışı kalmasını değerlendirdi.

Dilmen, Özil'in Arsenal'de oynayacak kapasiteye fazlasıyla sahip olduğunu söyleyerek yıldız ismin, takımdan ayrılması gerektiğini söyledi.

Rıdvan Dilmen'in Mesut Özil ile ilgili sözleri şu şekilde:

"Mesut çok değerli bir kişilik. Ben tanıyorum, ülkemizi, ülkesini seven birisi her ne kadar Almanya için oynasa da. Arsenal'de oynayacak kapasitesi fazlasıyla var. Son dönemlerde düşüşteydi işin gerçeği. Keşke bu sene ayrılsaydı Mesut oradan. 4-6 ayı daha kayıp olacak maalesef"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
bu adamı sadece türk kökenli olduğu ve reis ile samimi resim çekildiği için afaroz ettiler, keşke ayrılsaydı oradan ama hangi hıristiyan takıma gitse aynı muameleyi görecektir, gs liyim ama isterim acun ve ali koç onu Türkiye ye getirsin, bizim takımlarımız için oynasın, inşallah avrupa maçlarında hepsinin içini çıkarır intikamını alır zaten yaşı da özyurda dönüş için uygun, aslında rıdvan tv de işlese bu konuyu halleder basının bu gücü var ülkemizde...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler