SPOR

Ronaldo için hayatının şoku! Geldiği gibi gidiyor mu? Yeni hocası öyle bir açıklama yaptı ki...

Dünya Kupası sonrası sürpriz bir karar alarak Suudi Arabistan ekibi Al Nassr'a imza atan Cristiano Ronaldo geçtiğimiz günlerde ilk maçına çıkmıştı. Suudi Arabistan'ın gelmiş geçmiş en fazla reyting alan maçı olarak tarihe geçen bu karşılaşmada Ronaldo'nun kötü performansı gözlerden kaçmamıştı. Ronaldo için ortaya atılan iddia ise ortalığı bir hayli karıştırdı.

Ronaldo için hayatının şoku! Geldiği gibi gidiyor mu? Yeni hocası öyle bir açıklama yaptı ki...

Ronaldo'nun Suudi Arabistan kariyeri hiç de iyi başlamadı. Daha imzası bile kurumayan Ronaldo için teknik direktörü ilginç bir açıklamada bulundu.

"TEKRAR AVRUPA'YA DÖNECEK"

20230103_Cristiano_Ronaldo_1

Suudi ekibi, Ronaldo ile 2,5 yıllık anlaşma sağlamasına rağmen Al-Nassr teknik direktörü Rudi Garcia'dan ilginç bir itiraf geldi. Rudi Garcia, "Cristiano, dünyanın en iyi oyuncularından biri ve kariyerini Al-Nassr'da sonlandırmayacak. Tekrar Avrupa'ya dönecektir." diye konuştu.

TARİHİN EN BÜYÜK SÖZLEŞMESİ

aa-20230126-30097799-30097796-suudi-arabistan-super-kupasi-ittihad-al-nassr

Al-Nassr, Portekizli yıldızla futbol tarihinin en yüksek sözleşmesini imzalayarak 200 milyon Euro gibi bir yıllık ücretle anlaşmıştı.

"BAYERN YA DA CHELSEA!

KmqPY2UY3kOET-EAyNtiuA

Ronaldo, menajeri olan Jorge Mendes'e "Bayern münih ya da Chelsea'de oynamak istiyorum. Ya o takımlara transfer edersin ya da yollarımız ayrılır" dediği öğrenilmişti. Mendes'in Ronaldo'ya cevabı ise herkesi şoke etmişti.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler