Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada beyaz kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kedi ısırması, tırmalaması ne demek?

  Rüyada beyaz kedi görmek, ihanet, ufak olayların yıkıcı boyutlara ulaşması gibi yorumların imgesi olarak kabul edilir. Rüyada beyaz yavru kedi görmek, kişinin kendini soktuğu olumsuz durum nedeniyle üzüntü duyacağını simgeler. Beyaz kediyi sevmek, işlerinin ve kazancının azalacağının habercisi olarak kabul edilir. Beyaz kediyi kovaladığını gören rüya sahibi ise iş ya da okul hayatında olumsuzluklar yaşayacağı yönünde uyarılır.

  Rüyada beyaz kedi görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kedi ısırması, tırmalaması ne demek?

  Rüyada beyaz kedi görmekle ilgili rüyanın farklı unsularına göre değişen yorumlar bulunmaktadır. Rüyada beyaz kedi görmek, iyi manaya da kötü manaya da gelebilir. Bu nedenle sizin için rüyada beyaz kedi görmekle ilgili rüyaları derledik. İşte kedinin yavru oluşu, kediyi sevip sevmediğiniz, kediyi kovalamak veya kedi tarafından tırmalanmak gibi durumlarla ilgili rüya tabirleri...

  Rüyada Beyaz Kedi Görmek

  Beyaz saflığın rengidir. Rüyada beyaz kedi görmek, kişi evliyse bu evliliğe ikiz çocuk geleceğine delalet eder. Aksine çok yakında farklı türden sorunlarla karşı karşıya kalınabileceğine, hayatın beklenmedik bir zamanında ufak bir olaydan çıkacak sorunla birlikte darmadağın olunabileceğine de işaret ediyor olabilir. Kişinin hem iş hem de aile hayatı bu durumdan fazlasıyla olumsuz şekilde etkilenecektir. Kişi, en yakınındaki arkadaşlarından birinin ihanetine hazır olmalıdır. Rüyada beyaz kedi görmek, olumsuzluklardan sürekli kaçan ve çözüm yolu bulmayı erteleyen kişinin, artık çözüm bulmasına gerektiğine de yorulabilir. Çözüm bulunmayan sorunlar zaman içerisinde daha da büyüyecek ve çözüm bulmak imkansıza yakın hale gelecektir.

  Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

  Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin bazı hatalar yüzünden işlerini kendi elleri ile sıkıntıya soktuğuna ve bu yüzden üzüntülü ve sıkıntılı dönemler geçireceğine alamet etmektedir. Rüyada yavru beyaz kedi görmek, hayırlı olayların habercisidir.

  Rüyada Beyaz Kedi Sevdiğini Görmek

  Rüyada beyaz kedi sevmek, kişinin yakın çevresinde kurduğu ilişkilerde kötü niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Rüyasında beyaz kedi seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.

  Rüyada Beyaz Yavru Kedi Sevdiğini Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında beyaz yavru kedi sevdiğini görmesi, iş hayatında kazandığı paralarda ve işlerinde azalma yaşandığına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorumlanmaktadır.

  Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

  Rüyada beyaz kedi kovalamak, çok iyiye yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi, iş hayatında ve eğitim hayatında engellemek isteyen bir kişinin, çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet edilir.

  Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

  Rüyada beyaz kedi tırmalaması, eğitim hayatında ve iş hayatında sıkıntılı zamanlara girileceğine ve ister istemez aile içerisinde sorunlar yaşanacağına alamet edilir.

  Rüyada Beyaz Kedi Isırması Görmek

  Rüyada beyaz kedi ısırması görmek; düşmanlarınızdan gelecek olan saldırılara delalet eder. Kişi için görülen bu rüya uyarı niteliği taşıyıp attığı her adıma dikkat etmesi şeklinde ifade edilir. Rüyada beyaz kedi ısırması görmek, bazen de elinizdeki mal varlığını kaybetmeye, sıfırı tüketmeye, kötü dostluklara yorumlanır.

  Rüyada Beyaz Kedi ile Konuştuğunu Görmek

  Rüya sahibinin rüyasında beyaz kedi ile konuştuğunu görmesi endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine ve herhangi sorunun çözümünde çok sevdiği birilerinin yardımlarından faydalanacağına delalet etmektedir.

  Rüyada Beyaz Kedi Beslediğini Görmek

  Rüyada beyaz kedi beslemek, kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler