SPOR

Sabri Sarıoğlu futbolu bıraktığı iddiasına yanıt verdi

Deneyimli oyuncu Sabri Sarıoğlu'nun futbolu bırakıp TV yorumculuğuna başlayacağı iddia edilmişti. Sarıoğlu söz konusu iddialara açıklık getirdi.

Sabri Sarıoğlu futbolu bıraktığı iddiasına yanıt verdi

Tecrübeli futbolcu Sabri Sarıoğlu, futbolu bıraktığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Kariyerinde 15 sezon Galatasaray’da forma giydikten sonra geride kalan sezonu Göztepe’de geçiren ve bu sezon herhangi bir takımla anlaşmayan Sabri Sarıoğlu, futbolu bıraktığı iddialarıyla ilgili AA muhabirine açıklamada bulundu.

Sabri, "Benden açıklama gelmediği sürece insanlar hiçbir şeye inanmasın. Öyle bir şey olsa zaten kendim açıklarım" ifadelerini kullandı.

Sabri Sarıoğlu ile ilgili bugün bazı yayın organlarında futbolu bıraktığı iddiaları ortaya atılmış, kariyerine bir TV kanalında futbol yorumcusu olarak devam edeceği öne sürülmüştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Yav,vatandaşı yada futbolseveri çok mu ilgilendiriyor bu durum da gün içinde 2 açıklama felan geliyor,ilginç!:)
sanki dünya yıldızı habere bak
o bir efsane Galatasaraylı lüzumsuz Yillarca Galatasaray kaptanligi yapti tabikide Dunya yildizi azmi tum dunyaya ornek
EYVALLAH SARBİ KARDEŞ AYDINLATTIN BİZLERİ HERŞEYLERİ BİR BİR AÇIKLAMIŞSIN BÜTÜN MEMLEKET OLARAK BUNU ÇOK MERAK EDİYORDUK KAÇ GÜNDÜR GÖZÜMÜZE UYKU GİRMİYORDU SAKIN FUTBOLU BIRAKMA MEMLEKETİN HALİ NE OLUR BE YA...
Sabri sen futbolu bırakmadan futbol seni bıraktı haberin yok...
sabri gel vansporda oyna kapımız açık
aslansın sen sabri ,
ilker yagcıoglu gibi kanal kanal gezecek yalaka degilki adı üstünde sabri yeis bu helal sana
sabri adamsın sen gerçek galatasaraylıların kalbinde yerin ayrı bunu bil.futbolun ne olursa olsun kişiliğin bazı ayılarla mukayise bele edilemez.
sabri futbolun çok ku iyiydin yorumculuk yapacan konsol yama türkçe spikerlerde bile dalgaya almışlar seni sen orda yorum yap gerçi yorumcuların hepsi mi iyiydi demi mesala mustafa doğan
sabri seni takımımızda görmek istiyoruz şırnak spora gel. kaptanımız ol aylık asgari ücet yol yemek takıma ayit
Diğer Haberler