YURTHABER

"Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz"

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sarıkamış Harekatının 104. yıl etkinliklerine katılmak üzere geldiği kentte Kars Valiliğini ziyaret etti - Kasapoğlu: "Yarın sabah Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz"

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı etkinliklerine işaret ederek, "Yarın sabah Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz." dedi.

Sarıkamış Harekatı'nın 104. yıl etkinliklerine katılmak üzere geldiği Kars'a gelen Kasaopoğlu, Valiliği ziyaret etti ve şeref defterini imzaladı.

Sarıkamış şehitlerini anmak üzere kente geldiklerini ifade eden Bakan Kasapoğlu, "Her yıl gerçekleştirdiğimiz Sarıkamış şehitlerini anma törenlerinde gençlerimizle anma yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz." dedi.

Kasapoğlu, Kars'ta Gençlik ve Spor Bakanılığınca yapılan çalışmaları inceleyeceklerini belirterek, "Sarıkamış'ta bazı anma etkinliklerimiz olacak, kardan heykellerin açılışını yapacağız. Bakanlığımız tarafından yapılan ve yapılmakta olan çalışmaları inceleyip gözden geçireceğiz, projeleri tekrar konuşacağız. Yarın sabah da Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz. Kars'ta olmaktan mutluluk duyuyorum." diye konuştu.

Ziyarette, AK Parti Kars milletvekilleri Ahmet Aslan, Yunus Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Gürsel Polat da hazır bulundu.

Kasapoğlu daha sonra Valilik binasında bakanlık tarafından yapılan çalışmalara ilişkin ilgililerle basına kapalı toplantı gerçekletirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın