MAGAZİN

Sergen Yalçın'ın 22 yaşındaki sevgilisi! Şampiyonluğu ağlayarak kutladı

Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutlayan Sergen Yalçın'ın kalbini 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya'ya (Lisaveta Karibskaya) kaptırdığı ortaya çıktı. Tribünlerde Yalçın'a desteğini sunan Ukraynalı model Karibskaya, önceki gün gelen şampiyonlukta mutluluk gözyaşları döktü.

Sergen Yalçın'ın 22 yaşındaki sevgilisi! Şampiyonluğu ağlayarak kutladı

Bir döneme çapkınlıklarıyla damga vuran Sergen Yalçın'ın, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinin 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya (Lisaveta Karibskaya) olduğu ortaya çıktı. Ünlü modelin Beşiktaş'ın şampiyonluğunda mutluluk gözyaşı döktüğü anlar dikkat çekti.

MAÇLARI STATTA İZLEDİ

Beşiktaş'ın maçlarını yakından takip eden Ukraynalı güzelin, seyirciye kapalı olan birçok maçı Sergen kontenjanından yararlanarak stadyumda izlediği de ortaya çıktı.
iste-sergen-yalcin-039-in-22-yasindaki-sevgil-11-14136219_o
Şampiyonluk yolunda adının aşk söylentilerine karışmasını istemeyen Sergen Yalçın, sevgilisinin sosyal medya hesaplarını da kapatmasını istedi. Kendisi de Instagram sayfasını kapatıp önceki gün tekrar açan Sergen Yalçın'ın şimdilerde Karibskaya ile tatil planları yaptığı öğrenildi.

image_6483441_11

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR DA BİLİYOR

48 yaşındaki Sergen Yalçın'la aşkını tüm Beşiktaş'lı futbolcuların da bildiği Ukraynalı güzelin, kulüp binasına da sık sık gittiği öğrenildi. Bu arada önceki günkü şampiyonluk maçını Antalya'da bir otelde izleyen Lisaveti Karibskaya'nın heyecanlı anları dikkatlerden kaçmadı.

iste-sergen-yalcin-039-in-22-yasindaki-sevgil-6-14136219_o

"ARTIK INSTAGRAM'DA OLMAYAN KIZ"

Ukranyalı güzelin mutluluk gözyaşları döktüğü şampiyonluk kutlamasını bir yakın arkadaşı sosyal medyada paylaştı. Arkadaşının "Tebrikler Sergen. Artık Instagram'da olmayan kız" notu düşmesi ise Sergen'in sevgilisine yasak koyduğunun kanıtıydı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
adam yarı yaşından küçük sevgili bulmuş gençlik iksiri olmuş.ama millet 10 yaş küçük kızla takılır sapık olur
@murat9000 Normal vatandaş yapsa sübyancı ; ünlüler yapınca sevgili. işte insanların arasında ki kalın ve koyu kırmızı çizgi tam da bu.
ah ulan para sen parasız pulsuz olacaktın 22 lik kız sana bakacaktı emi
@aymet_74 Aynı durumda sen olsaydın 22 lik manitayı geri çevirirmiydin acaba dayı :D
Akıllı adam
Geri Dön