Sinan Akçıl kimdir?

Sinan Akçıl kimdir?

Sinan Akçıl, 20 Mayıs 1982 tarihinde Hollanda’nın Leeuwarden şehrinde doğmuştur.

Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Müzik adamı keman virtüözü ve Tekfen Filarmoni Orkestrası şefi Saim Akçıl'ın oğludur. Annesinin adı Gaye Çağlayan. Piyanist İdil Akçıl'ın kardeşidir. Ailesi 1982 yılında Hollanda’nın Leeuwarden şehrinden İstanbul’a taşınır. Anne ve babası daha sonra boşanmıştır.

Sinan Akçıl, Müzik hayatına 6 yaşında Kadıköy Belediye Konservatuarı Piyano Bölümü'ne girerek başladı ve eğitimini konservatuarda sürdürdü. 9 yaşında Konservatuarı bırakıp St. Benoit Fansız Lisesi'ne girdi. Sinan Akçıl, St. Benoit Lisesi öğrencisiyken 1995 yılında okul orkestrasında yer aldı ve aynı yıl pop dalında ilk beste ödülünü kazandı. Popüler müziği kendine daha yakın buldu ve Türk Pop Müziği'ne yeni bir soluk getireceğine inanarak bu yönde çalışmalar yaptı.

Sinan Akçıl; şimdiye kadar başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Nilüfer, Kibariye, Candan Erçetin, Yaşar, Hande Yener, Zeynep Casalini, Bengü, Mustafa Sandal, Alişan, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz, Ziynet Sali, Hadise gibi isimlerle çalışmıştır.

Sinan Akçıl, 2008 yılı sanatçının adete kırılma noktası oldu ve adının yer aldığı albüm satışları oldukça iyi rakamlar elde etti.

2009 yılının Mayıs ayında Hadise’nin Eurovision Şarkı Yarışmasına katıldığı ve 4. Olduğu “Düm Tek Tek” şarkısının söz ve bestesinde Sinan Akçıl imzası vardır. Aynı yıl bu şarkıyla Yunanistan, Belçika, Güney Afrika, Japonya ve Endonezya gibi ülkelerde hem liste başı oldu, hem de rington chartlarda 1 numarada yer aldı.

Ayrıca, pop şarkıcısı Hande Yener'in 1 Nisan 2010 tarihinde çıkardığı “Hande'ye Neler Oluyor?” albümümdeki söz ve müzikler ve yine Hande Yener'in 13 Eylül 2010'da çıkarmış olduğu “Hande'yle Yaz Bitmez” Albümündeki 10 Remix ve Uzaylı adlı şarkının söz ve düzenlemeleri de Sinan Akçıl'a aittir.

Sinan Akçıl, Türkiye'de başarılı çalışmalara imza attığı sıralarda yurtdışında da adını duyurdu Ortadoğu, Yunanistan ve Bulgaristan'daki önemli solistlerle çeşitli projelerde bulundu.

Sinan Akçıl, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ödülleri :
1996 - Milliyet Liseler Arası Şarkı Yarışması; En İyi Beste
2008 - Kadir Has Üniversitesi; En Has Albüm (Aşk Hiç Bitmez)
2008 - MÜYAP; En Çok İndirilen Albüm (Aşk Hiç Bitmez)
2008 - MÜYAP; En Çok Satan Albüm (Aşk Hiç Bitmez)
2010 - Avrupa İş Adamları Derneği; Yılın Müzik Adamı
2010 - İstanbul FM: En İyi Şarkı, Beste ve Söz; Bodrum
2010 - Kral TV Yılın Radyolarda En Çok Çalan Şarkısı; Rüya
2010 - Türev Vakfı; Yılın Müzik Adamı
2011 - Siyaset Dergisi Ödülleri; Yılın Müzik Adamı
2011 - İstanbul Taksiciler Ödül Töreni; Yılın Bestecisi
2011 - Quality; Yılın Quality Müzik Adamı
2011 - Balkan Müzik Ödülleri; Türkiye Cumhuriyeti'nin En İyi Şarkısı (Bodrum)
2011 - TÜREV Yılın En İyileri Ödülleri; En İyi Albüm (Hande'ye Neler Oluyor)
2012 - Dünya Kalite Ödülü; Yılın Sanatçıları
2012 - 9. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri; En İyi Çıkış Yapan Sanatçı
2012 - Ege Üniversitesi Radyo Ege Kampüs; En İyi Çıkış Yapan Sanatçı
2012 - Balkan Müzik Ödülleri; Türkiye Cumhuriyeti'nin En İyi Şarkısı (Atma)
2012 - Mimar Sinan Üniversitesi Ödülleri; Yılın En İyi Albümü (Kraliçe)
2012 - 18. Kral Müzik Ödülleri; En İyi Şarkı (Yakar Geçerim)
2012 - 18. Kral Müzik Ödülleri; En İyi Albüm (Farkın Bu)
2012 - 18. Kral Müzik Ödülleri; En İyi Remix Şarkı (Yakar Geçerim)

Albümleri :
2011 - Kalp Sesi
2012 - Karnaval
2013 - Kapı

Sinan Akçıl Haberleri

Seren Serengil bu sefer Sinan Akçıl'ın göğsüne taktı! "Şişman şişman olmuş"

İki kez evlenip boşanan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yine gündem oldu. Haberi sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında yorumlayan Seren Serengil, Akçıl'ın kilolarına taktı. Seren Serengil, Sinan Akçıl ile ilgili "Hafif memeleri çıkmış, şişkolaştı" dedi.

Magazin 12-05-2022 15:19

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ikinci kez boşandı

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti, bugün Beykoz Adliyesi'nde ikinci kez boşandı. Adliye önünde basın açıklaması yapan Akçıl'ın "Zaten 5 aydır ayrıydık, barışmak için bir çaba sarf etmedik. Herkes için hayırlısı olsun" sözleri ise dikkat çekti.

Magazin 11-05-2022 14:58

Şarkıcı Sinan Akçıl ile Müge Anlı baş başa yemek yerken görüntülendi

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Müge Anlı, daha önce kendisinden ilham alarak şarkı yazan Sinan Akçıl ile buluştu. Bir mekanda baş başa yemek yiyen ikili, vatandaşlar tarafından görüntülendi.

Magazin 15-04-2022 08:12

Şarkıcı Sinan Akçıl, AFAD gönüllüsü oldu

Konser için Adıyaman’a gelen şarkıcı Sinan Akçıl, AFAD gönüllüsü oldu.

Magazin 27-03-2022 20:22

Okey masasından atılan Müge Anlı Sinan Akçıl ile ortak oldu! Okey paylaşımı

Müge Anlı canlı yayında online okey ve tavla oynadığını söyleyerek yaşadığı bir olayı anlatmıştı. Müge Anlı okey masasında yaptığı hareketten sonra oyundan atıldığını da söylemişti. Anlı son olarak kendine Sinan Akçıl'ı ortak etti.

Magazin 04-03-2022 07:48

Burcu Kıratlı: Sinan hep bana destek oldu

Sinan Akçıl ile ikinci kez boşanmaya hazırlanan Burcu Kıratlı, ayrılığı sonrası senaryolarda yasak olup, olmadığını soran gazetecilere yanıt verdi. Kıratlı, "Arkadaşlar Sinan hep benim işime destek oldu, hiç öyle bir yasak falan yoktu. Bu konu yanlış anlaşılmış, ben öyle bir şey söylememiştim" açıklamasını yaptı.

Magazin 02-03-2022 09:33

Kırmızı Oda'nın Sadi'si Erkan Petekkaya'dan 'Yollar Seni Gide Gide' performansı!

Besteci, müzisyen, söz yazarı ve şarkıcı Sinan Akçıl'ın YouTube için hazırladığı yeni projesi “Sinan Akçil ve Dostları Akustik” büyük ses getirdi. Erkan Petekkaya'nın Kırmızı Oda dizisinde seslendirdiği Yollar Seni Gide Gide türküsünü programda söylediği anlar beğeni topladı.

Magazin 21-02-2022 17:28

Sinan Akçıl klipte karaya vurdu!

Klipte kumların üzerine uzanan Sinan Akçıl, kıyıya vurmuş izlenimi veren klip hakkında, “Uyuya kalmışım sonra kalkıyorum, elimde bir kağıt ve onda sevdiğimi arıyorum” dedi.

Magazin 19-02-2022 10:07

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl barışacak mı? Burcu Kıratlı Açıkladı

Oyuncu Burcu Kıratlı, 7 yıl aradan sonra 'Her Aşk Biraz Komiktir' adlı tiyatro oyunuyla sahnelere döndü. Eşi Sinan Akçıl'dan boşanmaya hazırlanan Burcu Kıratlı, özel hayatına ilişkin şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Magazin 12-02-2022 11:14

Sinan Akçıl Hadise'nin nişanlısına 'eski dostum' dedi! Mehmet Dinçerler bakın ne yaptı

Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün canlı yayında eski aşkı Hadise ve nişanlısı Mehmet Dinçerler hakkında konuşmuştu. Hadise ile Mehmet Dinçerler'e övgüler yağdıran Sinan Akçıl, sosyal medyada beklemediği bir hamle ile karşılaştı.

Magazin 08-02-2022 15:47

Sinan Akçıl'dan açıklama! "Boşanma resmileşti"

Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, ikinci kez ayrıldı. Önceki gün objektiflere yansıyan ünlü şarkıcı, "Davalar açıldı, boşanıyoruz. Artık resmileşti. Umarım ikimiz için de hayırlısı olur" şeklinde konuştu.

Magazin 04-02-2022 14:21

Burcu Kıratlı sildi, Sinan Akçıl "Boşanıyoruz" dedi

İkinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı boşanma iddiaları ile gündemdeydi. Haberler karşısında sessiz kalan Burcu Kıratlı sosyal medya hesaplarından 'Akçıl' soyadını sildi. Sinan Akçıl ise yaptığı açıklamada "Boşanıyoruz" dedi.

Magazin 03-02-2022 11:55

Burcu Kıratlı ekranlara geri mi dönüyor? Burcu Kıratlı kimdir, nereli ve kaç yaşındadır?

Sinan Akçılla olan evliliğiyle sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Burcu Kıratlı, şu sıralarda da özel hayatında bazı zorluklar yaşıyor. Kıratlı’nın yıllar sonra tekrardan izleyici karşısına çıkacağı haberi ortaya atıldı. Burcu Kıratlı’nın hayranları, bu haberin ardından detaylı bir araştırmaya girişti. Peki Burcu Kıratlı yeniden ekranlara mı dönüyor? İşte haberin detayları…

Haber 01-02-2022 12:45

Okan Bayülgen'den şok çıkış: "Erkan Petekkaya akıl hastası"

Okan Bayülgen'in sunduğu Uykusuzlar Kulübü'nün yeni bölüm konuğu Sinan Akçıl oldu. Akçıl, canlı yayında oyuncu Erkan Petekkaya ile yaşadığı anılardan ve telefon görüşmelerinden bahsetti. Okan Bayülgen'in ise Petekkaya için "Akıl hastası" yorumunda bulunarak "Allah saklasın, onun komşusu olmak ne fena bir şeydir." demesi dikkat çekti.

Magazin 30-01-2022 12:36

Müge Anlı canlı yayında açıkladı! Sinan Akçıl'ın 'Durum Çok Acil' şarkısına ilham olmuş

Müge Anlı'nın canlı yayınına Sinan Akçıl konuk oldu. Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ve Merve Özbey'le ortak çıkardığı 'Durum Çok Acil' şarkısını Müge Anlı'dan ilham alarak yazdığını belirtti. Müge Anlı canlı yayın sırasında şarkıya eşlik edince sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 24-01-2022 12:00

Sinan Akçıl yaptığı yardımı paylaştı! "Küçük düşürüldüm" diye şikayetçi oldu

Garson A.K., hayranı olduğu Sinan Akçıl’la fotoğraf çektirdiği için çalıştığı otelden ceza aldı. Genç adam, Sinan Akçıl’a “Seninle fotoğraf çektirdim diye bana uzaklaştırma verdiler” diye mesaj attı. Sinan Akçıl, garsonun çalıştığı oteli arayıp işe dönüşünü sağladı. Ancak A.K., mesajını takipçileriyle paylaşıp kendisini küçük düşürdüğü gerekçesiyle Akçıl’dan şikayetçi oldu.

Magazin 15-01-2022 09:05

Sinan Akçıl'dan Burcu Kıratlı'ya: Öpüşme sahnesine 'evet'im yok

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, bir tiyatro oyununda rol almaya hazırlanan eşi Burcu Kıratlı'nın öpüşme sahnesinde oynamasına sıcak bakmadığını söyleyerek, "O bana böyle bir şey soramaz. Sorsa bile bu konuda bir ‘evet’im yok" ifadelerini kullandı.

Magazin 04-12-2021 15:36

Sinan Akçıl eşinin dolandırıldığı iddialarına ilişkin davada tanık olarak ifade verdi

Kısa sürede yüksek kâr vadeden Ponzi Piramit isimli saadet zinciri sistemi ile parasını verdiği Mine Mumcu tarafından dolandırıldığını ileri süren oyuncu Burcu Kıratlı, şikayetçi sıfatıyla mahkemede ifade verdi. Kıratlı, "Toplam zararım 550 bin lira. Şikayetçiyim. Paramı bana söylediğinden farklı şekilde kullanıp, paramı geri vermemiştir" dedi. Kıratlı'nın eşi Sinan Akçıl da duruşmada tanık olarak ifade verdi.

Magazin 23-11-2021 16:53

Erkan Petekkaya yeni projesini anlatırken dileklerini de söyledi: Dolar düşsün!

Sana Söz dizisiyle ekrana dönen Erkan Petekkaya Sinan Akçıl ile birlikte bir projeye imza atıyor. Akçıl ünlü oyuncu için şarkı yaptığını yazdı. Erkan Petekkaya ise açıklamasında dolar göndermesi yaptı.

Magazin 21-11-2021 09:29

Sinan Akçıl: Matematik problemi değil, aşk bu!

Şarkıcı Sinan Akçıl, şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturduğu oyuncu Burcu Kıratlı'ya 300 tane kırmızı gül göndererek sürpriz yaptı. O anları takipçileriyle paylaşan Akçıl, "3 yıl ilişki (rekor), 9 ay birinci evlilik, 8 ay ikinci evlilik, 3000 gül istedim 300 tane bulabildiler. Matematik problemi değil, aşk bu!" ifadelerini kullandı.

Magazin 29-10-2021 08:59

Sinan Akçıl: Ivır zıvır şarkıcılara artık şarkı yok

Muğla Bodrum’da konser sonrası tatil yapmaya başlayan ünlü sanatçı Sinan Akçıl, “Ivır zıvır şarkıcılar milyon dolar verseler artık onlara şarkı yok” dedi.

Magazin 31-08-2021 16:31

İşte 70 kilo veren Ferah Zeydan'ın son hali!

Star TV ekranlarında yayınlanan X Faktör Star Işığı adlı programla hayatı değişen Ferah Zeydan'ı görenler tanıyamıyor. Müzisyen Ferah Zeydan verdiği kilolar ve Instagram paylaşımlarıyla gündem oldu. Ferah Zeydan yarışma sonrası Sinan Akçıl ile birlikte yaptığı 'Biri bana gelsin' ve 'Şarttır' düetleriyle adından söz ettirmişti.

Magazin 19-08-2021 15:41

Sinan Akçıl'ın eski aşkı Otilia Bruma'dan cinsel ilişki itirafı

Bir dönem Sinan Akçıl ile yaşadığı aşkla gündeme gelen şarkıcı Otilia Bruma'nın cinsel ilişki itirafı sosyal medyayı salladı.

Magazin 27-07-2021 17:18

Burcu Kıratlı, eşi Sinan Akçıl’ın şarkılarıyla kendisinden geçti

Yaklaşık bir hafta önce yeni albümünü çıkaran Sinan Akçıl, ilk sahne performansını gerçekleştirdi. Sinan Akçıl'ı en önden izleyen eşi Burcu Kıratlı, konser boyunca doyasıya eğlendi.

Magazin 21-07-2021 14:55

Sinan Akçıl: Soyunmama sebebim Mustafa Ceceli'dir

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, 39. yaş gününü eşi Burcu Kıratlı ve ailesinin yaptığı sürpriz ile Bodrum'da kutladı. Aynı günün sabah saatlerinde plajda denize girmediği görülen Akçıl, yakın dostu Mustafa Ceceli'ye gönderme yaptı. Ünlü şarkıcı, "Mustafa spor yapıyor, biz pandemide bıraktık. Benim bugün soyunmama sebebim Mustafa Ceceli'dir" dedi.

Magazin 22-05-2021 12:07

Burcu Kıratlı'dan Sinan Akçıl'a romantik kutlama: İyi ki doğdun ruh eşim!

Geçtiğimiz aylarda ikinci kez dünyaevine giren Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl çifti cicim aylarını yaşıyor. Kıratlı, sosyal medya üzerinden eşinin doğum gününü, "İyi ki doğdun ruh eşim. İyi ki doğdun, tamamlandım aşk bakışlım..." notuyla kutladı.

Magazin 20-05-2021 15:59

İbrahim Tatlıses Deniz Seki'ye şaka yapmak isterken... 'Davul gibi olmuşsun'

Son dönemlerde yaptığı photoshoplarla gündeme gelen Deniz Seki İbo Show'a konuk oldu. İbrahim Tatlıses, uzun yıllardır başına dert olan kilolarından mide ameliyatıyla kurtulan Deniz Seki'ye, "Hani zayıflamıştın! Davul gibi olmuşsun!" sözleriyle şaka yapmak isteyince ortam buz kesti.

Magazin 18-04-2021 09:03

Sinan Akçıl kimdir? İbo Show konuğu: Sinan Akçıl kaç yaşında? Sinan Akçıl biyografisi!

Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen İbo Show'a birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. İbo Show'un bu akşamki konukları arasında yer alan isimlerden biri de Sinan Akçıl oldu. Sinan Akçıl kimdir, kaç yaşında? Sinan Akçıl aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Peki, Sinan Akçıl kimdir? İbo Show konuğu: Sinan Akçıl kaç yaşında? Sinan Akçıl biyografisi!

Haber 17-04-2021 17:15

İbo Show konukları belli oldu mu? Bu hafta hangi ünlüler gelecek?

Star TV ekranlarında her hafta cumartesi akşamlar yayınlanan İbo Show’un bu haftaki konukları belli oldu. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı İbo Show’da yine biribirinden ünlü isimler yer alacak.

Haber 14-04-2021 15:09

İbo Show konukları belli oldu mu? İbrahim Tatlıses'ten hayranlarına sürpriz

İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu. Star Tv ekranlarında her Cumartesi yayınlanan eğlence programı İbo Show'da her hafta birbirinden ünlü konuklar yer alıyor. Öte yandan, İbo Show'un geçtiğimiz bölümünde İbrahim Tatlıses'ten sevenlerine 11 yıl aradan sonra büyük bir müjde verildi. İşte, ayrıntılar...

Trend 13-04-2021 01:50

Burcu Kıratlı: Sinan baba olmak için daha sabırsız

2019 yılında boşanmalarının ardından tekrar Sinan Akçıl ile evlenen oyuncu Burcu Kıratlı, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Kıratlı, "İşleri toparladıktan sonra ben de her kadın gibi anne olmak istiyorum ama Sinan, baba olmak için daha sabırsız ve heyecanlı" dedi.

Magazin 17-03-2021 11:13

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı için paraya kıydı! Pırlanta yüzüğün değeri...

Dokuz ay evli kaldıktan sonra boşandığı şarkıcı Sinan Akçıl ile ikinci kez nikah masasına oturan Burcu Kıratlı, tercih ettiği gelinlikle sevenlerinden tam not almıştı. İkinci kez aynı yüzüğü takmak istemeyen Kıratlı'ya, Akçıl'ın yeni hediyesi sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 28-02-2021 15:10

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'ya Işın Karaca'dan tepki! 'Hayat başlamış da bizim mi haberimiz yok...'

Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kıratlı'nın düğünü pandemi dinlemedi. Maske ve mesafenin yok sayıldığı düğüne Işın Karaca tepki gösterdi.

Magazin 23-02-2021 17:04

Burcu Kıratlı kimdir? Gelinliği yine gündemde! Burcu Kıratlı kaç yaşında, nereli?

Sinan Akçıl ile ikinci defa nikah masasına oturan Burcu Kıratlı’nın gelinliği gündemin en çok araştırılan konularından bir tanesi oldu. Nikah şahitliğini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un yaptığı nikah töreninde Burcu Kıratlı bu defa bir önceki gelinliğinden çok farklı bir gelinlik giydi. Şimdi ünlü oyuncu ile ilgili araştırmalar da yapılıyor. Burcu Kıratlı kimdir? Burcu Kıratlı kaç yaşında, nereli? İşte o çok merak edilen gelinlik…

Magazin 23-02-2021 10:37

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı ikinci defa evlendi!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez nikah masasına oturdu. Çiftin şahitliğini ise Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy yaptı.

Magazin 22-02-2021 20:31

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı nişanlandı! "Anlı şanlı bir isteme oldu"

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ikinci defa nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Sinan Akçıl, ünlü oyuncu Burcu Kıratlı'yı ailesinden istedi. Çift aile arasında yapılan sade bir törenle nişanlandı. Kıratlı ise nişan fotoğrafını sosyal medya hesabından "Bu yola daha emin adımlarla ailelerimizle ilk adımı (2.kez) attık" notuyla paylaştı. Sinan Akçıl da nişanda çektiği videoyu "Anlı şanlı bir isteme oldu" notuyla Instagram'dan paylaştı.

Magazin 10-02-2021 20:50

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'yı aldattı mı? 'Çapılırdım'

Burcu Kıratlı ile yılan hikayesine dönen ilişkileriyle dikkat çeken Sinan Akçıl aldatma iddialarına yanıt verdi.

Magazin 01-01-2021 10:29

Burcu Kıratlı'dan ayrılan Sinan Akçıl yeni ilişki iddialarına sert çıktı!

Şarkıcı Sinan Akçıl, yakın arkadaşı Murat Dalkılıç ile önceki gün stüdyodan çıkarken görüntülendi. Burcu Kıratlı'dan kısa süre önce ayrılan Akçıl, muhabirlerin "Yeni bir aşka yelken açtığınız doğru mu?" sorusuna, "Uzun süre hayatımda kimse olmayacak" dedi.

Magazin 28-11-2020 11:28

Sinan Akçıl kimdir? Sinan Akçıl kaç yaşında, nereli? Sinan Akçıl eşi kim?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk olan Sinan Akçıl televizyon izleyicileri tarafından merak edilmeye başlandı. Yeni şarkısı Bye Bye adlı parçayı söyleyen Akçıl hayatı ile ilgili detaylarla araştırılıyor. Peki, Sinan Akçıl kimdir? Sinan Akçıl kaç yaşında? Sinan Akçıl nereli? Sinan Akçıl eşi kim? İşte detaylar…

Magazin 27-11-2020 11:06

Çağla kimdir? Çağla kaç yaşında, nereli? Çağla kiminle evli? İşte Çağla’nın hayatı...

Ekranların en çok izlenen programlarından olan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının 20 Kasım Cuma günü konuğu olan Çağla televizyon izleyicileri ve sosyal medya kullanıcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Saz Mı Caz Mı şarkısıyla ünlenen Çağla ilgili pek çok detay merak ediliyor. Peki Çağla kimdir? Çağla kaç yaşında? Çağla nereli? İşte Çağla şarkıları ve hakkında tüm merak edilenler...

Magazin 20-11-2020 10:18

Sinan Akçıl, minik Ayda'yı ziyaret etti!

Sinan Akçıl, Türkiye'yi sarsan İzmir depreminde yıkılan binanın enkazından 91 saat sonra kurtarılan Ayda Gezgin'i ziyaret etti. Ayda bebeğe sarıldığı anın fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Sinan Akçıl, "Mucize dedikleri kaç hece?" ifadesini kullandı.

Magazin 16-11-2020 20:57

Sinan Akçıl’dan Kim Kardashian’a Azerbaycan mesajı!

Ermeni asıllı yıldız Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmaya ilişkin yaptığı açıklamalarla tepkileri çekmişti. Kardashinan’ın sosyal medyaki fotoğrafları Azerbaycan ve Türkiye mesajlarıyla dolmuştu. Ünlü isme bir tepkide Sinan Akçıl’dan geldi. Sinan Akçıl, Kardashian’ı Şuşa’ya çağırdı.

Magazin 08-11-2020 16:27

Çevirmeye takılan Sinan Akçıl'ın anlamsız paniği

Önceki gece Etiler'de rutin trafik kontrolüne takılan şarkıcı Sinan Akçıl, görüntülendiğini fark edince kısa süreli panik yaşadı. Akçıl, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı

Magazin 06-11-2020 09:08

Sinan Akçıl: Ayda'nın eğitim hayatında yanındayım

Ayda bebeğin 91 saat sonra enkazdan çıkarılması ünlü isimleri duygulandırdı. Eğitim masraflarını üstlenmek isteyen Sinan Akçıl, "Senin milyonlarca koruyucun var artık" dedi.

Magazin 04-11-2020 17:44

Sinan Akçıl: Tek sevdiğim kadın Burcu!

Müzisyen Sinan Akçıl, önceki akşam Etiler'de halısaha maçı yaparken görüntülendi. Son dönemde aşk hayatıyla gündemde olan Akçıl, "Tek sevdiğim kadın Burcu!" dedi.

Magazin 24-10-2020 09:50

Sinan Akçıl'ın sevgilisini hamile bıraktığı iddia edilmişti! Burcu Kıratlı'dan ihanet açıklaması

Şarkıcı Sinan Akçıl'ın hala birlikte olduğu boşandığı eşi Burcu Kıratlı'nın, sevgilisinin Azeri bir kadından bebek beklediği ve bu nedenle yeniden evlenmeye hazırlanırken ayrılma kararı aldıkları öne sürülmüştü. Kıratlı, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak, "İçimiz rahat, birbirimize güvenimiz tam, daha sakin devam! Bir gün bu ilişki bitecekse kaderdir ama asla üçüncü kişiler değildir" dedi.

Magazin 22-10-2020 09:11

Sinan Akçıl ile aşk yaşadığı iddia edilen Azerbaycanlı Nez'in o paylaşımları ortaya çıktı

Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı'dan Azerbaycanlı beslenme uzmanı Nez uğruna ayrıldığı iddia edilmişti. Akçıl, bu iddiayı sert bir dille yalanladı. Kim olduğu merak konusu olan beslenme uzmanı Nez'in fotoğrafları ve geçtiğimiz hafta Sinan Akçıl'ı sahne aldığı bir mekanda dinlemeye gittiği ortaya çıktı.

Magazin 19-10-2020 16:37

Burcu Kıratlı’yla yollarını ayıran Sinan Akçıl kimdir? Sinan Akçıl kaç yaşında, aslen nereli? İşte Sinan Akçıl biyografisi!

Magazin gündemine yaşadığı çalkantılı ilişkiler ve besteleriyle damga vuran Sinan Akçıl yeni bir ayrılık haberiyle gözleri üzerine çekti. Bir dargın bir barışık süren ilişkilerini noktalama kararı alan Sinan Akçıl ve oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı’nın attıkları her adım yakından takip ediliyor.

Magazin 19-10-2020 11:44

Sinan Akçıl Burcu Kıratlı'yı neden terk etti? Azeri Nez'i hamile mi bıraktı? Akçıl'dan flaş açıklama

Sinan Akçıl'ın Burcu Kıratlı'yı aldattığı ve sevgilisinin de hamile olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Sinan Akçıl iddialara jet hızında yanıt verdi.

Magazin 19-10-2020 10:49