MAGAZİN

Survivor Evrim Keklik'ten dün elenen Nisa Bölükbaşı'na olay gönderme!

Survivor Evrim Keklik'ten dün elenen Nisa Bölükbaşı'na olay gönderme!

Geçtiğimiz hafta Survivor 2020'den elenen Evrim Keklik, yıldızı bir türlü barışmayan Nisa'nın elenmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak 'Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun' yazarak Nisa'nın elenmesine göndermede bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Berkan, Barış ve Nisa'nın eleme potasında olduğu yarışmada veda eden isim Nisa oldu.

Eski yarışmacı Evrim Keklik ise yarışma boyunca neredeyse hep aynı takımda yer aldığı ancak yıldızının bir türlü barışmadığı Nisa'ya Twitter'dan gönderme yaptı.

"HER ŞEY BURADA BİTTİ"

Yarışmanın en başından beri Gönüllüler takımında birlikte olduğu ancak iyi anlaşamadığı Nisa'nın elendiğini gören Evrim Keklik, sessiz kalamadı.

eski-yarismacisi-evrim-keklik-ten-elenen-nisa-ya-13377138_5185_o

Twitter hesabından peş peşe paylaşım yapan Evrim, isim vermeden şunları yazdı: "Hadise ne demiş 'Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun.' Biz Türkler nasıl diyoruz 'Bu işler parayla değil sırayla.'"

SIK SIK GERGİNLİK YAŞADILAR

Evrim, aynı takımda olduğu Nisa'nın dönem dönem morali bozulduğu için oyun oynamak istememesine tepki göstermiş ve ikili arasında elenmeden önce gerginlikler yaşanmıştı. Bir oyunda Nisa'ya karşı oyun kaybeden Evrim, sinirden gözyaşlarına boğulmuştu.

eski-yarismacisi-evrim-keklik-ten-elenen-nisa-ya-13377138_2879_m

eski-yarismacisi-evrim-keklik-ten-elenen-nisa-ya-13377138_4808_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
zavallı Evrim , Nisa yı hep kıskandın onun başarısını tarzını güzelliğini...Ok ama sen kimle anlaştın onu göremedim..
EN AZINDAN EVRİM'DEN BİR HAFTA FAZLA KALDI...
SEN NERDESİN EVO 18 BİR ÇANKIRILI OLARARAK O GÜLMENDEN HİCAP DUYDUM DAHA CİDDİ VE SAYGILI OLA BİLİRDİN
Geri Dön