YURTHABER

Tatvan Belediyesinden gülümseten paylaşım

Bitlis’in Tatvan Belediyesi, sosyal medya hesaplarından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek yaptığı paylaşımla gülümsetti.Pandemi süreci ile birlikte alışkanlıkların yanı sıra havası da değişen Bitlis, normalleşmeye ilk olarak havası ve karıyla başladı.

Tatvan Belediyesinden gülümseten paylaşım

Bitlis’in Tatvan Belediyesi, sosyal medya hesaplarından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek yaptığı paylaşımla gülümsetti.
Pandemi süreci ile birlikte alışkanlıkların yanı sıra havası da değişen Bitlis, normalleşmeye ilk olarak havası ve karıyla başladı. Tatvan Belediyesinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda; hem yağan mart karına hem karla mücadeleye hem de başlatılan normalleşme sürecine dikkat çekildi.
Bakan Koca’nın etiketlendiği paylaşımda, “Mart kapıdan baktırsa da, ekiplerimizin kazma kürekli karla mücadelesi devam ediyor. Kar da yağdıysa normalleşmeye başladık demektir :)) @drfahrettinkoca” denildi.
Yapılan paylaşım kısa sürede birçok beğeni alıp gülümsettirdi.

Tatvan Belediyesinden gülümseten paylaşım

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön