MAGAZİN

Teoman Kumbaracıbaşı pazarda süt reçeli satmaya başladı

Eyvah Eyvah 2, Yazı Tura, Aşk Kırmızı gibi filmlerde rol alan ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı pazarda süt reçeli satmaya başladı. Dizi sektörüne tepkisi devam eden Teoman Kumbaracıbaşı, süt reçelinden kazandığı paralarla geçimini sağlıyor.

Teoman Kumbaracıbaşı pazarda süt reçeli satmaya başladı

Bir çok televizyon dizisinde ve sinema filminde rol alan Teoman Kumbaracıbaşı ticarete atıldı. Dizi sektörünün olumsuz yanlarından bunalan ve protesto eden Teoman Kumbaracıbaşı pazarda reçel satmaya başladı. 43 yaşındaki ünlü oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı, geçimini sağlayacak parayı ev yapımı süt reçellerinden kazanmaya çalışıyor.

Girdap, Made in Europa, Yazı Tura, Gecenin Kanatları, Jack Hunter and The Lost Treasure of Ugarit, Kara Duvak, Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam, Binbir Gece, Aşka Sürgün, Gözyaşı Çetesi, Ayışığı, Aşk Yolu, Kılıç Günü, Eyvah Eyvah 2, Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak, Evim Sensin, Aşk Kırmızı, Eyvah Eyvah 3 ve son olarak da Galip Derviş'te rol alan Teoman Kumbaracıbaşı, dizi sektörüne isyan ediyor. Son dönemde pek çokı oyuncu gibi çalışma koşullarından şikayetçi olan Teoman Kumbaracıbaşı, ticarete atılarak geçimini bu şekilde sağlamaya başladı.

Kadıköy'de 22 metrekare bir ev tutan Teoman Kumbaracıbaşı, evde hazırladığı süt reçellerini Erenköy Perşembe Pazarı'nda satmaya başladı. Buradan kazandığı parayla geçimini sağlayan Teoman Kumbaracıbaşı, kendisine gelen dizi tekliflerini ise reddediyor.

TEOMAN KUMBARACIBAŞI KİMDİR?

Arjantinli bir anne ile Türk bir babanın oğlu olarak Arjantin'de dünyaya gelen Teoman Kumbaracıbaşı, 6 yaşında Türkiye'ye geldi. Türkçe'yi ilkokulda öğrenen Teoman Kumbaracıbaşı, Avusturya Lisesi'nde ise tiyatroyla tanıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği bölümünden mezun olan Teoman Kumbaracıbaşı çeşitli tiyatroların sahne önü ve arkasında görev aldı.

Yazı Tura adlı sinema filmiyle ilk kez uzun metrajlı bir filmde rol alan Teoman Kumbaracıbaşı, bu filmde homoseksüel bir karakter olan Teoman'ı canlandırdı.

Aslı Tandoğan ve Beste Bereket ile Kraft Dublaj Stüdyosunu kuran Teoman Kumbaracıbaşı, 2005 yılında Aşk Yolu isimli TV Filminde rol aldı. Yine 2005 yılında Mahsun Kırmızıgül ve Beren Saat ile birlikte "Aşka Sürgün" isimli dizide Arda ve Civan Azizoğlu karakterlerini canlandırdı. Dizi bitmeden diziden ayrıldı. 2006 yılında "Gözyaşı Çetesi" isimli dizide "Serdar" rolüne hayat verdi.

Teoman Kumbaracıbaşı 2010 yılında Ata Demirer'in yönettiği Eyyvah Eyvah 2 filminde rol aldı. "Omzumdaki Melek" isimli tiyatro oyununda rol aldı. Bir televizyon dizisinde rol almaktadır. Özel Bir Lisenin Tiyatrosunu yönetmektedir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler