SPOR

Trabzonspor, yönetim kurulu kararıyla Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı!

Son dakika bilgisine göre Trabzonspor, Burak Yılmaz'la ilgili flaş bir karar aldı. Trabzonspor yönetim kurulu, oy birliği ile Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı. Trabzonspor, Burak Yılmaz'ın kaptanlığının alındığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Trabzonspor, yönetim kurulu kararıyla Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı!

Alacaklarından dolayı Trabzonspor'u, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) şikayet eden Burak Yılmaz'ın kaptanlığı bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında tartışıldı. Bu bağlamda oyuncunun kaptanlık görevinden alınması kararlaştırıldı.

Geçtiğimiz günlerde alacaklarından dolayı Trabzonspor'u TFF'ye şikayet eden Burak Yılmaz ile ilgili bordo-mavili kulübün yönetim kurulundan önemli bir karar çıktı. Trabzonspor Yönetim Kurulu, oyuncunun kaptanlık görevinden alınması yönünde bir karara vardı.

TRABZONSPOR DA AÇIKLADI

Trabzonspor, resmi internet sitesinden Burak Yılmaz'ın kaptanlığının alındığını açıkladı.

İşte o açıklama;

Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görev alınmıştır.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir” dedi.

“Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isterim” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
alacağını istemek suç mu oldu maalesef bizim ülkede her özel sektör böyle
trabzon gemileri yakmamıs kendi kicini yakmış
eee transfer ederken verilen sözler yerine gelmedimi olacağı budur
Yönetim haklı beyler,dağılın! Ben olsam gönderirim.Ama tepkilerden korkarım,gönderemem tabi!:)
trabzona buraj az bile
üniversite mezunuyum işsizim. 40 trilyon para almışsın topa vurduğun için.. hala istiyon. utaan
@rmzn_bas Kardeş, marifet üniversite mezunu olmakta değil. Her insanın yapamadığını yapmakta. Demek ki her insan top a vuramıyor ama her insan üniversite diploması alıyor.
AYNISINI MİLLİ TAKIMDA YAPMADILAR MI HER ŞEYİ PARA OLMUŞ BUNLARIN
Ben Fenerbahçeliyim ama para için kendi takımının, milli takımın huzurunu bozan, arkadaşlarını ayartan kim ise kadro dışı bırakacaksın. Bu paragözlerle koca 10 sene geçti. Allahın iziyle yeni gelen gençler yüzümüzü güldürecek.
adamı aldınız verin kardeşim parasını...oda o parayla geçiniyor
yiyin birbirinizi beter olun
Trabzon her yerini yaksa kaç yazar. Hakkı olmayana göz diken fetönün yardakçıları kupanın sapını aldıkları gibi alacağını vermeyip utanmadan üste çıktıkları Burakın da sapını alsınlar))))
arkadaş bu arda emre burak !!!! hangi takıma gitseler ortalığı karıştırıyor. 2 kuruşluk adamlar milyonlarca euroyu götürüyor pes be kardeşim
adam evine ekmek götürecek sonuçta ne var bunda doğal olarak maaşını istiyor
ne burak yılmazmış arkadaş..hergün mynette illaki bi haberi var..yemin ediyom gınaa geldi
eee
bu Burak da "Arda ve Selçuk"cetesindendi para için milli takımı bile sattı bunlar şükür Arda pisliği ve çetesinden kurtulduk milli takımda bittiler kendi kuluplerindede bittiler serfszler Avrupa şampiyonasının tam ortasında da böyle yapmışlardı
İŞVERENİN SANA HAKKIN OLAN PARAYI VERMESE YADA EKSİK VERSE KABUL EDER MİSİN? NE KADAR ALDIĞININ Bİ ÖNEMİ YOK! HANGİ ÜCRETLE ANLAŞILDIYSA O ÜCRET VERİLMELİ. YAN ÇİZMENİN LÜZUMU YOK!
Tamda herşey yoluna girdi takım düzeliyor.bu başkan ve yönetim işini biliyor derken böyle saçma sapan birşekilde acemice Burak olayını yönetememeleri bir çuval inciri berbat edecek.Burak takımın en değerli oyunculardan,satamadıysanız en iyi şekilde değerlendirmek varken bu saçmalık nedir?Burak aldığı her kuruşu hak etmiştir,adam sakat sakat geçen yıl 23 gol attı,geçmişte onun yerine tonlarca para verilip alınan adamların hiçbirşey yapamadığını çabuk unutmayalım.Biran önce bu iş iyi bir şekilde çözülmeli!!!!
Yönetim ve başkanın basına açıklamalar yapmadan önce kendi futbolcusu ile konuşup bu işi halletmesi gerekirdi.Bu konuda kesinlikle başkan ve yönetim yanlış yapmıştır.
Bizim ülkemizde bir garip yabancı olsa dört dörtlük mukavele imzalarlar bizi şikayet etmesin diye Türk futbolcusu olunca sen bizim evladımız sın idare et derler adam haklı beyler Extra zam istememiş ki hakkı olanı istemiş vermemişler oda doğal olarak şikayette bulunmuş onu başta düşünecektiniz nevar bunda!!!
'burak a verileçek parayı darphaneler daha basmadı 'ğından dır.!!!!!!!!
ADAM ADAM =))
EEEE ne demişler, besle KARGAAAA'yı oysun gözünü. Futbol katili herifler bunlar.
EEEE ne demişler, besle KARGAAAA'yı oysun gözünü. Futbol katili herifler bunlar..
YA ARKADAŞ BU ADAMIN PROBLEMLİ OLDUĞUNU BİLE BİLE NEDEN ALDINIZ.
Sen git Çin deki milyon dolar avro ları bırak gel, sonra ağla. Az bile sana Burak Yılmaz.
RODALLEGA BU OLAYLARDAN SONRA GÖBEK ATIYORDUR FORMA ARTIK ONUN :)
DOĞRU KARAR.
Diğer Haberler