SPOR

Trabzonspor, yönetim kurulu kararıyla Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı!

Son dakika bilgisine göre Trabzonspor, Burak Yılmaz'la ilgili flaş bir karar aldı. Trabzonspor yönetim kurulu, oy birliği ile Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı. Trabzonspor, Burak Yılmaz'ın kaptanlığının alındığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Trabzonspor, yönetim kurulu kararıyla Burak Yılmaz'ın kaptanlığını aldı!

Alacaklarından dolayı Trabzonspor'u, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) şikayet eden Burak Yılmaz'ın kaptanlığı bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında tartışıldı. Bu bağlamda oyuncunun kaptanlık görevinden alınması kararlaştırıldı.

Geçtiğimiz günlerde alacaklarından dolayı Trabzonspor'u TFF'ye şikayet eden Burak Yılmaz ile ilgili bordo-mavili kulübün yönetim kurulundan önemli bir karar çıktı. Trabzonspor Yönetim Kurulu, oyuncunun kaptanlık görevinden alınması yönünde bir karara vardı.

TRABZONSPOR DA AÇIKLADI

Trabzonspor, resmi internet sitesinden Burak Yılmaz'ın kaptanlığının alındığını açıkladı.

İşte o açıklama;

Profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'ın takım kaptanı sorumluluklarını taşımadığı gerekçesiyle, kendisinden bu görev alınmıştır.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ''Bu akşam gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızda Trabzonspor Kaptanının hem futbolcu arkadaşlarına, hem de yeni nesil genç Trabzonsporlulara örnek olması gerektiğinden hareketle, profesyonel futbolcu Burak Yılmaz'dan kaptanlık görevinin alınmasına oy birliğiyle karar verilmiştir” dedi.

“Ayrıca, oyuncularımızın gerek yazılı ve görsel yayın organları gerekse sosyal medya üzerinden yaptıkları açıklamalarda daha dikkatli davranmaları hususunda gerekli uyarılar yapılmıştır” diyen Kafkas, “Bu doğrultuda profesyonel futbolcularımızın açıklamalarında disiplin ihlali gerektiren durumlar olması halinde, yönetmelikler gereği cezai yaptırımların uygulanacağının altını bir kez daha çizmek isterim” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
alacağını istemek suç mu oldu maalesef bizim ülkede her özel sektör böyle
trabzon gemileri yakmamıs kendi kicini yakmış
eee transfer ederken verilen sözler yerine gelmedimi olacağı budur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler