YURTHABER

Trouw Nutrition Türkiye'de üst düzey atama

Erkut Gökmen, Trouw Nutrition Türkiye'nin yeni Kanatlı, Balık ve Pet Kanalları Ticari Satış Direktörü oldu

İSTANBUL (AA) - Trouw Nutrition Türkiye'nin Kanatlı, Balık ve Pet Kanalları Ticari Satış Direktörlüğü görevine kanatlı hayvancılık sektöründe hem sağlık ve besleme hem de üretim ve satış alanlarında 20 yılı aşkın süredir deneyimi bulunan Erkut Gökmen getirildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, uluslararası ağı, güçlü AR-GE yapısı ve kaliteli ürün gruplarının yanı sıra çözüm odaklı hizmet ve servisleriyle de öne çıkan hayvan besleme sektörünün oyuncusu Trouw Nutrition'ın Türkiye operasyonunda önemli bir atama gerçekleşti.

20 yılı aşkın süredir hayvancılık sektörünün farklı alanlarında deneyimi bulunan Gökmen, Trouw Nutrition Türkiye'nin yeni Kanatlı, Balık ve Pet Kanalları Ticari Satış Direktörü oldu.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler