YURTHABER

Yalova-adalar Seferleri Geçici Olarak Durduruldu

Dentur-Avrasya tarafından mayısta başlayan ve ramazan ayı ile birlikte günde tek sefere düşürülen Adalar-Yalova seferleri...

Yalova-adalar Seferleri Geçici Olarak Durduruldu

Dentur-Avrasya tarafından mayısta başlayan ve ramazan ayı ile birlikte günde tek sefere düşürülen Adalar-Yalova seferleri geçici olarak durduruldu.

Hizmete giren Yalova-Adalar gemi seferleri mayıs ayından temmuza kadar günde 2 sefer olarak gerçekleştirildi. Yalovalıların yanı sıra çevre ilçelerden gelen vatandaşların da ilgi gösterdiği seferler ramazan ayı ile birlikte tek sefere düşürüldü. Ardından hafta sonu tek sefer olarak yapılmaya devam eden seferler rantabl olmadığı gerekçesi ile geçici olarak durduruldu. Şirket sonbaharın gelişi ile birlikte Adalar’a talebin azalmasının seferlerin durdurulmasında etkili olduğunu duyurdu.

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özsümer, Dentur Avrasya yetkilileri ile bugün yapılacak olan görüşmeler neticesinde Yalova-Kabataş-Bostancı seferlerine başlanabileceğini söyledi. Dentur-Avrasya yetkililerinin bugün Yalova Belediyesi'ne gelerek konuyla ilgili görüşme yapacağını dadile getiren Özsümer, "Adalar seferlerine talebin azalması ve masrafları karşılayamayacak duruma gelmesi üzerine seferler geçici olarak durduruldu. Ancak yetkililerle görüşerek Yalova-Kabataş-Bostancı hattında sefer yapma kararını büyük oranda aldık. Bugün yapılacak görüşmeden net bir sonuç çıkacak” diye konuştu.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler