MAGAZİN

Yumuşak Kerpeten!

Ezel Dizisi'nin astığı asık kestiği kestik Kerpeten Ali'sini hiç böyle görmüş müydünüz?

Yumuşak Kerpeten!

Ezel'in sevilen karakteri acımasız Kerpeten Ali'si bir zamanlar Gülben Ergen'in başrollerinde oynadığı Dadı Dizisi'nde gay rolünde oynadığını biliyor muydunuz?

****

YUMUŞAK KERPETEN ALİ

Bundan 8 yıl önce Gülben Ergen ve Kenan Işık'ın başrolerinde oynadığı dizinin bir sahnesinde şimdinin Kerpeten Alisi'nin gay rolünde oynadığı ortaya çıktı. Barış Falay namı değer Kerpeten Ali'nin şimdiler de Ezel Dizisi'yle kasıp kavuruyor. Ezel'de acımasız astığı astık kestiği kestik olan bir karakteri canladıran Falay'ın bir zamanlar yumuşak olduğu öğrenildi. İşte Kerpeten Ali ile gay Şafak arasındaki büyük değişim yaşayan Barış Falay'ın o görüntüleri.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
çünkü gerçekten iyi bir oyuncu hakkını veriyo iki uç karakteride başarıyla yapabilir ve başarısını kanıtladığınında göstergesidir bu aslında.. hımm oda ilerde dejenere olmuycak diye bişey yok belki olucak ama işini iyi yapması farklı bir durum yaratır benceee...
TİYATROCU DEDİĞİN BÖYLE OLUR HER RÖLÜ OYNAMALI
fox zaten her hafta ezel dizisiyle uğraşıyo tabi sevilen dizi olduğu için karalama çalışmaları yapıyolar..helal olsun kerpeten abimize sanatçı dediğin her rölü oynamalı ..tebrikler kerpeten aliii...fox tv de magazin haberciliğnde bitmiştir bu kadar..
Geri Dön