MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

REYTİNG SONUÇLARI 5 ARALIK 2023: Aile, Yabani, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş reyting birincisi!

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 5 Aralık Salı gününe ilişkin reytinglerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 5 Aralık reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte Aile, Yabani, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş gibi yapımların yayınlandığı 5 Aralık 2023 Salı gününün reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları ve en çok izlenen yapımlar seyirciler tarafından merak edilip gün gün takip ediliyor. 5 Aralık Salı günü televizyon ekranlarında Aile, Yabani, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş, MasterChef All Star ve Eyvah Eyvah gibi yapımlar ekrana geldi. Reyting sonuçları vatandaşalr tarafından merak konusu oldu. İşte 5 Aralık reyting sonuçları ile ilgili ayrıntılar...

reyting sonucu

REYTİNG SONUÇLARI (5 ARALIK 2023)

5 Aralık Salı gününün reyting sonuçları açıklandı.

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Esra Erol'da, ikinci sırada sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Masterchef Türkiye All Star, ikinci sırada Aile, üçüncü sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Masterchef Türkiye All Star, ikinci sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı.

reyting

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

28 Kasım Salı günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Yabani, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Masterchef Türkiye All Star, ikinci sırada Aile, üçüncü sırada Yabani yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Yabani, ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

Youtube


En Çok Aranan Haberler