YURTHABER

86'lık dede eşini bıçakladı

Kayseri'nin Kocasinan İlçesi'nde kıskançlık krizine giren 86 yaşındaki H.D., eşi 83 yaşındaki B.D.'yi bıçakla kolundan ve boğazından yaraladı.

86'lık dede eşini bıçakladı

Kayseri'nin Kocasinan İlçesi'nde kıskançlık krizine giren 86 yaşındaki H.D., eşi 83 yaşındaki B.D.'yi bıçakla kolundan ve boğazından yaraladı.

Kocasinan İlçesi Fevzioğlu Mahallesi'nde oturan H.D., kıskandığı eşi B.D ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine H.D., mutfaktan aldığı bıçakla eşine saldırdı, kolundan ve boğazından yaraladı.

Kocasının bıçak darbeleriyle yaralanan B.D.'nin çığlıklarına oğulalları koştu. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan B.D., tedaviye alındı.

B.D.'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, şüpheli H.D. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

86lık dedenin kıskançlık cinneti | video.mynet.com

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 98 yorum
bu tarz birine dede falan denmez.
BU OLAYA YORUM YAPAMAYACAĞIM. ÇOK ENTERESAN BİR OLAY. DEDE ÇOK BÜYÜK BİR AYIP YAPMIŞ İLERİ YAŞINA RAĞMEN. YILLARCA O TEYZE ONA BAKTI, YEMEĞİNİ YAPTI,KIYAFETİNİ TEMİZLEDİ, EVİNİ SÜPÜRDÜ. ÜSTELİK BİR ÖMÜRLÜK EŞİ YAHU. DEDEYE YAKIŞMAMIŞ BU OLAY. TEUZEYE BİR ÇİFT BİLEZİK ALMALI EN AZINDAN.ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN İKİSİNEDE BU YAŞTA.
yıllarca yemeğini yaptı diye boynuzlaması gerekmez...helal olsun iyiyapmış ikide kaba etinden sallasaydın ya dedem..elin dert görmesin..
tövbe tövde :P
BİLEZİKLE KANDIRMAK HA... AKLINIZ AZ ÇALIŞIYOR.ALLAHTAN DAHA FAZLA İSTE.
Kıskançlık deyip sempatik göstermek yerine,namus meselesi deyin gerçekçi olun.Kadını namussuz deyip öldürmek istemiş dinci amca
"kadını namussuz deyip öldürmek" ne denli dinle alakalı merak ettim doğrusu!!
namus kavramı dinle alakalı değil midir? Örtünmek ne ile alakalı? Kuranda kadın ile ilgili ayetler ne üzerine?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın