YURTHABER

Acil serviste doktoru bıçakladı

Konya'nın Bozkır İlçesi Devlet Hastanesi'nde pratisyen hekim tedavi edip taburcu ettiği çocuğun babası tarafından bıçaklandı.

Acil serviste doktoru bıçakladı

Olay, saat 01.00 sıralarında Bozkır Devlet Hastanesi'nde meydana geldi. Acil Servis'te görevli pratisyen hekim 31 yaşındaki İbrahim Halil Şimşek, saat 19.00 sıralarında getirilen bir çocuğu tedavi ettikten sonra taburcu etti.

Dr. Şimşek, geceyarısından sonra, taburcu ettiği çocuğun babası 23 yaşındaki Helim Ö. tarafından henüz belirlenemeyen bir nedenle bıçaklandı. Sağ bacağından 3 bıçak darbesi alan Dr. Şimşek'e ilk müdahaleyi çalışma arkadaşları yaptı. Dr. Şimşek daha sonra, Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Alkollü olduğu saptanan Helim Ö. de polis tarafından gözaltına alındı. Dr. Halil İbrahim Şimşek'in 1 yıldır Bozkır Devlet Hastanesi'nde görev yaptığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Çivisi çıktı bu işin.Ama bence halkı doktorlara kırdıran ve her konuşmasında doktorları kötüleyen Başbakan Erdoğan ve Sağlık Bakanı Akdağ bu saldırıların tek provakatörü ve azmettiricisidir!!
gene bulmuşsunuz günah keçisini.yazık yazık bi yerinize bişey kaçsa ondan bileceksiniz..
bilader durduk yere kimse kimseye bişe yapamaz bilmediğiniz bişe vardır helim arkadaşım doktor bozkırın doktoru taraf yok suç kimdeyse artık
psikopat hasta yakınları herşeyi yapıyorlar.. hastanelere artık hasta yakınlarını almamak gerekiyor.. sanki hasta olmasına sebep doktorlar mış gibi saldırıyorlar.. adama sigarasını içiyor, yağlısını tuzlusunu yiyor felç geçirince ya da kanser olunca müdahele etmiyorsun diye doktora saldırıyor.. sanki hastalığı doktor bulaştırdı..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın