YURTHABER

Afşin Belediye Başkanı Güven, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Afşin Belediye Başkanı Güven, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Afşin Belediye Başkanı Güven, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen Güven, "yaşam", "spor" ve "haber" kategorilerinde beğendiği fotoğrafları seçti.

Güven, haber kategorisinde Muhammed Said'in "Esed rejiminin sivillere saldırısı", yaşam kategorisinde İzzet Mazı'nın "Oğullarının emaneti Atmaca" ile spor kategorisinde Ali Atmaca'nın "Şampiyon Mete Gazoz" adlı fotoğrafını oyladı.

AA muhabirlerinin önemli ve kıymetli anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdiğini belirten Güven, "Anadolu Ajansının her yıl düzenlediği bu oylamalar, bir yıl içerisinde yaşadığımız süreci, sosyal değişimleri, ekonomik değişimleri, siyasal değişimleri ve savaşları gözler önüne seriyor. Bize tekrar hatırlatıyor ve bu yaşananların muhasebesini yapmamızı sağlıyor. Bu nedenle AA'yı bu çalışmalarından dolayı kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler