YURTHABER

İl Başkanlığı'ndan istifa eden Ahmet Tutulmaz'dan ilk açıklama

AK Parti Iğdır İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Tutulmaz, istifasının ardından basın açıklaması düzenledi.Yaklaşık 6 yıldır yürüttüğü AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Tutulmaz basın açıklaması düzenledi.

AK Parti Iğdır İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Tutulmaz, istifasının ardından basın açıklaması düzenledi.

"BU KADAR SÜRE YAPTIĞIM İL BAŞKANLIĞI GÖREVİ BENİM İÇİN YETER"

Yaklaşık 6 yıldır yürüttüğü AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa eden Ahmet Tutulmaz basın açıklaması düzenledi. AK Parti’nin 7. Olağan Kongre sürecinin başladığını belirten Tutulmaz, “Partimizin 7. Olağan Kongre süreci başladı. 2 ay önce İl, İlçe ve genel merkezimizdeki arkadaşlarımız ile görüşmüştük. 7. Olağan İl Kongremizde görevi başka bir arkadaşımıza devretmeyi istediğimi genel merkeze beyan ettim. 7. Olağan Kongrede bu bayrağı başka bir arkadaşımıza devredip bir sürede başka bir arkadaşımız devam etsin dedim. Bu kadar süre yaptığım il başkanlığı görevi benim için yeter. Biraz da başka hizmet ve görevlerde bulunalım diye talepte bulunduk. Genel merkezimizdeki arkadaşlarımız da Cumhurbaşkanımız ile istişare ettiler. Bu karar tamamen benim ve genel merkezin ortak istişaresi ile olan bir şeydir” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
sizler istifa etmezsiniz kardeşim ancak adamın birisi sırf kendi çıkarları uğruna sizi istifa ettirir. siz doymak nedir bilmezsiniz
Güle güle sana güle güle!..:)
NEDEN KORKUDAN GERÇEKLERİ ANLATAMIYORSUNUZ.GOREVDEN SORGUSUZ SUALSIZ AL GÜLÜM VER GÜLÜM DİYE BİLIYORLAR. KONUŞMALARINIZ İÇTEN DEĞİL KORKUNUZ GÖZLERINIZDEN ANLAŞILIYOR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın