YURTHABER

Aktör Ahmet Mekin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Aktör Ahmet Mekin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Ahmet Mekin, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği fotoğrafları inceleyen Mekin, haber, yaşam ve spor kategorilerinde beğendiği kareleri oyladı.

Ahmet Mekin, haberde, Suriye'de Rusya'ya ait uçakların İdlib'in güneyindeki köylere düzenlediği hava saldırılarında yaralanan çocukların yer aldığı, Muhammed Said'in çektiği "Savaşın çocukları" adlı fotoğrafa oy verdi.

Sporda tercihini yine Mustafa Çiftçi'nin, Antalya'nın Elmalı ilçesinde bir pehlivanın mücadele sırasındaki rahat tavırlarının yer aldığı "Keyfim yerinde" fotoğrafından yana kullanan Mekin, yaşamda ise Bestami Bodruk'un "Ailenin minik üyesi" adlı karesini oyladı.

Mekin, Anadolu Ajansı muhabirlerinin çektiği fotoğrafların birbirinden değerli olduğunu söyledi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler