YURTHABER

Ambulans sürücülerine eğitim verildi

Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından düzenlenen seminer ile ambulans sürücülerine eğitim verildi.İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’nde düzenlenen ve iki gün süren seminerlerde ambulanslarda aktif sürücülük yapan 120 personel katıldı.

Eskişehir 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından düzenlenen seminer ile ambulans sürücülerine eğitim verildi.
İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’nde düzenlenen ve iki gün süren seminerlerde ambulanslarda aktif sürücülük yapan 120 personel katıldı. Personellere güvenli araç kullanımı, trafikte oluşan risklere karşı alınacak tedbirler, araçların teknik bilgileri ve güvenli sürüş teknikleri gibi eğitimlerin yanı sıra trafikte karşılaşılan özel durumlarda trafiği tehlikeye atmadan hastayı en hızlı ve güvenli hastaneye ulaştırma gibi konularda bilgiler verildi. İl Ambulans Servisi Başhekimliği Lojistik Birim Sorumlusu Okan Gergin ve Başhekim Veli Görkem Pala’nın hazırladığı eğitim seminerlerine İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge de katıldı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön