SPOR

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman'a şok tepki

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, bir davet üzerine gittiği otelde beklemediği bir tavırla karşılaştı.

THY Avrupa Ligi'nde dün akşam oynanan maçta Bayern Münih'i farklı mağlup eden Anadolu Efes'te başantrenör Ergin Ataman, Bebek Otel'de yönetim kurulunun kararı ile otele alınmadı.

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurter'in daveti üzerine bugün Bebek Otel'e giden Ataman, şok bir tepki ile karşılaştı. Deneyimli koç, güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmadı.

HASAN BOZKURTER: HUKUKİ OLARAK GEREKEN MÜRACAATI YAPACAĞIZ

Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Bozkurter, yaşanan bu olaydan ötürü çok şaşkın olduğunu dile getirirken, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Ergin Ataman benim davetim üzerine Bebek Otel'e geldi. İçeride beklerken koçun otele alınmadığını öğrendim. Nedenini sorduğumda bunun yönetim kurulu kararı olduğunu söylediler. Böyle bir şey olur mu? Ergin Ataman, Türkiye'nin gururudur. Avrupa'nın en önemli takımlarından birisinin antrenörünü bu şekilde İstanbul'un en güzel yerlerinden birinde bulunan otele almamak olmaz. Hukuki olarak gereken müracaatı yapacağız."

Bu arada Bebek Otel yetkililerinden ise bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
insana kıymet vermeyi ne zaman öğrenecek bu insanlar? Bu otel yönetim kurulu ülkeye ne kazandırdı da Ergin Ataman'a tepki koyuyor. Çağrıda bulunuyorum bu edepsizliği yapanların oteli boykot edilsin. İş, sanat dünyası sesime kulak verin bu densizliği yapanların yanına kar kalmasın yaptıkları... Boykot çağrıma duyarsız kalmayın lütfe.
hadiiiii ikile bu ergen atıman ederini almış
@fksaricaoglu Türkiye Cumhuriyeti'ni oluşturan TÜRK ULUSU'NUN İÇİNDE,NASIL ONU;KÜRDÜ,LAZI,ÇERKEZİ,POMAK,ÇEÇEN,ROMEN,ERMENİ,RUM,IBRANİ,KIPTİ'nin ALLAHI VARSA;Yezidi,Ateist,Animist inançtakiler de dahil onları koruyan,adı hala net olmayan bir DERİN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DE VAR!!! Fenerbahçe Camiası'nın öğrenmesi gereken şeylerden "Pislik at izi kalsın..."anlayışı ve mantığı'ndan(!?)ne zaman kurtulup;bitirdikleri"Ezeli REKABET,Ezeli DOSTLUK"anlayışına TEZAT (ZIT);kulaklarını tıkayıp,Tüm milletin alkışlayacağı ve örnek teşkil edecek başarılarla hedefe varırlarsa istekleri GERÇEKLEŞECEK!
@fksaricaoglu ÇAĞ ONLARIN OLSA DA....
otelin sahibi kimmiş diye baktım: acunun kampanyası fener ola 1000 forma alarak destek vermiş hem sinemacı hem yapımcı hem otelci olan biriymiş... öncelikle cem yılmazın neredeyse tüm filmlerinin yapımcılığını yapmış... bir Galatasaraylı olarak bundan sonra bir daha cem yılmaz filimlerine gitmeyerek başlıyorum protestoya.
keh keh keh sen gitmezsen cem yılmaz batar.. sen gitmediğin gün bizatihi yerine ben gideceğim kuşkun olmasın
otel sahibi kesin fenevlidir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler