YURTHABER

Ankara Büyükşehir'de devir teslim

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne asaleten atanan Kamil Kılıç, ASKİ Genel Müdürlüğü görevini İrfan Kaya’ya...

Ankara Büyükşehir'de devir teslim

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne asaleten atanan Kamil Kılıç, ASKİ Genel Müdürlüğü görevini İrfan Kaya’ya devretti.
Uzun süredir ASKİ Genel Müdürü olarak görev yapan ve bir süredir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterlik görevini vekaleten yürüten Kamil Kılıç, genel sekreterlik görevine asaleten atanırken, daha önce EGO Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten İrfan Kaya da ASKİ Genel Müdürlüğü’ne getirilmişti. ASKİ Genel Müdürlüğü makamında görev devir teslim töreni sırasında birbirlerine karşılıklı çiçek vererek, iyi niyet dileklerinde bulunan Kılıç ve Kaya, ardından daire başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle kısa bir görüşme yaptılar. Kılıç, İrfan Kaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.
Öte yandan, Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’ne ise Necmettin Tahiroğlu asaleten atandı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde vekaleten bulunan Tahiroğlu, yine vekaleten yürüttüğü EGO Genel Müdürlüğü görevine asaleten atandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın