YURTHABER

Antalya’ya Mevsimin Ilk Karı Yağdı

Antalya’ya mevsimin ilk karı yağdı. 2 bin 365 metrelik zirvesiyle Antalya’nın en yüksek noktası olan...

Antalya’ya Mevsimin Ilk Karı Yağdı

Antalya’ya mevsimin ilk karı yağdı. 2 bin 365 metrelik zirvesiyle Antalya’nın en yüksek noktası olan Tahtalı Dağı beyaza büründü.

Antalya’nın alternatif turizm merkezilerinden birisi olan Olympos Teleferik’in Tahtalı’daki zirvesine mevsimin ilk karı düştü. Öğle saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı zirveyi beyaza bürüdü. Olympos Teleferik ile zirveye çıkanlar kar sürprizi ile karşılaştı. Yoğun kar yağışının devam ettiği Tahtalı’da misafirler kar keyfi yaşarken, kar topu oynamayı ve kardan adam yapmayı ihmal etmedi.

Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, “Mevsimin ilk karı zirveye yağdı. Kış sezonunu karla birlikte açmış olduk. Zirvemiz bembeyaz oldu. Tüm misafirlerimizi, Antalyalıları zirveye, kar heyecanını yaşamaya bekliyoruz.” dedi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler